Editörler :
09 Aralık 2019 13:35

silversky
Aday Memur

https://chat.whatsapp.com/HhsftwUAjze7bjjGWoT32B

10 Aralık 2019 14:36

Zelis.91
Şef
Emniyetle görüşen ogm yetkilileri evrakları haftaya göndereceğini söylüyor ellerine bir düzenleme gelmemiş yeni güvenlik soruşturması düzenlemesi ile ilgili onlar bir soruşturma yapar ama kapsamı ne olur bilmiyoruz diyorlar sanırım bir süre de emniyette evraklar bekleyecek son aldığım duyum bu şekildedir
16 Aralık 2019 01:03

vintır.is.kaming
Aday Memur
Ogm personel daire başkanlığında çalışan Bi arkadaşımla konuştum. Güvenlik soruşturmasının yapılacağını söyledi. Süreç baya uzayacak Mart ayını bulur dedi
krckrc44, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam Skarya -adapazarı OGM ye yerleştirildim. Ekim ve kasın aylarında sonuçlara bakmak aklıma gelmedi vallahi tercih yaptığımı bile unuttum. şimdi pazartesi sabahı OGM ANKARA yı arayacam evrakları 17 aralık salı günü teslim edeceğim. psikolojik sıkıntılarım vardı ailevi srounlar yüzünden ogm tercihimi unuttum. bugün sakaryaya atanan bayan bana benimde yerleştiğimi söyledi. acilen işe ihityacım var ve çalışmam gerekiyor. OGM 46 gün geç getirmeme rağmen asil aday oşan beni işe yerleştirecek mi ?

hakkımda devam eden 2 dava var. ifitiraya uğradım hocam 15 ay hapis cezası verdiler.

istinafa dilekçe yazdım henüz sonulanmadı maalesef. diğer davaya ise hakim gelmedi.

bu sebeple beraat alamadım. 20 şubat tarihine ertelendi mahkemem.

psikoz hastalığımı var ve sağlık kurulu raporum var ilaç kullanmak zorundayım hocam.

lütfen söyleyin sağlık sorunlarım sebepli tercih sonuçlarıma bakamadım. ve 46 gün

sonra evrakları ankara ogm ye teslim edeceğim. ve 2 davam var henüz beraaat alamdım.

büyük ihtimal şubat 2020 de davalarıum beraat ile sonuçlanacak avukatım söyledi.

tüm bu şartlar içinde OGM ANKARA PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI benim evraklarımı kabul edip kazandığım Sakarya OGM ye işe başlatacaklar mı hocam ? acil cevap yazın ne olur '!

16 Aralık 2019 01:05

vintır.is.kaming
Aday Memur

https://chat.whatsapp.com/HhsftwUAjze7bjjGWoT32B

silversky, 2 ay önce - Alıntıya git

beni watsapp gruba ekleyin çok mühim konu var :

telefonum : 05511929231 acile beni ekleyin çok mühim hocam !

16 Aralık 2019 01:11

eleven11
Aday Memur
Soyleyebilirsiniz
16 Aralık 2019 09:47

Afrasiyab7777
Aday Memur
+++
Toplam 26 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?