Editörler : hopaliSafak Vaktii
30 Aralık 2019 14:23

Adrenaline_68
Genel Müdür

hocam milli eğitime gönderdim ses soluk çıkmadı yani şuanda bekliyorum.İnanın çok sıkıntılı bir durumdayım savcıdan belge istedim git elindeki koruma kararı ile başvur dedi.Öyleki adam bana bir dünya tehdit küfür hakaret savurdu bunun karşılığında takipsizlik verildi.Nasıl bir dünya bu anlamadım.

Adrenaline_68, 4 hafta önce - Alıntıya git

hocam özür grubundan başvurma ihtimalim yokmu acaba en azından özür grubundan başvurabileyim.

30 Aralık 2019 15:39

burcuva.84
Aday Memur

hocam özür grubundan başvurma ihtimalim yokmu acaba en azından özür grubundan başvurabileyim.

Hocam lütfen bana özelden ulaşır mısınız?
30 Aralık 2019 18:46

Sultanüş-Şuara
Şef

Can güvenliği genellikle görevin esnasında karşılaşılan durumlar içindir. Velinin veya okulunun bulunduğu yerdeki bir kişinin tehdidinde kullanılır. Farklı yerde bulunan bir kişinin sizi tehdidi ile sizin yerinizi değiştirmezler tahminimce. Sizi başka yere tayin etmesi kişinin sizi bulmasına engel değil. Mesleğinizle bir ilgisi yok evinizdede tatildede bulur. Mesleğinizle bir illiyet bağı yok bu işin.

30 Aralık 2019 23:41

hugo.almeida
Daire Başkanı

Hayır hocam. Can güvenliği atama takviminden bağımsızdır. Aciliyeti vardır. Velinin veya okulla alakalı değildir. Bulunduğunuz yerleşim yeri(ilçe - il) içinde sıkıntı varsa başvurulur. Öncelikle, ilçede sıkıntı varsa il içinde ve başvuranın tercihleri de dikkate alınarak başka ilde diye madde olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. Siz yine de bir araştırın.

Diğer taraftan hukukçu arkadaşların işleri ile ilgili bir şey söylemek istemiyorum. Ülke gündemi az çok takip eden birisi kendince yorumunu yapabilir.

31 Aralık 2019 00:20

ivan.snath
Daire Başkanı

Can güvenliği genellikle görevin esnasında karşılaşılan durumlar içindir. Velinin veya okulunun bulunduğu yerdeki bir kişinin tehdidinde kullanılır. Farklı yerde bulunan bir kişinin sizi tehdidi ile sizin yerinizi değiştirmezler tahminimce. Sizi başka yere tayin etmesi kişinin sizi bulmasına engel değil. Mesleğinizle bir ilgisi yok evinizdede tatildede bulur. Mesleğinizle bir illiyet bağı yok bu işin.

Sultanüş-Şuara, 4 hafta önce - Alıntıya git

Erkek arkadaşı ile kavga eden kadın öğretmen ŞAAAAK diye yer değiştiriyor. Bunun "görev" ile alakası ne peki sayın hocam? Sakın ha kadın hakları, pozitif ayrımcılık vb. demeyin. Tezgahı iyi biliyoruz.

Toplam 45 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?