Editörler : hopaliSafak Vaktii
02 Aralık 2019 14:33   

Süreç 2017 yılına benzemeye başlamadı mı sizce de?

ocak-şubat gibi 20-25 binlik bir atama ilanı gelecek, göreve başlama nisan-mayısı bulacak, ek atama için zaman kalmayacak ve tüm yıl sadece bu atamayla kapatılacak.

evet benzemiyor mu?

02 Aralık 2019 14:35

sultan6161
Aday Memur

Inşallah öyle olmaz hocam(:

02 Aralık 2019 14:41

sefa-24
Şube Müdürü

Evet tam olarak öyle olmaya başladı. Allah'tan puan 2 yıl geçerli o da bisey

02 Aralık 2019 14:48

trkçrkn
Şef
Allah korusun
02 Aralık 2019 14:55

fhurghan
Daire Başkanı
Allah korusun
trkçrkn, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
02 Aralık 2019 14:56

meczupkız
Şef

Bir gün fena düşersin o zaman görürsün nasıl Allahı çağırıyorsun

02 Aralık 2019 15:01

fhurghan
Daire Başkanı

Bir gün fena düşersin o zaman görürsün nasıl Allahı çağırıyorsun

meczupkız, 2 hafta önce - Alıntıya git
02 Aralık 2019 15:04

Dikapogretmeni
Aday Memur

senden ve senn gibi bos yorumlarindan biktik fghurgan misin nesin bi git ya seni her forum sitesinden her blogun altndan seni görmekten bktk memrlar.net girmek istmyrz snn yuznden

02 Aralık 2019 15:05

meczupkız
Şef

O yğzden mi patronlar güçlüler ağır hastalıklara yakalanabiliyor o yüzden mi onlarda eninde sonunda bir gün ölüyor. Aslında ölümün ibret olması gerekirdi size ama her zamanki gibi o muhteşem zekanızla düşünmemeyi tercih etmişsiniz

02 Aralık 2019 15:07

Benlina
Yasaklı
hayatimda cagirmadim, cagirmaya da hic niyetim yok, cunku hicbir zaman ezilenin yaninda degildir, hep patronlarin, guclerin yanindadir, o yuzden ihtiyacim da yok. ihtiyaci olanlar dusunsun.
fhurghan, 2 hafta önce - Alıntıya git
hayatimda cok inancsiz gordum ama ilk kez inancsizligini senin gibi temellendireni goruyorum. Yani resmen diyorsun ki evet Allah var inaniyorum ama inanmak istemiyorum cunku hep guclunun zengini....hebelehubele.
02 Aralık 2019 15:08

sultan6161
Aday Memur

Herkes inancini kendine saklasin,burasi bunun yeri degil,birbirinizin fikrini değiştiremezsiniz de buna gerek de yok

02 Aralık 2019 15:09

fhurghan
Daire Başkanı
hayatimda cok inancsiz gordum ama ilk kez inancsizligini senin gibi temellendireni goruyorum. Yani resmen diyorsun ki evet Allah var inaniyorum ama inanmak istemiyorum cunku hep guclunun zengini....hebelehubele.
Benlina, 2 hafta önce - Alıntıya git
02 Aralık 2019 15:12

Benlina
Yasaklı
yoo, ne inanmasi? sizin dilinizden konusuyorum. Yetissin allah hadi bu zulme. Gorelim. 4 aydir kendinizi ortadan ikiye boldunuz, kendi nurundan yarattigina inandiginiz allah, neden size bu zulmu reva gorsun? Her sene periyodik olarak insanlari bu zulumle mi imtihan ediyor? Bak sen su ise.
simdi Allah herkesi farkli seylerle imtihan eder. seni de maalesef kafatasinin icinin bos olmasiyla imtihan ediyor. yoksa az once yok allah fakiri fukarayi gormuyor derken bile onun varligini kabul etmis oldugunun farkina varirdin.
02 Aralık 2019 15:15

fhurghan
Daire Başkanı
simdi Allah herkesi farkli seylerle imtihan eder. seni de maalesef kafatasinin icinin bos olmasiyla imtihan ediyor. yoksa az once yok allah fakiri fukarayi gormuyor derken bile onun varligini kabul etmis oldugunun farkina varirdin.
Istiarenin ne demek oldugunu ogren bir ara. Kendi nurunda kusur olmayan allah kusurlu insan yaratip bir de imtihan ediyor, benim kafatasima laf atacagina az protein alda o kafatasinin icindeki zeytinyagi lobu haline gelen ve butun beyin damarlarinin kuruyup buzustugu beynine az protein salgisi yapilsin da calismaya baslasin, 4 aydir burada dua ediyoruz, insallah, masallah, biznillah, sonuc? Sifir sifir elde var sifir.
02 Aralık 2019 15:15

Benlina
Yasaklı
yoo, ne inanmasi? sizin dilinizden konusuyorum. Yetissin allah hadi bu zulme. Gorelim. 4 aydir kendinizi ortadan ikiye boldunuz, kendi nurundan yarattigina inandiginiz allah, neden size bu zulmu reva gorsun? Her sene periyodik olarak insanlari bu zulumle mi imtihan ediyor? Bak sen su ise.
ailenin seni uzdugu zamanlar olmuyor mu hic ailen her istedigini her istedgiinde yapiyor mu ? ailen senin canini sktgnda benim ailem yok mu diyorsun ya da sen ailem yok deyince ailen gercekteb yok mu oluyor
02 Aralık 2019 15:16

22grace
Memur

Şunu ilk ve son kez yazmak istiyorum. Forumda bazi kisiler var ki cevap vermezseniz sizin de seviyeniz düşmez. Bilgi almak yorumlari okumak bir degerlendirme gormek icin giriyorum sacma sapan muhabbetler okuyorum eminim bundan rahatsiz olan bircok kisii vardır konu başlıkları dışına çıkmadan siteyi kullanalim lutfen

02 Aralık 2019 15:17

fhurghan
Daire Başkanı
ailenin seni uzdugu zamanlar olmuyor mu hic ailen her istedigini her istedgiinde yapiyor mu ? ailen senin canini sktgnda benim ailem yok mu diyorsun ya da sen ailem yok deyince ailen gercekteb yok mu oluyor
cir cir vir vir. Hadi hadi git dua et, ruyaya yat, cincilere bak internetten, tey ya. Otur dusun bu allah her sene insanlara neden bu zulmu yapiyor diye, kader dersiniz e kul yapiyor deriz, yok allah yapiyor dersiniz, neden her sene yapiyor deriz, kul kusurlu dersiniz, hep ayni terane. Ici bombos.
02 Aralık 2019 15:20

ErenMF
Aday Memur
hayatimda cagirmadim, cagirmaya da hic niyetim yok, cunku hicbir zaman ezilenin yaninda degildir, hep patronlarin, guclerin yanindadir, o yuzden ihtiyacim da yok. ihtiyaci olanlar dusunsun.

Neden ruh hastası gibi yorumlar yazıp durduğun şimdi anlaşıldı. :)) Yunus Suresi 44. ayeti okumanı tavsiye ederim. Yok ben inançsızım diyorsan o zaman Allah hidayet versin demek düşer bize.

fhurghan
Daire Başkanı

O yğzden mi patronlar güçlüler ağır hastalıklara yakalanabiliyor o yüzden mi onlarda eninde sonunda bir gün ölüyor. Aslında ölümün ibret olması gerekirdi size ama her zamanki gibi o muhteşem zekanızla düşünmemeyi tercih etmişsiniz

meczupkız, 2 hafta önce - Alıntıya git
en son copcu kanserden butun yerleri kesilerek can verdi.

Benlina
Yasaklı
cir cir vir vir. Hadi hadi git dua et, ruyaya yat, cincilere bak internetten, tey ya. Otur dusun bu allah her sene insanlara neden bu zulmu yapiyor diye, kader dersiniz e kul yapiyor deriz, yok allah yapiyor dersiniz, neden her sene yapiyor deriz, kul kusurlu dersiniz, hep ayni terane. Ici bombos.
Allah bunu yapmiyor. bizi yonetenler bunu yapiyor onlarin sinavi bu bizim sinavimizda bu olanlardan Allahi sorumlu tutmamak. senin bunlari anlamani beklemiyorum bay ergenius. bence biraz arastirsan iyi edersin
02 Aralık 2019 15:22

fhurghan
Daire Başkanı
Allah bunu yapmiyor. bizi yonetenler bunu yapiyor onlarin sinavi bu bizim sinavimizda bu olanlardan Allahi sorumlu tutmamak. senin bunlari anlamani beklemiyorum bay ergenius. bence biraz arastirsan iyi edersin
komedi makinesi, bir de kader var der, la tahzen der, ol der olur der vs vs. Bosuna zeytin yagi lobu demedim.
Toplam 47 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;