Editörler : Pangaea

Bay M.B.
Aday Memur
02 Aralık 2019 17:07

Furkan bey her başlıkta yobazlık yapıyorsunuz.herkes sizin gibi düşünmek veya inanmak zorunda değil. Sizin gibi düşünmeyenleri cahi veya bilgisiz görmeyi bırakn.başkalarının inançlarına da saygısızlık yapmayın. usulsüzlüğümüz vusulsüzlüğümüzdendir. Diye bi söz var. Bu söz üzerine düşünmeye davet ediyorum sizi. Saygılar

fhurghan
Kapalı
02 Aralık 2019 18:30

Ben de sizi tipki fikirlere saygi gostermemi beklediginiz gibi, fikirlerime saygi gostermenizi bekliyorum, vusulluce. Saygilar efendim.
Bay M.B., 4 yıl önce

Furkan bey her başlıkta yobazlık yapıyorsunuz.herkes sizin gibi düşünmek veya inanmak zorunda değil. Sizin gibi düşünmeyenleri cahi veya bilgisiz görmeyi bırakn.başkalarının inançlarına da saygısızlık yapmayın. usulsüzlüğümüz vusulsüzlüğümüzdendir. Diye bi söz var. Bu söz üzerine düşünmeye davet ediyorum sizi. Saygılar

meczupkız
Şef
02 Aralık 2019 18:44

Forumdaki amacınız ne Furkan bey eğer aynı amaç uğruna savaşmıyorsak bu başlıj altında lütfen bize köstek olmayın başka başlıklarda vakit geçirin ha yok amacımız aybı ise buyrun beraber olalım bize katılın

Mrtkydn17
Memur
02 Aralık 2019 18:45

Ne ara konular dine kadar geldi :))) Öğretmen atamalarına bari dini bulaştırmayın arkadaşlarım,

Herkes inancını ya da inançsızlığını kendine saklasın. Rahat olun yapılacak en güzel şey siteye girin duyuru yayımlanmamışsa siteden çıkın ve hayatınıza devam edin. Kendinizi strese sokmayın kanser olursunuz çok yaşamazsınız.

ibrahim6321
Aday Memur
02 Aralık 2019 19:08

Arkadaşlar birbirinize özel mesaj yoluyla sallayabilirsiniz. Burada zaten hepimizin kısıtlı zamanları var. Çalışıyoruz vaktimiz dar. 2 dk gündem hakkında bilgi almak için etkileşimin en üst olduğu konulara giriyoruz. Mal mal tartışmalar. Bu bahsettiğim arkadaşların bu zeka ile atanma şansı yok zaten. Nasıl öğretmensiniz siz ya ? Editörlerin bu başlıklara biraz dikkat etmesi gerekiyor.

Bay M.B.
Aday Memur
02 Aralık 2019 19:11

Başka fikirleri aşağılamadan dile getirdiğiniz her fikre katılmasam da saygı duyarım. Bu arada sözüde yanlış ifade etmişim cahilliğime verin. Doğrusu vusulsüzlüğümüz usulsüzlüğümüzdendir olacaktı. Birbirimizi anladığımızı düşünüyorum. konu başlığının dışına çıkarak yapmış olduğum saygısızlığa son vermek istiyorum. Furkan bey size anlayışınız için teşekkür ediyorum ve başlığı açan saygıdeğer hocamdan özür diliyorum

fhurghan
Kapalı
02 Aralık 2019 19:26

Cumlelerimde bir tane assagilama, kin, ofke ve nefret soylemi bulamazsiniz. Tamamen sahsi fikrim cevresinde yapilmis yorumlardir, sizin hayatinizda ruhani seyler cok buyuk yer kapladigindan direkt tehdit olarak algilaniyor ve algiliyorsunuz, asin bunlari artik.
Bay M.B., 4 yıl önce

Başka fikirleri aşağılamadan dile getirdiğiniz her fikre katılmasam da saygı duyarım. Bu arada sözüde yanlış ifade etmişim cahilliğime verin. Doğrusu vusulsüzlüğümüz usulsüzlüğümüzdendir olacaktı. Birbirimizi anladığımızı düşünüyorum. konu başlığının dışına çıkarak yapmış olduğum saygısızlığa son vermek istiyorum. Furkan bey size anlayışınız için teşekkür ediyorum ve başlığı açan saygıdeğer hocamdan özür diliyorum

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi