Editörler : swat3410E.Kayı Han
03 Aralık 2019 07:43

Pomem Sözlü mülakat
Arkadaşlar heyecan yapmak sizce anormal bi durummudur? İnsan komisyonun karşısına geçince ister istemez heyecanlanıyor.Sonuçta orada duracağın 3-4 dakikadan sonra hayatın şekillenecek,nasıl heyecanlı olmazsın ki? Ben baya heyecanlıydım bana neden bu kadar heyecanlısın sakin ol dediler ve evet heyecanlıyım efendim dedim.Buna rağmen sorulan birçok soruya akıcı düzgün cevaplar verdim,kekelemeden ıhh pıhh demeden.kart sorusunuda bildim.Mesleğimi anlattım onun üzerine konuştuk.içerde tatlı bir muhabbet havası vardı ve ben heyecanımın normal oldugunu düşünüyorum.Sırf bu yüzden elenirmiyim diye düşünmüyor değilim
03 Aralık 2019 09:33

Alakası yok heyecan olmazmı ya hiç heyecan olmaması bence daha kötü. İnsan içeride konulurken yanlışta konuşabilir önemli olan onun üzerine takılı kalmadan düzeltip normal arkadaşlarınla konuşrken nasıl akışı bozmassın hemen devam edersin onun gibi devam etmek. Bir kaç hatadan ve heyecandan bir şey olmaz. Heyecan olması bir şeyleri istediğini gösterir ama sıçıp batırmamak lazım anladın mı. Mesela soruya cevap veremezsin dilin tutulur kalırsın aşırı titrersin bu omadıysa sorun yok. Mesela bende girdim soruyu bildim iyi kötü cevap verdim kendimi hiç kasmadım mesela tam soruyu okurken sonunda bi öksürük geldi akış bozulmasın diye nefes alıp soruyu tekrar okudum buda akışında oldu. Sorun yok yani genel tavrın önemli.

P1yade
Kapalı
03 Aralık 2019 11:11

Kardeşim helal, forumda çoğu mantıklı cevapları sen yazıyorsun şöyle takip ediyorum da..Önlisans mıydın
süleyman111, 4 yıl önce

Alakası yok heyecan olmazmı ya hiç heyecan olmaması bence daha kötü. İnsan içeride konulurken yanlışta konuşabilir önemli olan onun üzerine takılı kalmadan düzeltip normal arkadaşlarınla konuşrken nasıl akışı bozmassın hemen devam edersin onun gibi devam etmek. Bir kaç hatadan ve heyecandan bir şey olmaz. Heyecan olması bir şeyleri istediğini gösterir ama sıçıp batırmamak lazım anladın mı. Mesela soruya cevap veremezsin dilin tutulur kalırsın aşırı titrersin bu omadıysa sorun yok. Mesela bende girdim soruyu bildim iyi kötü cevap verdim kendimi hiç kasmadım mesela tam soruyu okurken sonunda bi öksürük geldi akış bozulmasın diye nefes alıp soruyu tekrar okudum buda akışında oldu. Sorun yok yani genel tavrın önemli.

03 Aralık 2019 11:15

Allah razı olsun kardeşim lisansım okuduğumu yorumlamaya çalışıyorum çünkü çoğu insan meraklı ve herkes heyecan içerisinde süreci takip ediyor bende kendi düşüncelerimi söylüyorum.

P1yade, 4 yıl önce
Kardeşim helal, forumda çoğu mantıklı cevapları sen yazıyorsun şöyle takip ediyorum da..Önlisans mıydın

P1yade
Kapalı
03 Aralık 2019 11:17

Anladım kardeşim,lisanssın şansın yüksek inşallah geçersin hakkında hayırlısı olsun.
süleyman111, 4 yıl önce

Allah razı olsun kardeşim lisansım okuduğumu yorumlamaya çalışıyorum çünkü çoğu insan meraklı ve herkes heyecan içerisinde süreci takip ediyor bende kendi düşüncelerimi söylüyorum.

03 Aralık 2019 11:19

Sen ön lisans mısın kardeşim. Allah emek veren hak eden herkesin yolunu açık etsin.

P1yade, 4 yıl önce
Anladım kardeşim,lisanssın şansın yüksek inşallah geçersin hakkında hayırlısı olsun.

emreecg
Aday Memur
03 Aralık 2019 11:30

Benim aşırı üzerime geldiler. Hatta o kadar çok geldiler ki en son terledim. Herkes diyor 3-4 dk sürdü güzeldi falan. Bana neden böyle yaptılar bilmiyorum 15 dk kalmışımdır içeride ve sanki beni sürekli germeye çalışıyorlardı.

P1yade
Kapalı
03 Aralık 2019 11:32

Aynen kardeşim, önlisansım.Benim sözlümde ciddi geçmişti.Burada bazı arkadaşlar şans şu şans bu gibi söylemleri var.Evet, fanustan top çekme olsaydı dedikleri doğruydu ama sözlüde insan neyse o bence.Beğenilirsen %100 geçersin vesselam.Hakkımızda hayırlısı olsun bekleyip sonuçlar açıklanınca göreceğiz:)
süleyman111, 4 yıl önce

Sen ön lisans mısın kardeşim. Allah emek veren hak eden herkesin yolunu açık etsin.

Bibardakçay
Aday Memur
03 Aralık 2019 11:53

Saol kardeşim çok mantıklı yorum yapmışsın ağzına sağlık.Kpss 62 spor 47 yaptım senin durumun nedir? Benim pek umudum yok bu puanlarla.
süleyman111, 4 yıl önce

03 Aralık 2019 11:57

Kpssden 64 aldım spordan 80 aldım kardeşim orası belli olmaz çok kalan var.

Bibardakçay, 4 yıl önce
Saol kardeşim çok mantıklı yorum yapmışsın ağzına sağlık.Kpss 62 spor 47 yaptım senin durumun nedir? Benim pek umudum yok bu puanlarla.

primer28
Şube Müdürü
03 Aralık 2019 11:58

Beyler 26.dönem açıklanma tahminlerinizi alabilir miyim?

Bibardakçay
Aday Memur
03 Şubat 2020 10:43

8 şubat
primer28, 4 yıl önce

Turkpolicc
Daire Başkanı
03 Şubat 2020 11:32

15'ine kadar açıklansa güzel olur benim tahminim o yönde.

primer28, 4 yıl önce

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi