Editörler : hopaliSafak Vaktii
03 Aralık 2019 11:15   

2019 Alan değişikliği diploma sorunu

Merhaba arkadaşlar

Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim. 2019 alan değişikliğine başvurmak istiyorum fakat

10 Ocak 2020 itibarı ile mezun olacak durumdayım. Yani tarih olarak başvuruyu kaçırıyorum Üniversiteden ocak 10 itibari ile okulumuzdan mezun olacaktır ibareli bir yazı alsam başvuruda

bulunabilirmiyim. Bu konuda bilgi sahibi olan var ise yardımcı olabilen varsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

03 Aralık 2019 16:51

ayberk74
Daire Başkanı

Bu yazıyı alıp Mebbise işletebilirsiniz olur bence...Hangi bölüm Hocam?

03 Aralık 2019 19:02

SİNİFOGRETMENİOLMAK
Aday Memur

Olmaz öyle bir şey. Ocakta okulun biteceği ne malum. Sınava geç kaldın hastalandin veya başka sebeplerden dolayı geçemedin mantıklı tarafı yok

04 Aralık 2019 00:31

ALİYAS
Daire Başkanı

Olmaz öyle bir şey. Ocakta okulun biteceği ne malum. Sınava geç kaldın hastalandin veya başka sebeplerden dolayı geçemedin mantıklı tarafı yok

SİNİFOGRETMENİOLMAK, 2 ay önce - Alıntıya git
Hcm 10 ıcakta alacağın belgenin faydası olmaz çünkü ilk başvuru 9-13 aralık tarihleri arasında yapılıyor. Artık kusmet olursa seneye yaparsınız
04 Aralık 2019 10:15

adevese
Memur

147 ararsan daha net cevap alırsın.

04 Aralık 2019 12:11

dreamart
Aday Memur

ayberk74, 2 ay önce - Alıntıya git

görsel sanatlar öğretmeni iken grafik tasarım öğretmenliğine geçmek istiyorum

04 Aralık 2019 12:13

dreamart
Aday Memur

SİNİFOGRETMENİOLMAK, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam zaten mezunum sadece fakülte kurul kararını beklemem lazım o da yılda iki defa toplanıyormuş başvuru süresine yetişmiyor. vermem gereken bütün dersleri verdim zaten.

04 Aralık 2019 12:15

dreamart
Aday Memur
Hcm 10 ıcakta alacağın belgenin faydası olmaz çünkü ilk başvuru 9-13 aralık tarihleri arasında yapılıyor. Artık kusmet olursa seneye yaparsınız
ALİYAS, 2 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim hocam bakalım kısmet bir adamın işinin yanlış yapılmasının ceremesini çekiyoruz.

04 Aralık 2019 12:17

dreamart
Aday Memur

ayberk74, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam ne yazıkki mebbise işlenmiyor diploma numarası ve mezuniyet tarihi istiyor bütün dersleri vermiş olmama rağmen üniversitenin mezuniyet kurulu diye bir kurulun onay vermesi lazımmış o da yılda iki defa toplanıyormuş.

Toplam 8 mesaj

ANKET
Bekçilere kimlik sorma yetkisi verilmesini doğru buluyor musunuz?