Editörler : crops35

kommme
Kapalı
07 Aralık 2019 13:13

birşey söylerken doğruluğunu iyice araştırmak gerekiyormuş değil mi
Aliboooz, 4 yıl önce
Arkadaşlar müjde 6 Aralık Cuma günü açıklanacak

Aliboooz
Aday Memur
07 Aralık 2019 13:18

Daha önce dediğim gibi bana söyleneni aktardım size
kommme, 4 yıl önce
birşey söylerken doğruluğunu iyice araştırmak gerekiyormuş değil mi

kommme
Kapalı
07 Aralık 2019 14:29

6sında açıklanacağını söylediğin yorumunda niye belirtmedin. insanları merakta bırakmak hoşuna gidiyorsa böyle devam et
Aliboooz, 4 yıl önce
Daha önce dediğim gibi bana söyleneni aktardım size

Aliboooz
Aday Memur
07 Aralık 2019 14:30

Bi an heyecanlanıp yazdım aradık tan sonra
kommme, 4 yıl önce
6sında açıklanacağını söylediğin yorumunda niye belirtmedin. insanları merakta bırakmak hoşuna gidiyorsa böyle devam et

Sedat türkmen
Aday Memur
07 Aralık 2019 23:13

Arayınca çok yakında açıklanmasını bekliyoruz diyotlar ancak

Sedat türkmen
Aday Memur
07 Aralık 2019 23:19

Sonuçlr nerde yayınlanacak merkez demi yoksa batı adliyesindemi

Aliboooz
Aday Memur
08 Aralık 2019 00:34

Batı adliyesi İnternet sitesi
Sedat türkmen, 4 yıl önce

Sonuçlr nerde yayınlanacak merkez demi yoksa batı adliyesindemi

ssemiz
Aday Memur
08 Aralık 2019 12:33

arkadaş 13 aralık da açıklanacak diyor ama belge teslimi de 28 i demişti 28 i cumartesiye denk geliyor. keşke sallarken takvime baksaymış

Madsizzle
Genel Müdür
08 Aralık 2019 13:43

sen simdi bu kadar dusunerek, ipucu arayarak mi farkina vardin zarzor un trollunun.adam gostere gostere trollemisyani oyle mi.yani basarmis ve sen bunun en somut orneklernden birisin.ulkemizde gercekten insanlarla oynamak icin kaliteye gerek olmadigini surekli goruyoruz.biriyle mi oynucan aptal yerine mi koycan direk yap bodoslama yiyo nasilsa.ya bari arastrdm demeseydn, bunu bi mantik yurutme bir parlak zeka ornegi gbi anlatmasaydn ya da ne bileim en azindan cevap bekleme yani.yani bikac zorlayan cumle kursa, yemeye devam edecegni belli etme de mi.
ssemiz, 4 yıl önce

arkadaş 13 aralık da açıklanacak diyor ama belge teslimi de 28 i demişti 28 i cumartesiye denk geliyor. keşke sallarken takvime baksaymış

08 Aralık 2019 13:49

Dostum normalde 20 sine kadar süre verilecekti. Ama komisyon başkanı 28 e kadar süre verin çok dışardan gelen var dedi. Ve çoğu çalıştığı için ek olarak 28 i cumartesi 3 e kadar mesai yapılacak :)

ssemiz, 4 yıl önce

Uzamasın
Kapalı
08 Aralık 2019 14:01

ZarzoratananAdam istihbarat daire başkanlığından gelen bilgiye göre listeler gönderilmiş

Uzamasın
Kapalı
08 Aralık 2019 14:02

Şimdi 28 Aralık günü de saat 3 e kadar çalışmamak için rapor alan olur

08 Aralık 2019 14:19

Sen artık bekleme ikm falan kardeşim. Asgari ücretle çalışmaya devam et :D

Uzamasın, 4 yıl önce

ZarzoratananAdam istihbarat daire başkanlığından gelen bilgiye göre listeler gönderilmiş

Uzamasın
Kapalı
08 Aralık 2019 14:31

Hani torpil yapacaktın

ssemiz
Aday Memur
08 Aralık 2019 15:11

pardonda araştırdım mı yazmışım ben oraya 28 inde sınavım var hafta sonu olduğunu ordan biliyorum. sanki adamın kimliğni bulmuşum gibi konuşuyorsun. ayrıca takvime baksaydım ve haftasonu olduğunu görseydim bu araştırmamı olmuş olurdu. sanki takvimi icat ettim. laf kalabalığı yapıyorsun

Madsizzle, 4 yıl önce
sen simdi bu kadar dusunerek, ipucu arayarak mi farkina vardin zarzor un trollunun.adam gostere gostere trollemisyani oyle mi.yani basarmis ve sen bunun en somut orneklernden birisin.ulkemizde gercekten insanlarla oynamak icin kaliteye gerek olmadigini surekli goruyoruz.biriyle mi oynucan aptal yerine mi koycan direk yap bodoslama yiyo nasilsa.ya bari arastrdm demeseydn, bunu bi mantik yurutme bir parlak zeka ornegi gbi anlatmasaydn ya da ne bileim en azindan cevap bekleme yani.yani bikac zorlayan cumle kursa, yemeye devam edecegni belli etme de mi.

ssemiz
Aday Memur
08 Aralık 2019 15:13

kimin bodoslama daldığı da belli bu arada sana yaazmadığım halde her lafa atlaman herşeyi gösteriyor

Madsizzle, 4 yıl önce

Madsizzle
Genel Müdür
08 Aralık 2019 15:13

senin torpilin Allah degl miydi
Uzamasın, 4 yıl önce

Hani torpil yapacaktın

08 Aralık 2019 15:21

Kardeşim bunlara laf anlatamazsın kafan rahat olsun. 13 aralıkta açıklanacak 28 aralığa kadar da süreniz var evraklar için.

ssemiz, 4 yıl önce

pardonda araştırdım mı yazmışım ben oraya 28 inde sınavım var hafta sonu olduğunu ordan biliyorum. sanki adamın kimliğni bulmuşum gibi konuşuyorsun. ayrıca takvime baksaydım ve haftasonu olduğunu görseydim bu araştırmamı olmuş olurdu. sanki takvimi icat ettim. laf kalabalığı yapıyorsun

Madsizzle
Genel Müdür
08 Aralık 2019 15:22

son kez denicem sansimi anlasamazsak da kalsin burda.diorm ki dostum bu adamn trollunun ifsa olmasina gerek bi durum yok zaten ortada.ki ifsaya gerek olsa bile tarihe varana kadar hersey ortada yani.kapiss
ssemiz, 4 yıl önce

Uzamasın
Kapalı
08 Aralık 2019 15:47

Aynen aynen Allah büyüktür

Toplam 81 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi