Editörler :
03 Aralık 2019 15:06   

Gih mi ? Adi malul emeklilik mi?
Psikiyatrik hastalıklarımdan dolayı sanırım yakında böyle bir seçimle karşı karşıya kalacağım.Biriken emekli ikramiyesini alabilirmiyim malulen emekliliği seçtiğimde ve polnette gözüken emekli maaşı tarafıma bağlanır mı? Gih olmak istemesem adi malül emekli olabilirmiyim? Sgk buna izin verirmi yoksa Gihde devam etmem mi gerekir çalışmaya?Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var ise lütfen cevaplarınızı bekliyorum.
03 Aralık 2019 20:10

okyanus501
Aday Memur

zaten sana sorulcak gıh mı olmak ıstıyorsun emeklımı dıye.. meslekte 10 yılı doldurmadıysan maas baglanmıyor .. bırde meslege baslama yılı kac . 2008 oncesı basladıysan cok ıyı polnette yazanı alırsın ıkramıyeyıde alırsın

03 Aralık 2019 22:08

manas6134
Aday Memur
Sağolasın Okyanus.Meslekte 18.yılım. Sgk tekrar sevk edebilir mi peki dilim raporu için? Kuruldan D dilimi rapor verildi ve Sgk'ya gitti.
03 Aralık 2019 22:35

okyanus501
Aday Memur

etmez ıs bıtmıs hızmet sınıfı degısıklıgı ıcın sgkya gıdıyo zaten dosyan

03 Aralık 2019 22:40

manas6134
Aday Memur
Okyanus501 özelden mesaj atmaya çalıştım başaramadım.Sen özel mesaj atabilirmisin devrem?
04 Aralık 2019 20:41

hamlea26
Memur

Gih e geçerken il tercihi soruluyor ilçeyi de belirtiyormuyuz Yoksa istedikleri ilçeye mi veriyorlar Tedavimizin devam edebileceği il merkezi veya ilçeye Veriyor mi yoksa tercih dışı bir yer oluyor mu

07 Aralık 2019 17:26

Kral yanluz
Aday Memur

Öncelikli olarak çok geçmiş olsun. Bende 5 yıl önce polislik ten GİH geçtim.

07 Aralık 2019 19:11

yozgatli1986
Şef

Öncelikli olarak çok geçmiş olsun. Bende 5 yıl önce polislik ten GİH geçtim.

Kral yanluz, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne kadar maaş alıyorsunuz acaba bi de ne iş yapıyorsunuz tam olarak çalışma sisteminiz nasıl

07 Aralık 2019 21:34

Kral yanluz
Aday Memur

Yozgatli1986 öncelikli olarak 4200 tl alıyorum ve 657 tabi memur haklarına sahibim lakin

07 Aralık 2019 21:36

Kral yanluz
Aday Memur

İmkanım olsa kurum değiştirmek isterdim. Cünkü damgalanıyorsunuz.

07 Aralık 2019 23:46

yozgatli1986
Şef

İmkanım olsa kurum değiştirmek isterdim. Cünkü damgalanıyorsunuz.

Kral yanluz, 1 ay önce - Alıntıya git

damgalanmak derken nasıl yani sonuçta elinizde olmayan şeyler farklı mı davranıyorlar

08 Aralık 2019 10:33

sokrates1978
Memur

2006 girişliyim şu an gih'im engelli raporu ile erken emekli mi olayım yoksa malülen emeklilik için kuruma dilekçemi yazayım ne yapsam bilemedim kontrol muayenesi olur mu herkes farklı konuşuyor bilen arkadaşlar lütfen yardım .

08 Aralık 2019 13:54

yozgatli1986
Şef

2006 girişliyim şu an gih'im engelli raporu ile erken emekli mi olayım yoksa malülen emeklilik için kuruma dilekçemi yazayım ne yapsam bilemedim kontrol muayenesi olur mu herkes farklı konuşuyor bilen arkadaşlar lütfen yardım .

sokrates1978, 1 ay önce - Alıntıya git

sizin maaşınız ne kadar hocam , 2008 öncesi ve sonrası maaşta çok fark var mı ?

08 Aralık 2019 22:28

hamlea26
Memur

Emniyette Gih memuru Arkadaşlar veya Bilen Polis Arkadaşlar;

Emniyette çalışan Gih Memurlar,

Disiplin olarak hangi kanun yönetmelik ile yargılanır ( Polis Disiplin yönetmeliği kendilerini bağlar mı? Disiplin Amirleri kimdir?

İş yerinde günlük izinleri kimden alırlar?

Performans notlarını kim doldurur?

Yıllık izinlerinde artı yol izni var mıdır?,

Sendikaya üyeliğin avantajları nedir?

Başka kurumlara geçiş nasıl olmaktadır?

Hangi büro veya işlerde değerlendirilir?

Bürodaki Polislikten maaş farkı ve ek görevler harici eksi ve artıları var mıdır?

Yükselme Sınavı var mıdır var ise kurum içerisinde nereye kadar yükselebilirler ünvan bazında?

Bilen arkadaşlar cevaplar ise sevinirim.

Toplam 13 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;