Editörler : ayşegül bgm
23 Ocak 2020 21:34

Hemşiree97
Aday Memur

Arkadaşlar üniversite hastanesinde çalışanlar sözlesme bitmediği halde atamaları olunca bir yolunu bulup ceza almadan çıkabiliyorlarmış diye duydum doğruluk payı olabilir mi bilen var mı?

23 Ocak 2020 21:50

13.donem
Şube Müdürü

Hastane izin verirse gecebiliyorlar fakat bu hastaneden hastaneye degisiyor

23 Ocak 2020 22:29

Mr.Hemşire21
Aday Memur

Arkadaşlar bir şey soracağım. Üniversite hastanesinde çalışanlara soruyorum. Maaşlar ne kadar? Döner sermaye ne kadar ya da var mı? Ek mesai var mı ücreti ne kadar?

23 Ocak 2020 22:32

Mr.Hemşire21
Aday Memur

Cevabınız için şimdiden teşekkürler

23 Ocak 2020 23:02

Hemşiree97
Aday Memur

Arkadaşlar bir şey soracağım. Üniversite hastanesinde çalışanlara soruyorum. Maaşlar ne kadar? Döner sermaye ne kadar ya da var mı? Ek mesai var mı ücreti ne kadar?

Mr.Hemşire21, 1 ay önce - Alıntıya git

Ben de günlerdir bu sorulara cevap arıyorum70 küsür puanla Şubat'tan sonra bir atama daha beklemek yerine üniversiteleri mi tercih etsem kararsızım

23 Ocak 2020 23:24

13.donem
Şube Müdürü

Arkadaslar her universite farkli farkli bunun icin genel yorum yapilamaz bazi hastanelerde doner yok mesela ben hatayda okudum orda doner nobet yok sadece duz maasi aliyorlar bunun icin genel bir yorum yapilamaz yani

23 Ocak 2020 23:25

13.donem
Şube Müdürü

Ben de günlerdir bu sorulara cevap arıyorum70 küsür puanla Şubat'tan sonra bir atama daha beklemek yerine üniversiteleri mi tercih etsem kararsızım

Hemşiree97, 1 ay önce - Alıntıya git

Bir atama daha olursa kesin gidersiniz o yuzden arastirma konusunda acele etmeyin derim sonradan pisman olmayin gercekten istediginiz biryer varsa orasi ayri ama onun disinda iyi dusunun derim

23 Ocak 2020 23:26

Mr.Hemşire21
Aday Memur

Sevdiğiniz bir yer alım yaparsa başvurun derim size. Şubattan sonra hiçbir şey belli değil hazirana kadar tahminimce :)

24 Ocak 2020 12:27

Sevtaap
Aday Memur
Çapa da bu ayki maaş 3100 +sabit 1200+500 performans.mesai yaparsan da saat başı 10 lira gbi bişey.ama performans verecek diye bişey yok.800 verdiği bile oldu ama aylarca 0,01 kuruş yatrdgıda.ilk 6 ay verip 6 ay vermeyebiliyor.atamalarda sene ortasında genelde kimseye izin vermiyor ama sene sonu almlarında kimseye zorluk çıkaran bi hastane deil.
24 Ocak 2020 12:54

Hemşiree97
Aday Memur

Teşekkürler arkadaşlar...Maaşlar iyiymiş ve atama zamanı izin verme durumunu da çok duyar oldum o da iyiymiş..

24 Ocak 2020 13:36

Mr.Hemşire21
Aday Memur
Çapa da bu ayki maaş 3100 +sabit 1200+500 performans.mesai yaparsan da saat başı 10 lira gbi bişey.ama performans verecek diye bişey yok.800 verdiği bile oldu ama aylarca 0,01 kuruş yatrdgıda.ilk 6 ay verip 6 ay vermeyebiliyor.atamalarda sene ortasında genelde kimseye izin vermiyor ama sene sonu almlarında kimseye zorluk çıkaran bi hastane deil.
Sevtaap, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam teşekkürler bilgi için. Ama mesai saat başı 10 lira gibi yanlış değil mi. Devlet hastanesininki gibi değil mi o da. Acil vs gibi birimlerde 19 lira diye biliyorum ben saat başı?

24 Ocak 2020 14:11

Sevtaap
Aday Memur

Hocam teşekkürler bilgi için. Ama mesai saat başı 10 lira gibi yanlış değil mi. Devlet hastanesininki gibi değil mi o da. Acil vs gibi birimlerde 19 lira diye biliyorum ben saat başı?

Bu seneki mesai ücretlerini bilmiyorum ama en son 10 du servis için. 1.5 katı olması lazım özellikli birimler.ama çapada devlette olan ekstradan kapalı alan farkı riskli alan farkı gbi şeyler olmuyor.sadece o bölümlerin mesai saat ücreti farklı.zaten bizim hastane yıkıldı yıkılacak alım yapmaz küçültmeye gidiyor diye knusuluyor en son eylül ekimde almıştı ama bilinmez tabi
24 Ocak 2020 14:43

Mr.Hemşire21
Aday Memur
Bu seneki mesai ücretlerini bilmiyorum ama en son 10 du servis için. 1.5 katı olması lazım özellikli birimler.ama çapada devlette olan ekstradan kapalı alan farkı riskli alan farkı gbi şeyler olmuyor.sadece o bölümlerin mesai saat ücreti farklı.zaten bizim hastane yıkıldı yıkılacak alım yapmaz küçültmeye gidiyor diye knusuluyor en son eylül ekimde almıştı ama bilinmez tabi
Sevtaap, 1 ay önce - Alıntıya git

Çok teşekkür ederim bilgi için tekrardan

24 Ocak 2020 14:53

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı

Servste 10 küsür riskli birimlerde sözleşmeli en son gelen zamla 17 kusur falan oldu dediler, servste çlşma ihtimalin olduğu için en düşük kısmı baz alın, ortalama üniversitede devletteki gibi maas alırsın 4 civarı yani, biz de devlette çlşyrz ek döner falan görmüyoruz aylardır, o yani şans işi biraz

06 Şubat 2020 19:37

3quinox
Aday Memur

Zabaaaa gada burdayık.

Güncel tutalım buralar yanacak.

11 Şubat 2020 21:44

3quinox
Aday Memur

@entellektuelsaglıkcı noldu atanıp başladı mı işe? Adres versin kına gönderelim .d

Toplam 36 mesaj

ANKET
MEB, yeniden sınıf tekrarına geri dönüyor. Sınıf tekrarı olmalı mı?