Editörler : swat3410E.Kayı Han

riven
Memur
11 Aralık 2019 11:10

Arkadaşlar bir de sormayı unuttum şu A dilimi dediğimiz listeye ulaşabiliyor muyuz? Kendimizi kıyaslamak için

riven, 4 yıl önce

Arkadaşlar kusura bakmayın birazcık farklı bir soru sormuş olacağım konuya ancak merak ediyorum. Sürekli kazanalım kazanalım da bakarız diyorduk. Eğer ki kazanırsak bilgi toplamamız için anlaşılan az süremiz olacak. Diyelim ki kazandık ve bizi çağırdılar, 4-5 gün sonra da Ankara'da olmamız gerekiyor. Devamında ise eğitim hayatımız başlamış oluyor. Peki ilk kaç ay hastane işlemleri sürecek yani kaç ay geçtikten sonra hastane yüzünden artık elenmeyiz diyebiliriz. Bir de eğitim esnasında hastane dışında elenmemize yol açacak başka bir kriter var mı? Bir de bir aralar bazı arkadaşlarımız son 1 hafta kala elendim falan diyordu. Bu işlem nasıl oluyor adamın bütün eğitimi niye durduk yere boşa gidiyor. Benim bildiğim sadece eğitim sonunda bir sınav olacak. Ki hakkıyla da eğitimi gerçekleştirenler elenmez diye duymuştum. Azıcık bahsedermisiniz şu 1 senelik eğitim sürecimizden. İnsan kazanırsak başımıza neler gelecek diye merak ediyor. Kazanmazsak da hayırlısı der geçeriz napalım :) teşekkürler şimdiden herkese.

Toplam 61 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi