Editörler :
06 Aralık 2019 22:05   

Sözleşme yenilememe

Bir belediye başkanı neden sözleşmelilerin sözleşmesini fesh etmek yerine, sözleşmenin bitmesini bekleyerek, sözleşmelerini yenilememe yoluna gider ? Bundan ne kazancı vardır ?

06 Aralık 2019 22:26

memuristann
Aday Memur

Sozlemeli olrk kendi adamlarını almak icin belki.

07 Aralık 2019 01:35

katip052
Aday Memur

Tam olarak emin olmamakla birlikte, ihbar ve kidem tazminatı vermemek icin oldugunu dusunuyorum. Sozlesme mali yilla sinirli der tazminatsiz cikarir. Allah issiz kalacak tum kardeslerimin yardimcisi olsun. Lanet olsun boyle sisteme

07 Aralık 2019 03:13

00Emre00
Aday Memur

Tam olarak emin olmamakla birlikte, ihbar ve kidem tazminatı vermemek icin oldugunu dusunuyorum. Sozlesme mali yilla sinirli der tazminatsiz cikarir. Allah issiz kalacak tum kardeslerimin yardimcisi olsun. Lanet olsun boyle sisteme

katip052, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim kardeşim. Bilen biri beni bu konuda aydınlatırsa çok iyi olur.

Bende dahil olmak üzere 20 küsür sözleşmeli belediye personeline, Hizmetinin gerektirdiği pozisyona ihtiyaç kalmaması gerekçesiyle, sözleşmelerinin yenilenmeyeceğini bildiren yazı tarafımıza tebliğ edildi.

Şu an araştırma içerisindeyim yasal haklarım, şunlar bunlar vs.

07 Aralık 2019 10:55

Muhammed4141
Memur

Eger calisma suren 1 yili gectiyse sozlesme yenilemezse bile kidem tazminati vermek zorundalar bilmedigin bir seye imza atma bir avukattan yardim al kardes

08 Aralık 2019 14:24

Turca66
Aday Memur

Eger calisma suren 1 yili gectiyse sozlesme yenilemezse bile kidem tazminati vermek zorundalar bilmedigin bir seye imza atma bir avukattan yardim al kardes

Muhammed4141, 2 ay önce - Alıntıya git
sözleşmeyi süresinden önce fesih ederse işe iaden kolay olur. ancak süre bitince yenilemeyeceğim derse benim gibi bocalar mahkeme mahkeme sürünürsün
12 Aralık 2019 00:16

00Emre00
Aday Memur

Muhammed4141, 2 ay önce - Alıntıya git

5 yıllık sözleşmeliyim. Benim derdim kıdem tazminatı falan değil... derdim işimden olmamak

12 Aralık 2019 00:17

00Emre00
Aday Memur
sözleşmeyi süresinden önce fesih ederse işe iaden kolay olur. ancak süre bitince yenilemeyeceğim derse benim gibi bocalar mahkeme mahkeme sürünürsün
Turca66, 2 ay önce - Alıntıya git

Bende dahil olmak üzere 20 küsür sözleşmeli belediye personeline, Hizmetinin gerektirdiği pozisyona ihtiyaç kalmaması gerekçesiyle, sözleşmelerinin yenilenmeyeceğini bildiren yazı tarafımıza tebliğ edildi.

neden kazanamıyorsun mahkemeyi

15 Aralık 2019 18:24

Turca66
Aday Memur

neden kazanamıyorsun mahkemeyi

00Emre00, 2 ay önce - Alıntıya git
kaç yıldır sozlesmelisiniz
21 Aralık 2019 17:25

00Emre00
Aday Memur
kaç yıldır sozlesmelisiniz
Turca66, 1 ay önce - Alıntıya git

5 yıl oldu

27 Aralık 2019 16:33

Turca66
Aday Memur

5 yıl oldu

00Emre00, 1 ay önce - Alıntıya git
kazanırsınız
Toplam 10 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?