Editörler : Mehmet Balci
08 Aralık 2019 23:36

fahridogdu
Memur
++
mrtpm, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam ben kılavuzda bulamadım. hangi kadrolar sgk ve işkur. 4001 değil mi

09 Aralık 2019 00:12

miralaypatton
Şef

hocam ben kılavuzda bulamadım. hangi kadrolar sgk ve işkur. 4001 değil mi

fahridogdu, 2 ay önce - Alıntıya git

kpss robotunu kullan orada bulursun. sgk, işkur 4001 değil iibf kadroları.

09 Aralık 2019 10:28

mrtpm
Aday Memur
Tahmini kaça düşer doğu ve batı puanları?
11 Aralık 2019 09:26

Cagla08

+

11 Aralık 2019 09:51

Gokihann
Aday Memur
bölümüm uluslararsı ilişkiler ne yazıkkı diğer iibf bölümleri kadar kadromuz yok, iibfden benim bölümümden sgk alıyor o yuzden sgkyı sordum dısişlerini de ısterm ama 4001olunca yuksek kapatabılır mı acaba
esa01esa, 2 ay önce - Alıntıya git
Ticaret gelir hatta Bartın üniversitesi var Abdullah Gül üni de gelir puanınızı kullanmak için üstlere yazın hatta dışişlerininde yazın. Ben de uluslararası ilişkiler mezunuyum SGK olduğu için tercih veremeyebilirim
11 Aralık 2019 10:10

Okapidzy
Kapalı
Sgk daha iyi yoksa universiteler mi. Sgk hakkinda pek iyi sey duymadim. Bezip birakanlar varmis falan. Sizce nasil?
11 Aralık 2019 10:23

esa01esa
Aday Memur
Ticaret gelir hatta Bartın üniversitesi var Abdullah Gül üni de gelir puanınızı kullanmak için üstlere yazın hatta dışişlerininde yazın. Ben de uluslararası ilişkiler mezunuyum SGK olduğu için tercih veremeyebilirim
Gokihann, 2 ay önce - Alıntıya git
barrın üni yazdm digerını yazamadm yds puanım yok, sgkları hangi acıdan önermiyorsunuz? iibf kadroları helekı bızımkıler cok az geldiğinden bu sefer de atanamama korkusuyla yazmagı düşübdüm sgkları
11 Aralık 2019 10:23

Gokihann
Aday Memur
Sgk daha iyi yoksa universiteler mi. Sgk hakkinda pek iyi sey duymadim. Bezip birakanlar varmis falan. Sizce nasil?
Okapidzy, 2 ay önce - Alıntıya git
Tartışmasız üniversite memurluğu.
11 Aralık 2019 10:25

esa01esa
Aday Memur
Tartışmasız üniversite memurluğu.
ünide tayin yok gibi bişey sanırım peki sgklarda da mı tayin imkanı sıkıntılı? önermediğinz kötu yönü ne sgklar hakknda pek bilgim yok
11 Aralık 2019 10:31

Gokihann
Aday Memur
barrın üni yazdm digerını yazamadm yds puanım yok, sgkları hangi acıdan önermiyorsunuz? iibf kadroları helekı bızımkıler cok az geldiğinden bu sefer de atanamama korkusuyla yazmagı düşübdüm sgkları
Dokuz eylülü yazın yükseköğretim kalite kurumunu yazın ticaret veya dışişleri ikisinden biri gelir ama. Allah yardımcınız olsun inşallah sgk dışı alanlar gelir
11 Aralık 2019 10:39

esa01esa
Aday Memur
Dokuz eylülü yazın yükseköğretim kalite kurumunu yazın ticaret veya dışişleri ikisinden biri gelir ama. Allah yardımcınız olsun inşallah sgk dışı alanlar gelir
inşallah gelir dediğinz gibi onları basa yazdm hakkımızda hayrlısı olsun ınsallah sizde atanırsınız
11 Aralık 2019 10:42

Okapidzy
Kapalı
ünide tayin yok gibi bişey sanırım peki sgklarda da mı tayin imkanı sıkıntılı? önermediğinz kötu yönü ne sgklar hakknda pek bilgim yok
İs yuku cok fazla olmasina ragmen maasi az diye duydum. Varsa baska - yönü yazarsak sevinirim
11 Aralık 2019 10:46

Kamucuu00
Aday Memur

Sgk da tayin ve yükselme var. Sadece yoğun

11 Aralık 2019 11:13

Okapidzy
Kapalı

Sgk da tayin ve yükselme var. Sadece yoğun

Kamucuu00, 2 ay önce - Alıntıya git
Yükselme derken? Şeflik falan mı
11 Aralık 2019 11:37

Kamucuu00
Aday Memur

Uzmanlık

11 Aralık 2019 12:26

Biseyypma
Memur

Uzmanlık

Kamucuu00, 2 ay önce - Alıntıya git

Nasıl yani SGK'ya atanan düz memurlar Yükselme sınavları ile uzmanlığa geçebiliyor mu ? İlk kez duyuyorum bunu

11 Aralık 2019 12:34

123asdf
Şef

Nasıl yani SGK'ya atanan düz memurlar Yükselme sınavları ile uzmanlığa geçebiliyor mu ? İlk kez duyuyorum bunu

Biseyypma, 2 ay önce - Alıntıya git

Geçemiyor. Uzmanlık denetmen yardımcılığı vesaire A grubundan alınıyor. Kurum içi yükselme sınavıyla memur icra memuru şef müdür yardımcısı ( bilmem kaç yıl sonra tabi müdür yardımcısı) olunuyor sadece.

11 Aralık 2019 12:35

123asdf
Şef
Yükselme derken? Şeflik falan mı
Okapidzy, 2 ay önce - Alıntıya git

Evet şef müdür yardımcısı gibi. Ha şunu da belirteyim şef olduktan sonra rotasyona tabi oluyor kişi.

Toplam 38 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?