Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Aralık 2019 09:07

hugo.almeida
Daire Başkanı

hocam madem öyle o zaman yüksek puanlı norm fazlası olsun??? ben neden norm fazlasıyım puanım düşük olduğu için, o zaman atamaya da en düşük puanlı tabi tutulması gerekmez mi?

Oceanwater, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam siz kendi sonucunuza göre yorum yapıyorsunuz. Norm fazlası olması belirsizlik içinde olmaktır. İstenmez. Norm fazlası olmak belli bir yere tabi olamamaktır. istenmez. Norm fazlası olursun yeri gelir maaş karşılığını bile dolduracak ders bulamazsın. İstenmez. Norm fazlası olursun bir gün şehrin bir ucuna bir gün öbür ucuna görevlendirilirsin. istenmez. Norm fazlası olmanın iyi bir tarafı yoktur. Siz durumu farklı şekilde ele alarak yorumluyorsunuz.Yani özetle atanmak ceza değil. Sizde ceza olmuş mu? Evet.

Duyuruda öyle diyorlar ve öyle yapmışlar ise diğer illerde öyle yapmışsa siz de doğal olarak hakkınızı aramak için çaba göstereceksiniz. Buna bir şey demiyorum. Diğer illerle karşılaştırın ayrıca geçmiş yıllarda kendi iliniz ne yapmış ona da bakın. Geçen sene farklı bu sene farklı ise durum değişir.

Toplam 21 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?