Editörler :
24 Aralık 2019 14:14

Faruk0626
Aday Memur
benim yazdığım hangi kelime düşmanlık içeriyor?
iamapoliceman, 4 hafta önce - Alıntıya git
Kurduğunuz ilk cümleyi okuyan herkes ark niyetle vermiş olduğunuz cevabı görür, eğer su ürünleri mezunu bir komiser görürseniz o cümlenizi gidin o arkadaşa kurun buradan özetle tüm forumda görülen bir düşmanlık var komiser yardımcılarına. Evet belki aralarında işini hakkıyla yapmayan, kötü diye tabir edilen bölümlerden mezun olanlar olabilir ama unutmayın ki içinde gayet iyi okullardan gayet iyi bölümlerden mezun olmuş, devlete hizmet için bu mesleği seçmiş insanlar da mevcut. Bu yaklaşım o insanların memurlara karşı kendini doldurmasına neden oluyor, memurlar bu kurum en önemli öğesidir, böyle bir algıya maruz kalmamaları gerek
24 Aralık 2019 14:18

iamapoliceman
Şube Müdürü
Kurduğunuz ilk cümleyi okuyan herkes ark niyetle vermiş olduğunuz cevabı görür, eğer su ürünleri mezunu bir komiser görürseniz o cümlenizi gidin o arkadaşa kurun buradan özetle tüm forumda görülen bir düşmanlık var komiser yardımcılarına. Evet belki aralarında işini hakkıyla yapmayan, kötü diye tabir edilen bölümlerden mezun olanlar olabilir ama unutmayın ki içinde gayet iyi okullardan gayet iyi bölümlerden mezun olmuş, devlete hizmet için bu mesleği seçmiş insanlar da mevcut. Bu yaklaşım o insanların memurlara karşı kendini doldurmasına neden oluyor, memurlar bu kurum en önemli öğesidir, böyle bir algıya maruz kalmamaları gerek
Faruk0626, 4 hafta önce - Alıntıya git
devlet sizi psikoloji ile alakalı uzmanlaşın diye okuttu, siz de ben psikolog veya PDR veya her neyse onu olacağım diye devletin okuluna gittiniz, kredi/burs aldınız vs. şimdi hiç bilmediğiniz bir alanda ben devlete böyle daha iyi hizmet ederim diyorsunuz. evet size göre böyle olabilir ama gerçekler çok farklı.
24 Aralık 2019 14:21

Faruk0626
Aday Memur
devlet sizi psikoloji ile alakalı uzmanlaşın diye okuttu, siz de ben psikolog veya PDR veya her neyse onu olacağım diye devletin okuluna gittiniz, kredi/burs aldınız vs. şimdi hiç bilmediğiniz bir alanda ben devlete böyle daha iyi hizmet ederim diyorsunuz. evet size göre böyle olabilir ama gerçekler çok farklı.
Neden kurduğum cümlelere yönelik bir cevabınız yok? 4 ay pomem eğitimi alıp polis olunabiliyorken 1 sene paem eğitimi alan biri de gayet polis amiri olamaz mı?
24 Aralık 2019 14:24

iamapoliceman
Şube Müdürü
Neden kurduğum cümlelere yönelik bir cevabınız yok? 4 ay pomem eğitimi alıp polis olunabiliyorken 1 sene paem eğitimi alan biri de gayet polis amiri olamaz mı?
Faruk0626, 4 hafta önce - Alıntıya git
amil olmakla amir olmak aynı şeyler değildir. sap ile samanı ayırmak gerek. size meslek hayatınızda başarılar dilerim... umarım haktan kopmadan personele zulmetmeden işinizi yaparsınız.
24 Aralık 2019 14:28

Faruk0626
Aday Memur
amil olmakla amir olmak aynı şeyler değildir. sap ile samanı ayırmak gerek. size meslek hayatınızda başarılar dilerim... umarım haktan kopmadan personele zulmetmeden işinizi yaparsınız.
Bugüne kadar hiçbir zaman memurumun hakkını yememişimdir, memurum asla ezdirmemişimdir, gerekirse ben ezilirim. Eğitimim gereği her zaman memurlarımın psikolojik sorunlarıyla birebir ilgilenip elimden geldiğince terapi yardımı vermeye çalışmışımdır. Ancak bu tarz yorumlar üzücü olmakta... umarım iyi amirlerle karşılaşırsın
24 Aralık 2019 21:12

Gydm
Şef
insanlar kendileri ayrılan pozitif ayrımcılıktan yararlanırlar bunda o insanların suçu yoktur. devlet böyle uygun gördü ve aldı. amirlik vasfı bu kadar emeği ve kazanımı kolay olmamalıydı bence. kolej ve akademiye girmek kolay değildi tıp düzeyindeydi. 500 ham öss puanında 450 ham puan alabilen girebiliyordu. ve kolej 4 yıl akademi 4 yıl toplam 8 yıl ve ciddi bir puan isteniyordu. ben kimseyi yadırgamıyorum ama o koltuğu dolduramıyorsunuz. amirim benden daha bilgiz daha tecrübesiz sözleri söyleyen memur çok fazla. smyleyeceğim çok söz varda neyse.... yanlış bir değil ki büssürü
24 Aralık 2019 22:13

hortlakci02
Aday Memur
Ulan müdür değil misiniz alayınız
24 Aralık 2019 23:57

selcukkaanbicer

Misyon hangi yıllarda 4 yıldı? Önceden 3 yıldı, şimdi 2 yıl. Siz hangi yıl gittiniz

25 Aralık 2019 00:17

vanhelsing3535
Şef

Ya şu amirlik olayini amma abarttiniz. Yok şundan komser olmaz. Yok bundan amir olmaz. Sanki uluslararasi uzay istasyonuna astronot tarif ediyosunuz. Övmüste övmüs. Yahu hepi topu 8-10 kisiyi idare edecek yonetici aliniyor astı astari. Amma gözünuzde büyuttunuz. Kardesim herkes amir olur. Pokis memurundanda amir olur. Sivil kaynaktan gelendende olur. Akademi bitirendende olur. Abrtmayin

25 Aralık 2019 00:34

iamapoliceman
Şube Müdürü

Ya şu amirlik olayini amma abarttiniz. Yok şundan komser olmaz. Yok bundan amir olmaz. Sanki uluslararasi uzay istasyonuna astronot tarif ediyosunuz. Övmüste övmüs. Yahu hepi topu 8-10 kisiyi idare edecek yonetici aliniyor astı astari. Amma gözünuzde büyuttunuz. Kardesim herkes amir olur. Pokis memurundanda amir olur. Sivil kaynaktan gelendende olur. Akademi bitirendende olur. Abrtmayin

vanhelsing3535, 4 hafta önce - Alıntıya git
kardeş sen asker değil misin? bilmediğin konularda yorum yapma bence
25 Aralık 2019 06:46

vanhelsing3535
Şef
kardeş sen asker değil misin? bilmediğin konularda yorum yapma bence

Sen polis degilmisin. Sen niye asker forumunda yorun yapiyosun ?

25 Aralık 2019 07:10

iamapoliceman
Şube Müdürü

Sen polis degilmisin. Sen niye asker forumunda yorun yapiyosun ?

vanhelsing3535, 4 hafta önce - Alıntıya git
benim bilmediğim konu değil de ondan :)
25 Aralık 2019 09:29

Gydm
Şef
adam WhatsApp emniyetin resmi yazışma kanalı diyo benim sözüm kanun diyor WhatsApp dan bilgi verdim diyo raporlu adamı çağırıyo gel başlama yap diyor şu mevzuatı bi öğrenin be abicim doktor raporu almış adamı nasıl çağırsın nasıl kendini TBMM gibi görürde benim sözüm kanun dersin herşeyden önce hukuk devleti olduğumuzu yaptığımız tüm işleri kanunla tüzükle yönetmelikle emirle yaptığımızı bi öğrenin be abicim
Toplam 33 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;