Editörler : hopaliSafak Vaktii
07 Aralık 2019 17:13

Borgholz
Aday Memur
Emanullah beyin verdiği bilgi duyum değil direkt bilgidir. 25 verilen rakam. Üzerine cıkarmak için çaba sarfediliyor. Son durum bu.
07 Aralık 2019 17:26

hsybroaaa
Memur
Emanullah beyin verdiği bilgi duyum değil direkt bilgidir. 25 verilen rakam. Üzerine cıkarmak için çaba sarfediliyor. Son durum bu.
Borgholz, 1 ay önce - Alıntıya git

Bir de emanullah çıktı başımıza,yav bırakın allah aşkına.Güya metni yazan söylemişti bakan konuşma sırasında söyleyecekti.

07 Aralık 2019 17:31

Borgholz
Aday Memur

Bir de emanullah çıktı başımıza,yav bırakın allah aşkına.Güya metni yazan söylemişti bakan konuşma sırasında söyleyecekti.

hsybroaaa, 1 ay önce - Alıntıya git
Önceden beri olan biri. Sen yenisindir. İnanmamakta özgürsün
07 Aralık 2019 17:38

Okdusty
Memur
30+10 dediği 2019 ve 2020 kpss için olmasin
07 Aralık 2019 17:45

Yunusss2444
Aday Memur

Ben yuklu bir alım olursa subatta atama olacağını zannetmiyorum.Çunku sozlesmeli ogretmenlerin yazın sozlesmelri bitip yazin batiya atanma hakki kazaniyorlar.O boslukta bizi atarlar bence.30 bin alim agustosta olur.

07 Aralık 2019 17:48

Okdusty
Memur

Ben yuklu bir alım olursa subatta atama olacağını zannetmiyorum.Çunku sozlesmeli ogretmenlerin yazın sozlesmelri bitip yazin batiya atanma hakki kazaniyorlar.O boslukta bizi atarlar bence.30 bin alim agustosta olur.

Yunusss2444, 1 ay önce - Alıntıya git
süreç Şubat'ta başlar mülakat kalkarsa Mart Nisan gibi yoksa Eylül'e sarkar
07 Aralık 2019 17:52

Cenk911
Kapalı
30+10 dediği 2019 ve 2020 kpss için olmasin
Okdusty, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam eğer 2020'de puanlar 2018'deki gibi yüksek olursa sizin için çok kötü olur:) Onun için zaten yüksek puanlıların çoğunun atandığı 18liler atama hayal etmeniz sizin için çok daha iyi olur.

07 Aralık 2019 18:24

Fencilerinhali
Kapalı

Bende baktım arkadaşlar doğru emanullah bey diye arkadaşın yazdıkları hatta ekran bağlantısını atıyorum sizde bakınhttps://twitter.com/EmanullahGUNDUZ/status/1202566787843448832?s=20

07 Aralık 2019 18:44

kasirga903
Şef

kim bu emanullah :)

07 Aralık 2019 18:47

MammaMai
Aday Memur
MHP'den bütçe görüşmelerinde görevli bir milletvekili "yakında olacak, öyle konuştuk" diye mesaj atmış bir sayfaya..
07 Aralık 2019 18:51

meczupkız
Şef

Evet bende gördüm onu

07 Aralık 2019 19:20

Pho3nix20
Kapalı

Bir gazeteci de 35-40 binlik bir çalışmanın olduğu yönünde ciddî duyumlar olduğunu söylemiş. Son iki gündür 30-40 bandı dillendiriliyor. Bakalım bu iş nereye varacak? Cidden olacak mı? Yoksa hayal kırıklığını arttırmaktan başka bir işe yaramayacak mı?

07 Aralık 2019 20:12

çatlakpanda
Şef
MHP'den bütçe görüşmelerinde görevli bir milletvekili "yakında olacak, öyle konuştuk" diye mesaj atmış bir sayfaya..
MammaMai, 1 ay önce - Alıntıya git
Yakın kavramının ne kadar göreceli olduğunu yakın zamanda gayet iyi anladım ben. Sadece öğretmenlik için değil, birçok şeye yakında deniyor ama aylar sonra geliyor. Bu da öyle olmaz inşallah.
07 Aralık 2019 20:53

22grace
Memur

Subat a yetişmesi için en geç ne zaman haber gelmesi gerekiyor ?

07 Aralık 2019 21:03

kasirga903
Şef

Subat a yetişmesi için en geç ne zaman haber gelmesi gerekiyor ?

22grace, 1 ay önce - Alıntıya git

Mülakat kalkmazsa Aralık ayı içinde başvurular alınmazsa şubata yetişmez.

07 Aralık 2019 21:58

sefa-24
Daire Başkanı

Ben de yorumumu hissiyatımı yazayım. Ocak duyuru Şubat başvuru, Mart Nisan belki Mayıs mülakat, temmuz atama sonuçları, gs falan derken Eylül görev başı. Bu basiretsiz insanlardan medet uman hâlâ varsa inancı için tebrik ediyorum. Ben 20 kişilik kayma olsa Türkiye'de ilk 100e girecem ben bile bu kadar kızgınım. Sınırda olan ataması kontenjana bağlı olanlar var onlar nasıl dayanıyor bilmiyorum. Twitter'da 60 bin tagleri yerine bence mebsuskunluğunuboz gibisinden en azından açıklama yap tarzı etkinlik yapılmali. Şubat ataması için çalışıyoruz diyip insanları kandıran bakan da eğer yazdığım şekilde takvimli atama olacaksa istifaya davet edilmeli

07 Aralık 2019 22:33

tooblue
Memur

Ben de yorumumu hissiyatımı yazayım. Ocak duyuru Şubat başvuru, Mart Nisan belki Mayıs mülakat, temmuz atama sonuçları, gs falan derken Eylül görev başı. Bu basiretsiz insanlardan medet uman hâlâ varsa inancı için tebrik ediyorum. Ben 20 kişilik kayma olsa Türkiye'de ilk 100e girecem ben bile bu kadar kızgınım. Sınırda olan ataması kontenjana bağlı olanlar var onlar nasıl dayanıyor bilmiyorum. Twitter'da 60 bin tagleri yerine bence mebsuskunluğunuboz gibisinden en azından açıklama yap tarzı etkinlik yapılmali. Şubat ataması için çalışıyoruz diyip insanları kandıran bakan da eğer yazdığım şekilde takvimli atama olacaksa istifaya davet edilmeli

sefa-24, 1 ay önce - Alıntıya git

Dayanamıyoruz hocam. Uyuyamıyorum, uyuduğumda dilimi, yanağımı ısırarak uyanıyorum. Kontenjan kaç gelecek diye düşünmekten hiçbir şeye odaklanamıyorum. Ömrüm önüme göremediğim 3-5 ay için kısaldı resmen.

07 Aralık 2019 22:42

Okdusty
Memur

Dayanamıyoruz hocam. Uyuyamıyorum, uyuduğumda dilimi, yanağımı ısırarak uyanıyorum. Kontenjan kaç gelecek diye düşünmekten hiçbir şeye odaklanamıyorum. Ömrüm önüme göremediğim 3-5 ay için kısaldı resmen.

tooblue, 1 ay önce - Alıntıya git
Allah yardımcınız olsun bu genç yaşta bize bunu reva görüyorlar bu işlerin planı bir sene önceden yapılmalı herkes sınava girmeden kaç kişi alınacağını bilmeli plan yok program yok maalesef
07 Aralık 2019 22:45

meczupkız
Şef

Bende öyleyim

07 Aralık 2019 22:56

Fencilerinhali
Kapalı

Çıkıp biride bişey dese herkes sus pus resmen bi açıklama ufacık bişey yapsalarda bizde biraz olsun önümüzü görsekiyi olcak

Toplam 40 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;