Editörler :
07 Aralık 2019 19:21   

Kapalı
Bekçilik Sonuç Bekleyenler

Sayın bakanımız bugünkü toplantıda sonuçların son kez gözden geçirileceğini söyledi.

Alınan bekçilerden 1500'ü İstanbul'a verilecek.

Sonuçlar yarından sonra(yarın da dahil) her an gelebilir..

07 Aralık 2019 19:55

berkecans
Aday Memur

Vidyosunu izledim. Umarım Pazartesi dahil 2 güne açıklanır. İnsanlar bu sonuçlara kitlenmiş

durumdalar.

Sanırım sadece istanbul için kontenjan arttırımı oldu.

07 Aralık 2019 21:02

asdf77100
Şube Müdürü

hangi televizyon yayınında konuşmuş

07 Aralık 2019 21:08

KomiserBeyoglum
Kapalı

hangi televizyon yayınında konuşmuş

asdf77100, 2 ay önce - Alıntıya git

Televizyon kanallarında verilir mi bilmiyorum.Bakanımız bunu Ak parti İstanbul il danışma meclisinde söyledi.

07 Aralık 2019 22:18

erhan.3413
Aday Memur

Ben deminden beri arastiriyorum hicbir yerde boyle bir aciklama yok

08 Aralık 2019 02:12

cevher3459
Aday Memur

Sosyal medya bekçilik gruplarına bakın her yerde var arkadaşlar..

08 Aralık 2019 07:40

erhan.3413
Aday Memur

https://www.kamubulteni.com/carsi-ve-mahalle-bekcisi/500-bekci-alimi-mujdesi-geldi-mulakat-sonuclari

08 Aralık 2019 14:47

heavymode
Aday Memur

bekçi bekliyor . paem bekliyor . pöh bekliyor . 2 gün sonra mülakatı biten pomem beklemeye geçecek . pa bir yerden başlasa açıklamaya da eritse yıgılmayı :)

09 Aralık 2019 12:45

erhan.3413
Aday Memur

Bekcilik bugün acıklanır mı

09 Aralık 2019 13:58

Jabos
Aday Memur

Bekcilik bugün acıklanır mı

erhan.3413, 2 ay önce - Alıntıya git

Memurlar.net sitesine göre Aralık ayının 20 sine kadar açıklanacak.

09 Aralık 2019 16:55

heavymode
Aday Memur

bir pomemci olarak ben de son derece endişeliyim . bekçi bekliyor . paem bekliyor . pöh bekliyor . şimdi yarın mülakatları bitecek biz pomemcilerde beklemeye geçecez inanılmaz yıgılma oldu. aşaması hızlı oldu derken umarım bu yıgılmada cok beklemeyiz :)

10 Aralık 2019 01:42

cevher3459
Aday Memur

bir pomemci olarak ben de son derece endişeliyim . bekçi bekliyor . paem bekliyor . pöh bekliyor . şimdi yarın mülakatları bitecek biz pomemcilerde beklemeye geçecez inanılmaz yıgılma oldu. aşaması hızlı oldu derken umarım bu yıgılmada cok beklemeyiz :)

heavymode, 2 ay önce - Alıntıya git

Dostum hakkında hayırlısı olsun pomem mülakatı hangi gün bitiyor? Sanırım sizin belge alma sürenizi bekliyorlar bekçiliği açıklamak için. Malum açıklanınca site iki gün kendine gelemez bence

10 Aralık 2019 01:45

rol99st
Kapalı

Dostum hakkında hayırlısı olsun pomem mülakatı hangi gün bitiyor? Sanırım sizin belge alma sürenizi bekliyorlar bekçiliği açıklamak için. Malum açıklanınca site iki gün kendine gelemez bence

cevher3459, 2 ay önce - Alıntıya git

Pomem mülakatı bugun 10 aralıkta bitiyor. Soylu son şekli veriyoruz dedi bu hafta içi açıklanır büyük ihtimalle.

10 Aralık 2019 10:13

asdf77100
Şube Müdürü

Sonuç bekleten arkadaşlar içi süreç Mide bulandırdı bence askeriyedeki gibi her şey takvime bağlı yapılıp açıklansa hiç bir sorun kalmayacak misal başvuru 10 20 Ocak fyt sözlü 15 25 şubat sonuçlar 5 Mart eğitim 12 Mart gibi

10 Aralık 2019 11:02

berkecans
Aday Memur

Sonuç bekleten arkadaşlar içi süreç Mide bulandırdı bence askeriyedeki gibi her şey takvime bağlı yapılıp açıklansa hiç bir sorun kalmayacak misal başvuru 10 20 Ocak fyt sözlü 15 25 şubat sonuçlar 5 Mart eğitim 12 Mart gibi

asdf77100, 2 ay önce - Alıntıya git

Çok haklısın kardeşim. Ki bekçilik sonuçlarını bekleyen adaylar Mart 2019'dan beri sürecin içindeler.9 ay bir sınav süreci mi olur ya ! Eğitimi bile bu kadar uzun sürmüyor ! İroniye bakar mısınız ? Bence " en uzun süren sınav " alanında guiness rekorlar kitabına başvurmaları gerekiyor. Bu millete de helal olsun ki Eyüp sabrı dedikleri vasfa nail oluyorlar.

İnsanını düşünen devletin ilgili örgütleri ; konuyla alakalı açıklama yapar , tam tarih vermese de tarih aralığı olabilir , şundan ötürü bekleniyor denebilir.Böyle bir duyarlılık da yok. Zaten sistemde kimin ne olduğu ortaya çıkıyor. Bekletmenin nedenine sadece güvenlik soruşturması denmesi saçma. Çünkü TSK da alım yapıyor ve açıklama süreci böyle uzun sürmüyor ! İnsanını düşünen demişken , başvuru esnasında zaten çoğunluğu gariban öğrenci olan halkından ücret talep etmeyen, spor sınavlarından sonra adaylara kumanya dağıtan TSK'ya selam olsunn !

Toplam 14 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?