Editörler : ayşegül bgm
08 Aralık 2019 00:38   

Aile sosyal politikalar bakanlığı atanma

Arkadaşlar iyi günler ben şimdi aile sosyal politikalar bakanlığına hemşire olarak atandim sağlık bakanlığı alım yaptığımda ben tercih verebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

08 Aralık 2019 00:44

Nurbsra
Memur
Tabiki veremiyosunuz ayrıca insanlar burda işsizlikten yakınırken siz kadro yakmaktan bahsediyosunuz tek akıllı siz değilsiniz biz de tercih versek atanırdık. Kimsenin hakkına girmiyoruz.
08 Aralık 2019 00:46

Akkuy
Aday Memur

Bakanlık farkı var 2 si ben öylesine başvurdum zaten gelmez diye basvurmustum

08 Aralık 2019 00:48

Akkuy
Aday Memur

Lütfen bu konu hakkında bilgisi olan yazabilir mi teşekkür ederim

08 Aralık 2019 00:48

Nurbsra
Memur

Bakanlık farkı var 2 si ben öylesine başvurdum zaten gelmez diye basvurmustum

Akkuy, 1 ay önce - Alıntıya git
Sağlık sayfaları hep paylaştılar bakanlık farkı olsa bile ünvan farkı olmadığı için tercih veremiyomuşsunuz. Ama yine de araştırın
08 Aralık 2019 00:50

Akkuy
Aday Memur
Sağlık sayfaları hep paylaştılar bakanlık farkı olsa bile ünvan farkı olmadığı için tercih veremiyomuşsunuz. Ama yine de araştırın
Nurbsra, 1 ay önce - Alıntıya git

Link atabilir misiniz ben araştırdım da bulamadım

08 Aralık 2019 00:57

Nurbsra
Memur

Link atabilir misiniz ben araştırdım da bulamadım

Akkuy, 1 ay önce - Alıntıya git
özelden yazayım instagtamdaki sayfanın adını orda net belirtmiş
08 Aralık 2019 00:59

Yine atanamadk
Aday Memur

Tercih sistemi sana açık olur mu bilmiyorum ama atanipta gitmemenin cezası var ondan eminim.

08 Aralık 2019 01:11

edalli20
Memur

Aynı Unvan olduğu için olmuyor

08 Aralık 2019 01:16

Akkuy
Aday Memur

Aynı Unvan olduğu için olmuyor

edalli20, 1 ay önce - Alıntıya git

Ben diğer sağlık personeli olarak başvurdum orda da nitelik kodunda hemşirelik lisans programindan mezun olmak yaziyordu yani kafam şuan çok karışık

08 Aralık 2019 07:10

edalli20
Memur

Aile bakanlığı alımı dada hemşire unvanını var Sağlıktada aynı Unvan olmuyor diye biliyorum

08 Aralık 2019 08:53

Akkuy
Aday Memur

Teşekkürler ederim ÖSYM çağrı merkezini arayacağım

15 Aralık 2019 15:28

ysnkmsr
Aday Memur

hocam hiç bir sıkıntı olmaz tercih verebilirsiniz. ben sağlık bakanlığına gittim sordum . sözleşme imzalayana kadar sıkıntı olmaz dediler. ancak sözleşme imzaladığınız andan itibaren aynı unvan olduğu için geçemezsiniz dediler. Burda önemli hususun sözleşme imzalamak olduğunu söylediler.

15 Aralık 2019 15:30

ysnkmsr
Aday Memur

ayrıca ösym bi engelleme koymamış tercih vermenize izin veriyor.

15 Aralık 2019 15:37

hokah
Aday Memur
Verebilirsiniz. Farklı bakanliklar olduğu için sıkıntı olmuyor zaten ünvanınız da dsp olarak geçiyor aile bakanlığında.
15 Aralık 2019 15:39

hokah
Aday Memur

ayrıca ösym bi engelleme koymamış tercih vermenize izin veriyor.

ysnkmsr, 1 ay önce - Alıntıya git
Ösym 2019/4 le atananlara da engel koymamış malesef. birçok kadro yanacak
15 Aralık 2019 18:35

ysnkmsr
Aday Memur

hocam onlar işe başladığı için zaten bile bile kadro yakmazlar heralde o kadarda art niyetli değillerdir.

bir de sosyal çalışmacı diyetisyen ve fizyoterapist onlar diğer saglık personeli diye geçmiyor diye biliyorum. Ama sözleşme imzalanmadığı için onların da sağlık bakanlığına atanmaları noktasında bir sıkıntı çıkmayacaktır.

16 Aralık 2019 09:50

kostakk
Aday Memur
Kesinlikle atamaları yapılmaz. Ösym üzerinden gerçekleşen bütün alımlar merkezidir. Adı üstünden merkezden atama. Ve ösym üzerinden gerçekleşen alımlarda puanınızı bir kere kullabilirsiniz. Aileye yerleşenler puanlarını kullandılar. Keşke sistem engellese sorun kalmayacak ama engellemiyor maalesef. Tercih yapabilirler yerleştiniz yazısını da görebilirler ama atamaları yapılmaz ve kesinlikle göreve başlayamazlar. Ayrıca devletin kadrosunu işgal ettiği için başı büyğk derde girebilir. Çünkü kadroyu işgal ettin neresiyse o bölgedeki hizmeti engelliyorsun arkadaşım bunun elbet bir yaptırımı olacak. Bunun sözleşme imzalamamakla bir ilgisi yok hala anlamıyorlar şunu. Puanını kullandın arkadaşım bitti. Kimi ararsanız arayın gidin sorun istedikleri kadar sorun olmaz desinler yönetmelik ortada her şey açık net yazıyor. Ha buna rağmen ben yazarım atanırım diyen cesur yürekli arkadaşkarınız varsa ismini not edin ve yerleştiği taktirde hakkında şikayette bulunun. Ben öyle yapacağım. Ve sonra hepberaber oturup izleyelim bakalım neler olacak.
06 Ocak 2020 12:18

Akkuy
Aday Memur
Kesinlikle atamaları yapılmaz. Ösym üzerinden gerçekleşen bütün alımlar merkezidir. Adı üstünden merkezden atama. Ve ösym üzerinden gerçekleşen alımlarda puanınızı bir kere kullabilirsiniz. Aileye yerleşenler puanlarını kullandılar. Keşke sistem engellese sorun kalmayacak ama engellemiyor maalesef. Tercih yapabilirler yerleştiniz yazısını da görebilirler ama atamaları yapılmaz ve kesinlikle göreve başlayamazlar. Ayrıca devletin kadrosunu işgal ettiği için başı büyğk derde girebilir. Çünkü kadroyu işgal ettin neresiyse o bölgedeki hizmeti engelliyorsun arkadaşım bunun elbet bir yaptırımı olacak. Bunun sözleşme imzalamamakla bir ilgisi yok hala anlamıyorlar şunu. Puanını kullandın arkadaşım bitti. Kimi ararsanız arayın gidin sorun istedikleri kadar sorun olmaz desinler yönetmelik ortada her şey açık net yazıyor. Ha buna rağmen ben yazarım atanırım diyen cesur yürekli arkadaşkarınız varsa ismini not edin ve yerleştiği taktirde hakkında şikayette bulunun. Ben öyle yapacağım. Ve sonra hepberaber oturup izleyelim bakalım neler olacak.
kostakk, 1 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşlar benim arkadaşım adelet bakanlığinda hemşire olarak çalışıyor du ve bu atamalarda gitti ve ben konuştuğumda sordum ona nasıl oluyor dedim. Dedi farklı bir bakanlık olduğu için sıkıntı olmuyor dedi gidip başlayıp hatta istifa etse de sıkıntı olmaz dedi ben şuan sözleşmem devam ediyor dedi ne zaman zimmete düşersem o zaman sozlemeden istifa ederim dedi yani hatta o da hemşire unvanıyla çalışıyordu. O da dpb arayıp sormuş farklı bir bakanlık olduğu için istifa etsen sıkıntı olmaz demişler.

Toplam 18 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;