Editörler :
08 Aralık 2019 12:32   

AÇSHB Kpss 2019/6 Atama Sonrası Gerekli Belgeler

Atama sonrası gerekli belgeler için Aile Bakanlığı herhangi bir duyuru yayınlayacak mı (sonuçlar açıklandıktan sonra henüz bir duyuru yayınlanmadı) yoksa direkt atanılan il müdürlüğüyle mi iletişime geçilecek?

09 Aralık 2019 13:46

Demir0691
Aday Memur
atandığım il müdürlüğünü aradım fakat açan olmadı tekrar denediğim de aradığınız kişi şuan meşgul dendi ve arama düştü yani bir sonuç alamadım ben (ankara için)
09 Aralık 2019 13:51

Szryldz55
Aday Memur
Ben atandığım yerle irtibata geçtim. ÖSYM atananların isimlerini bakanlığa verdikten sonra bakanlık resmi sitesi ya da atandığınız il müdürlüğü resmi sitesinden gerekli evraklar listesi ve bu evrakların nereye teslim edileceğiyle ilgili duyuru yapılacakmış.
09 Aralık 2019 17:09

Szryldz55
Aday Memur
Gerekli evraklar bakanlığın resmi sitesinde yayınlanmış. Bu ayın sonuna kadar hazırlanıp elden teslimi ya da posta yoluyla ulaştırılması gerekmekte
09 Aralık 2019 19:45

Elkvtr
Aday Memur
İş başı nezaman olur acaba bilen var mı herkese hayırlı olsun
09 Aralık 2019 19:49

alperkurtmen
Aday Memur

Maaş bilgisi olan varmi

09 Aralık 2019 20:46

Hakki6161

Arkadaslar aydina atanan varsa bama ozelden ulassin

09 Aralık 2019 21:54

safir52
Aday Memur

Arkadaşlar konu ile alakasız olacak ama ben şu an sözleşmeli olarak sağlık bakanlığında çalışıyorum. Yıl sonunda sözleşmeyi yenilemeden geçiş hakkımız var diye biliyordum bu yüzden tercih verip aile bakanlığına sözleşmeli diğer sağlık personeli olarak atandım. Sözleşmeyi yenilemezsem atamada sıkıntı çıkar mı bilgisi olan rica etsem yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler

Toplam 7 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?