Editörler :
08 Aralık 2019 15:46   


Gönüllü şark

abilerim gönüllü şark için dilekçe verip kabul görürse yol harcırahı ödenmiyor şeklinde söylüyorlar.bu konuda bilgisi olan var mıdır?

08 Aralık 2019 16:04

Mrpolice
Aday Memur
öyle bisey yok gonullu sark ile normal sark arasnda hicbir fark yok
08 Aralık 2019 16:34

Diagne38
Memur
harcırah alınır. peki gönüllü şarka gitmek için, bulunduğun ilde mecburi çalışma süresi ne kadar? bir ara 2/3 gibi okuduğumu hatırlıyorum. bilgisi olan cevap verebilir mi
08 Aralık 2019 17:04

Kolluk kuvveti
Şube Müdürü
harcırah alınır. peki gönüllü şarka gitmek için, bulunduğun ilde mecburi çalışma süresi ne kadar? bir ara 2/3 gibi okuduğumu hatırlıyorum. bilgisi olan cevap verebilir mi
Diagne38, 2 ay önce - Alıntıya git
Gönüllü şark için süre 3 yıldır.Batı dan batıya tercih için ilin görev süresinin 2/3 dür.
08 Aralık 2019 19:46

sansar_41
Memur

2017 yılında zorunlu hizmet suremi doldurup batıya döndüm. Batıda 7 senelik bir ilçedeyim. 2020 atama döneminde gönüllü olarak şarka gitmek istiyorum. Atama döneminde modül açılır mi?

08 Aralık 2019 19:58

dandirik76
Aday Memur

2017 yılında zorunlu hizmet suremi doldurup batıya döndüm. Batıda 7 senelik bir ilçedeyim. 2020 atama döneminde gönüllü olarak şarka gitmek istiyorum. Atama döneminde modül açılır mi?


sansar_41, 2 ay önce - Alıntıya git

açılır tabi ki, 3 yıl dolunca otomatik açılır.

08 Aralık 2019 20:05

sansar_41
Memur

süre olarak atama dönemimi baz alınıyor yoksa fiili hizmet süresi mi?

08 Aralık 2019 20:18

yozgatli1986
Şef
Gönüllü şark için süre 3 yıldır.Batı dan batıya tercih için ilin görev süresinin 2/3 dür.
Kolluk kuvveti, 2 ay önce - Alıntıya git

öyle bişey yok kalktı o

08 Aralık 2019 20:20

Kolluk kuvveti
Şube Müdürü

öyle bişey yok kalktı o


yozgatli1986, 2 ay önce - Alıntıya git

atama yönetmeliğinde okumuştum varsa güncel olan maddeyi paylaşır mısın.

08 Aralık 2019 21:00

yozgatli1986
Şef

atama yönetmeliğinde okumuştum varsa güncel olan maddeyi paylaşır mısın.


Kolluk kuvveti, 2 ay önce - Alıntıya git

Hizmet Sürelerinin Hesaplanması (1)

Madde 28 ? (Değişik: 16/2/2016-2016/8539 K.)

Aynı bölge veya il içinde yapılan yer değiştirmeler nedeniyle hizmet süreleri değişik yerlerde geçen personelin hizmet süresi hesaplanmasında; fiili olarak çalışılan yerlerde geçen süreler, o yer için belirlenen zorunlu hizmet süresine yüzdelik olarak oranlanır. Bu oranların toplamı %100?e ulaştığında personel hizmet süresini bitirmiş sayılır.(2)

Toplam 9 mesaj
 
ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?