Editörler : hopaliSafak Vaktii
12 Aralık 2019 20:33

Bi mucize olmalı
Aday Memur

Ben de aday öğretmenim istifa etmek istiyorum.Keşke benim de sizin gibi sıkıntılarım olsaydı.. Ben bu mesleği sevemiyorum istifa edeceğim ama ailem yüzünden edemiyorum. Yeniden kpss çalışacağım ne iş olsa yaparım ama öğretmenlik tövbe..

14 Aralık 2019 19:56

geomatrax
Aday Memur

anlıyorum sizi hocam, benzer şeyleri ben de düşünüyorum. başka bir alternatifim olsa bir sn durmam

14 Aralık 2019 20:15

SorunCevaplayıN
Genel Müdür

Ben de aday öğretmenim istifa etmek istiyorum.Keşke benim de sizin gibi sıkıntılarım olsaydı.. Ben bu mesleği sevemiyorum istifa edeceğim ama ailem yüzünden edemiyorum. Yeniden kpss çalışacağım ne iş olsa yaparım ama öğretmenlik tövbe..

Bi mucize olmalı, 2 ay önce - Alıntıya git
:))) çok iddiali
14 Aralık 2019 20:35

Birderdimvr
Aday Memur

Saka gibi.adam gercegi resmetmis ama psikolojik sorunlariniz var denmis.ahlakli olmak sorunlu olmak olmus saka gibi.

14 Aralık 2019 21:58

Darkbiohazard
Memur

Eğer böyle düşünüyorsan ki haklılık payın var bir saniye durma. Körelirsin bu kurumda hayallerin hırsın emeğin her şeyini bir zımparaya tabi tutup dümdüz ederler.

Ama bu şekilde düşünmeyen bir insanao kadar kpss mülakat kazanıp atanmış bir insana bu tavsiyeyi vermem ama sende ayrı bir ince düşünce sezdim.

Toplam 25 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?