Editörler :
10 Aralık 2019 22:54

zmzootkn
Aday Memur

bak cocuk ben her türlü iste çalıştım şimdi de teknik hizmetler de mühendisim. maaşım da 7bin üstünde ek gelirlerimle senin aldigin maaşı 3 e katlarım. yok mis gibi işi varmış da takım elbiseliymis de.benim paraya ihtiyacım mi var sence.esim istedi bunu.milletin heycanını yıkma.yedigin kaba pisleme.nankorluk etme.sana da çok laf söylerdim de karakterin bu kadarına layık .otur şimdi tekrar düşün yazdıklarını.adam gibi konuş tabi kaç kuruşluksa o da

10 Aralık 2019 23:27

Bugrahan Beyim
Yasaklı

bak cocuk ben her türlü iste çalıştım şimdi de teknik hizmetler de mühendisim. maaşım da 7bin üstünde ek gelirlerimle senin aldigin maaşı 3 e katlarım. yok mis gibi işi varmış da takım elbiseliymis de.benim paraya ihtiyacım mi var sence.esim istedi bunu.milletin heycanını yıkma.yedigin kaba pisleme.nankorluk etme.sana da çok laf söylerdim de karakterin bu kadarına layık .otur şimdi tekrar düşün yazdıklarını.adam gibi konuş tabi kaç kuruşluksa o da

zmzootkn, 2 ay önce - Alıntıya git

heee yavrum heeee 7 bin lira alıyormuş huhahahahahah :) sen ve senin gibiler benim eğlencemsiniz :) sizin sayenizde iyi eğleniyorum hahahahaha yürü olm git sütünü iç yat hadi

11 Aralık 2019 00:03

Ferda 63
Memur

şimdi bir takım kişilere göre bu haberleri de ben yaptırmışımdır alın okuyun

7https://www.kamupersoneli.net/adalet-personeli/adliye-calisanlari-neden-intihar-ediyor-h39104.html

https://eksisozluk.com/adalet-bakanligi-calisanlarinin-intiharlari--5504821

Bugrahan Beyim, 2 ay önce - Alıntıya git
yeter da ne istiyorsun bizden milletin hevesini kursağında bıraktın dur artık yeter :)daha işe başlamadan intihar ettiriyorsun Allah seni bu aşamaya getiren iş arkadaşlarının cezasını versin :):):)
11 Aralık 2019 00:51

Wolkeyno1903
Memur

bu elemana bu olayların diğer mesleklerde de olduğunu, hatta özelde hiç bir söz hakkın olmadığını, sosyal haklarına kadar sömürüldüğünü beğenmiyorsan bırakıp gidebileceğini, üstlerinin hakim savcı olduğunu, kimi yerlerde bu tiplerin olduğunu ama çoğu yerde bu şikayetlerin olmadığını yaz boyu anlatamadık derdi burada işe girecek olanlara salça olup aklı sıra soğutmak :) ama burada hangi konunun altına yazsa insanların tepki aynı akıllanmıyor da hani :) artık üstleri nasıl ezmişlerse her yerde aynı sanıyor yazık

11 Aralık 2019 01:02

Ferda 63
Memur

bu elemana bu olayların diğer mesleklerde de olduğunu, hatta özelde hiç bir söz hakkın olmadığını, sosyal haklarına kadar sömürüldüğünü beğenmiyorsan bırakıp gidebileceğini, üstlerinin hakim savcı olduğunu, kimi yerlerde bu tiplerin olduğunu ama çoğu yerde bu şikayetlerin olmadığını yaz boyu anlatamadık derdi burada işe girecek olanlara salça olup aklı sıra soğutmak :) ama burada hangi konunun altına yazsa insanların tepki aynı akıllanmıyor da hani :) artık üstleri nasıl ezmişlerse her yerde aynı sanıyor yazık

Wolkeyno1903, 2 ay önce - Alıntıya git
ben bu travmayı biliyorum yıllar önce adı lazım değil bi şehirde okumaya çalıştım başıma gelmeyen kalmadı şimdi bile şehrin adı geçsin sinirlenirim o der ece .ben bu eski mübaşirin acısına saygı duyuyorum gitmek isteyeni de destekliyorum mutsuzsan gideceksin zaten 3.sınıfta okulu bıraktım bölümdeki çoğu kişi kaçtı hayat bu bazen mübaşir değil müfettiş de olsan mutsuz olabilirsin .arkadaşlar da hiç eleştiri istemiyor bırakalım içini döksün ki bence doğru sözleri var.
11 Aralık 2019 03:52

zmzootkn
Aday Memur

2 haftaya kalmaz yüzyüze görüşeceğiz bugrahan kardeş. yazdıkların delil olarak sunulacak. sağlam bir avukat tut.biladerim cumhuriyet savcısı olarak elinden geleni yapacağını hatta meslekten uzaklastirilacagini bile söylüyor. ya milletten özür dile yada herşey senin için daha kötü olsun

11 Aralık 2019 15:20

huseyin630
Aday Memur
bu arkadasin amaci nedr acaba butun mubasirlik basliklarina yorum yapyr kendisi hangi adliyede acaba
11 Aralık 2019 15:47

hataymübasir
Aday Memur

Arkadaşlar size de diyorum kesinlikle cevap vermeyin siz kırıldıkça adam tatmin oluyor ego kasıyor.

11 Aralık 2019 16:46

Bugrahan Beyim
Yasaklı

zmzootkn, 2 ay önce - Alıntıya git

senin hakkında işlem başlatıyorum baştan aşağı hakaret et sonra haklı çıkmaya çalış yok öyle karaktersiz ve nankör ha asıl sen özür dileceksin benden hem de hemen aksi halde kişilik haklarımı hukuk çervesinde ararım

Toplam 49 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?