Editörler :
09 Aralık 2019 19:30   

PAEM-POMEM BEL FITIĞI
Arkadaşlar hem paem hem pomem sonuçlarını bekliyorum bel fıtığım var ama herhangi bir sıkıntım yok yaşantı olarak rahatsız etmiyor hareket etmemi engellemiyor genel sağlıktan bu yüzden elenen duydunuz mu?Herhangi bir sıkıntı çıkarırmı şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
09 Aralık 2019 21:07

Polisadayı1907
Aday Memur

Kardeş bende de bel fıtığı var bi polise sordum vücutta eğim Yani omurga da eğim olmadığı sürece problem olmaz dedi Yani dediğine göre seninki problem değil sorun olmaz

09 Aralık 2019 21:14

Ultrayns
Aday Memur

Kardeş bende de bel fıtığı var bi polise sordum vücutta eğim Yani omurga da eğim olmadığı sürece problem olmaz dedi Yani dediğine göre seninki problem değil sorun olmaz

Polisadayı1907, 2 ay önce - Alıntıya git
Senin dediğin skolyoz,kifoz falan galiba omurganın eğrilmesi kamburluk gibi bende öyle bir problem yok sadece fıtık başlangıcı hocam senin dediğinden elenen çok oluyor.
09 Aralık 2019 22:58

Polisadayı1907
Aday Memur

Bel fıtığı olupta şu an eğitimde olan arkadaşlarım var. Hayırlısı deyip siz sadece kazanmaya bakın:)

Bak usta bu akademide olan birinin yorumu senim için araştırıp buldum sorun değil Yani için rahat olsun

09 Aralık 2019 23:23

Ultrayns
Aday Memur

Bel fıtığı olupta şu an eğitimde olan arkadaşlarım var. Hayırlısı deyip siz sadece kazanmaya bakın:)

Bak usta bu akademide olan birinin yorumu senim için araştırıp buldum sorun değil Yani için rahat olsun

Polisadayı1907, 2 ay önce - Alıntıya git
Çok sağol kardeşim valla rahatladım kafam çok takılıyodu hayırlısı olsun.
09 Aralık 2019 23:45

anpatman
Aday Memur

hocam yönetmelikte bahsedilen rahatsızlıklardan en az birine sahip olmayan kısım %5 bile yoktur bence birde burda kimse sorun olur veya olmaz diye kesin birşey diyemez sağlık heyeti ne derse o

10 Aralık 2019 00:24

Ultrayns
Aday Memur

hocam yönetmelikte bahsedilen rahatsızlıklardan en az birine sahip olmayan kısım %5 bile yoktur bence birde burda kimse sorun olur veya olmaz diye kesin birşey diyemez sağlık heyeti ne derse o

anpatman, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam onu bende biliyorum sadece fikri olan varmı çok sık elenen oluyormu diye öğrenmek istedim mesela arkadaşımız okuyo şuan paemde yazmış sıkıntı olmuyo diye amaç fikir sahibi olmak yinede teşekkür ederim.
10 Aralık 2019 18:15

kars2015
Genel Müdür
Zaten olmayanda meslekte oluyor merak etme tecrübeyle sabit:)
Toplam 7 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?