Editörler : Mehmet Balci
19 Aralık 2019 19:36

ilhan erdil
Aday Memur
Bende gönderdim de geri dönüş yapılmadı siz nasıl öğrendiniz ulaştığını teyit ettirdiniz mi telefonlara bakmıyor kimse
ilhan erdil, 3 ay önce - Alıntıya git
???
20 Aralık 2019 11:21

miihendissbey
Aday Memur
Bende gönderdim de geri dönüş yapılmadı siz nasıl öğrendiniz ulaştığını teyit ettirdiniz mi telefonlara bakmıyor kimse
ilhan erdil, 3 ay önce - Alıntıya git

ben kurumu aramadım sadece kargonun teslim edildiği mesajı geldi. gönderdiğim kargo şirketi de bir hata yapmaz herhalde bu konuda.

20 Aralık 2019 11:37

Öz-End
Aday Memur

ben arıyorum ama açan yok bende de teslim edildi görünüyor ama teyit ettirmeyince insan rahat edemi

20 Aralık 2019 15:54

daegn
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba üç günün sonunda az önce 0 312 296 64 38 nolu telefonu bir bayan açtı. Belgelerimi kargoyla gönderdiğimi "teslim edildi" yazdığını, mümkünse işleme alınıp alınmadığını kontrol ettirmek istediğimi ve de sürecin nasıl işlediğini sordum.

Cevabı; "Bize çok fazla evrak geliyor, 31 Aralığa kadar belgeleri toplamaya devam edeceğiz, belgelerinizi kontrol etmemiz mümkün değildir, güvenlik soruşturması için bir belge doldurtmadık gs yapılır mı belgeler işleme alındıktan sonra belli olur, işleminiz bittiğinde adresinize veya bağlı olduğunuz kuruma bilgilendirme gelecek ona göre süreçten haberdar olursunuz." şeklindeydi.

Bugünün Cuma olmasından mıdır bilinmez konuşan kişi de oldukça yorgun ve bıkkındı sanırım bu konuyla ilgili çok telefon gelmiş.

Siz de ısrarla arayın arkadaşlar farklı kişilerden bilgi alabilirseniz buraya da yazın lütfen.

20 Aralık 2019 17:07

Ciya Ko
Aday Memur

Ben elden teslim ettim belgeleri.Özellikle e devlet belgelerimde barkod sorunu vardi diye orda tekrar cikardim.Mal beyan formum iki sayfali idi orda arkali önlü vardı onu tekrar doldurttula.Guvenlik sorusturmasi olmayacak dediler.cok fazla soru sorma bi suru insanin belge teslimi var dediler.bilgi almak icin arayan arkadaslarada yine onlar cevab veriyorlardi.telefonda cok soru sormayan arkadaslari cok seviyorlar)))

06 Ocak 2020 10:21

miihendissbey
Aday Memur
Ben Giresun büro personelligini kazandım. Siz Giresun mu Trabzon mu?
ahsenaslıı, 4 ay önce - Alıntıya git

Bir ses var mı acaba. Belgeleri değerlendirmeye almaya başlamışlardır diye düşünüyorum ben.

06 Ocak 2020 10:32

yapımühendsi
Aday Memur
Arkadaşlar bilgi alabilen var mı? Ne zaman baslayabilecegiz ? Ben atandığım il müdürlüğünü aradim bizim bilgimiz yok , sisteme dusunce arayacaz dediler. Ama sen her hafta ne olur ne olmaz ara dedi personel baskanligindaki adam.
06 Ocak 2020 10:46

miihendissbey
Aday Memur
Arkadaşlar bilgi alabilen var mı? Ne zaman baslayabilecegiz ? Ben atandığım il müdürlüğünü aradim bizim bilgimiz yok , sisteme dusunce arayacaz dediler. Ama sen her hafta ne olur ne olmaz ara dedi personel baskanligindaki adam.
yapımühendsi, 3 ay önce - Alıntıya git

arayıp sormakta yarar var tabi ki. giresun mu sizinki de.

06 Ocak 2020 10:48

yapımühendsi
Aday Memur

arayıp sormakta yarar var tabi ki. giresun mu sizinki de.

miihendissbey, 3 ay önce - Alıntıya git
Merhaba Aydın benimki
06 Ocak 2020 10:49

astalavista25
Aday Memur
yapımühendsi, 3 ay önce - Alıntıya git
bilgi paylasimi icin grubumuz var gelibilirsin https://chat.whatsapp.com/EsHz2VEIZAB8r7KsOTCLfL
06 Ocak 2020 10:59

yapımühendsi
Aday Memur
bilgi paylasimi icin grubumuz var gelibilirsin https://chat.whatsapp.com/EsHz2VEIZAB8r7KsOTCLfL
astalavista25, 3 ay önce - Alıntıya git

Katıldım , teşekkürler.

06 Ocak 2020 11:39

ahsenaslıı
Aday Memur

Bir ses var mı acaba. Belgeleri değerlendirmeye almaya başlamışlardır diye düşünüyorum ben.

miihendissbey, 3 ay önce - Alıntıya git
Herhangi bir bilgim yok benimde.
15 Şubat 2020 11:19

miihendissbey
Aday Memur
Herhangi bir bilgim yok benimde.
ahsenaslıı, 3 ay önce - Alıntıya git

Bir gelişme var mı acaba? Duyduğunuz herhangi bir şey falan...

15 Şubat 2020 11:28

ahsenaslıı
Aday Memur

Bir gelişme var mı acaba? Duyduğunuz herhangi bir şey falan...

miihendissbey, 2 ay önce - Alıntıya git
Maalesef en son görüştüğümde Giresun ile bize gelen sisteme düşen bir bilgi yok dediler. Bekleyip duruyoruz aylardır.
15 Şubat 2020 11:49

miihendissbey
Aday Memur
Maalesef en son görüştüğümde Giresun ile bize gelen sisteme düşen bir bilgi yok dediler. Bekleyip duruyoruz aylardır.
ahsenaslıı, 2 ay önce - Alıntıya git

giresun'u arıyorum bende. ama adam öyle bir 'YOK' diyor ki. yeter artık aramayın dermiş gibi. Kamu anlayışsız insanlarla dolu. Sanki keyfimden arıyorum. hayatımın dönüm noktası olacak bir durumu sorarken bile çekine çekine sorar hale geldik.

15 Şubat 2020 11:55

ahsenaslıı
Aday Memur

giresun'u arıyorum bende. ama adam öyle bir 'YOK' diyor ki. yeter artık aramayın dermiş gibi. Kamu anlayışsız insanlarla dolu. Sanki keyfimden arıyorum. hayatımın dönüm noktası olacak bir durumu sorarken bile çekine çekine sorar hale geldik.

miihendissbey, 2 ay önce - Alıntıya git
Katılıyorum size cok haklısınız
Toplam 36 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?