Editörler : gubaz
03 Ocak 2020 07:19

economi06
Şef
yanlışın var 4.71 şuan
MELİH RAMİ, 2 hafta önce - Alıntıya git
iyi bakın arkadaşlar 2019 'ün 2 yarısı toplu sözleşmeden gelen zam % 5
03 Ocak 2020 07:26

MELİH RAMİ
Şef
iyi bakın arkadaşlar 2019 'ün 2 yarısı toplu sözleşmeden gelen zam % 5
economi06, 2 hafta önce - Alıntıya git
ikinci yarıdan gelen 5 üzerinden hesaplanır ama ocak ayında verilecek 4 üzerine eklenir sende buna iyi bak
03 Ocak 2020 07:47

economi06
Şef
ikinci yarıdan gelen 5 üzerinden hesaplanır ama ocak ayında verilecek 4 üzerine eklenir sende buna iyi bak
MELİH RAMİ, 2 hafta önce - Alıntıya git
ocağı da 4 yapmışlar doğru :)) gitti 1 puancik daha vahki vah öyleyse..
03 Ocak 2020 08:12

capacitorrrrr
Aday Memur

Her şeye 22.5 zam geldi ama maaş yüzde 4+Enflasyon farkı kadar artacak zarardayız

03 Ocak 2020 09:08

timurland
Aday Memur

yüzdelik zam kadar adaletsiz başka bir uygulama yoktur.

bilgisayar işletmeni vhki şef maaşı 400 tl artarken araştırma görevlisi maaşı 800 tl öğretim üyesi maaşı 1200 tl artıyor.

en altta kalan memur her zaman ezilmeye mahkum.

sanki çarşıdan marketten aynı malı ben daha ucuza alıyormuşum gibi.

dışarıda her şeyin fiyatı herkes için aynı değil mi ? ben memurum diye eti daha ucuza mı alıyorum ?

e neden o zaman çalışanlar arasındaki maaş farkının sürekli açılmasına izin veriyorsun.

03 Ocak 2020 10:46

economi06
Şef
Yarin ki enf hariç şuan 5.59 total ..
economi06, 2 hafta önce - Alıntıya git
5.49 oldu:) $$
03 Ocak 2020 11:22

fztdyb21
Aday Memur

yüzdelik zam kadar adaletsiz başka bir uygulama yoktur.

bilgisayar işletmeni vhki şef maaşı 400 tl artarken araştırma görevlisi maaşı 800 tl öğretim üyesi maaşı 1200 tl artıyor.

en altta kalan memur her zaman ezilmeye mahkum.

sanki çarşıdan marketten aynı malı ben daha ucuza alıyormuşum gibi.

dışarıda her şeyin fiyatı herkes için aynı değil mi ? ben memurum diye eti daha ucuza mı alıyorum ?

e neden o zaman çalışanlar arasındaki maaş farkının sürekli açılmasına izin veriyorsun.

timurland, 2 hafta önce - Alıntıya git

kardeş o naktada düşünürsen herkesin aynı maaşı alması gerekli yani adil değil her ünvanın bir hakedişi var yani

03 Ocak 2020 17:03

becayiss35
Aday Memur

Merak etmeyin asgari ücret bu hızda artmaya devam ederse yakında hepimiz asgari ücretli olacağız

04 Ocak 2020 08:08

publicenemy
Memur
5.50 zam olcak aşağı yukarı
economi06, 1 ay önce - Alıntıya git
-5 oy almış ama neredeyse nokta tahmin yapmış :)
06 Ocak 2020 16:58

timurland
Aday Memur

kardeş o naktada düşünürsen herkesin aynı maaşı alması gerekli yani adil değil her ünvanın bir hakedişi var yani

fztdyb21, 2 hafta önce - Alıntıya git

maaşlar eşitlensin demiyorum maaş farkı diyorum sürekli açılıyor. fazla maaş alan fazla zam alıp enflasyondan daha az etkilenirken, maaşı az olana daha az zam verilip enflasyona ezdiriliyor. maaşa göre zam oranı seyyanen verilmeli ki aradaki uçurum büyümesin.

zengin giderek daha zengin olsun fakir de giderek fakirleşsin mi istiyorsunuz bu mu yani.

Toplam 30 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;