Editörler :
09 Aralık 2019 22:11   

Tıbbi Sekreter-Hemşire Evliliği
Arkadaşlar tuhaf bir soru olacak farkındayım ama sizlere de bi danışmak istedim. Ben tıbbi sekreterim kız arkadaşım hemşire, aynı hastanede çalışıyoruz. Artık evliliğe doğru bir adım atmak istiyorum. Bu iki meslek grubunun evliliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
09 Aralık 2019 22:17

serotonin58
Aday Memur
Ben de tıbbi sekreterim ve bir hemşire ile evliyim. 1 senemizi doldurmak üzereyiz, Allaha şükür çok çok iyiyiz. Çekinceniz nedir?
09 Aralık 2019 23:05

gurbetnurse
Şube Müdürü
hocam çekinceniz eğer kadının mesleği bi tık üstte eğitim lisans falan diyeyse bnce hiç düşünmeyin bnu sevdikten sonra ve ikinizde çalışacaksanız gül gibü geçinirsinz mutlu olursnz inşallah
10 Aralık 2019 01:18

cengizyurek
Şef

Gereksiz bir endişe içerisindesiniz. Kendi mesleğinizi küçültmekte yüceltmekte sizin elinizdedir. Mesleğin niteliği evliliğe engel olmamalıdır ki anlattığınız durum evliliğe engel olabilecek bir neden bile değil.

10 Aralık 2019 08:30

09512601
Aday Memur

evdeki bütün işler sana kaldı demektir

10 Aralık 2019 10:08

murat_29
Aday Memur

çocuğunuz da paramedik olur sorun yok.

10 Aralık 2019 11:01

enjektorsuz
Aday Memur
Çekincem yalnızca iş yoğunluğuydu arkadaşlar, hepinize çok teşekkür ediyorum. An itibariyle çok güzel bir evlilik teklifi etmiş olup eveeeet! cevabını almış bulunmaktayım :)
10 Aralık 2019 15:09

atanacakmıyımyaben
Aday Memur

kızın yerınde olsam hayır derdım boyle malca soru soran bı erkege evet dıyen kız kesın yokluktadır net

Toplam 7 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?