Editörler : crops35

Madsizzle
Genel Müdür
10 Aralık 2019 20:00

bu arkadas cok ulanci bi arkadas ya durmadan ulan soyluo dilinden ulan eksik olmuo :)
Kkyseri, 4 yıl önce

Ulan söylüyor bu arkadaş itibar etmeyin bir bildiğim var emin olun

10 Aralık 2019 20:04

Allahtan yanlış yazdık ha.sajsj

Madsizzle
Genel Müdür
10 Aralık 2019 22:56

iyi iste eglenioz ne guzel
Kkyseri, 4 yıl önce

Allahtan yanlış yazdık ha.sajsj

Lazibore5561
Aday Memur
11 Aralık 2019 01:17

Bak bu zekice bi troll 30 şubat yok
Uzamasın, 4 yıl önce

Adliyeyi aradım

30 şubat da açıklanacak. Hatta pazara geldiği için çoğu katip arkadaşlar rapor aldı mesai yapmamak için dedi. Şükür net Bi tarih aldık artık rahatız

Lazibore5561
Aday Memur
11 Aralık 2019 01:20

Oglum ne içiyorsunuz
ZarzoratananAdam, 4 yıl önce

SON DAKİKA !!

Bugun adliyeden aldığım duyuma göre SİNCAN CEZAEVİ GENEL müdürlüğü ASİL kazananların Kütük bilgilerini istemiş.. Kütük bilgileri sızdı...Bu kütükler dışındakiler kazanamadı geçmiş olsun.Aşşağıda kazanan asil kişilerin kütük bilgilerini görüyorsunuz. Kütüğünüz bu şehirler dışında ise geçmiş olsun. Kütüğünüz bu şehirler içerisindeyse umutlanabilirsiniz.

%37 ANKARA Kütüğünde olan

%7 SİVAS Kütüğünde olan

%11 KIRIKKALE Kütüğünden olan

%8 KIRŞEHİR Kütüğünden olan

%6 ÇANKIRI Kütüğünden olan

%3 BOLU Kütüğünden olan

%9 İSTANBUL Kütüğünden olan

%4 ESKİSEHİR Kütüğünden olan

%3 BURSA Kütüğünden olan

%3 KONYA Kütüğünden olan

%3 İZMİR Kütüğünden olan

%1 ADANA Kütüğünden olan

%1 SAMSUN Kütüğünden olan

%1 ERZURUM Kütüğünden olan

%1 DİYARBAKIR Kütüğünden olan

%1 EDİRNE Kütüğünden olan

%1 ANTEP Kütüğünden olan

İkmrize53
Kapalı
11 Aralık 2019 02:41

Arkadaşlar aman bu arkadaşın söylediklerine inanıpumut bağlamayın. 13 aralıkta şansa açıklanabilir ayrı mesele ama bu arkadaş memur olsa ne zaman açıklanacağı bilgisini kolay kolay edinemez. Hele şu kütük saçmalığı gibi bir şey yok. Kusura bakmayın burda sizi dalgaya sarmış eğleniyor. 13 aralıkta şansa açıklanırsa ben demiştim diyecek ama ya açıklanmazsa :)yada açıklanırsa söylediği illerden başka ilden alınan olursa?? O zaman ne olacak. Bunlar hikaye arkadaş kendisini eğlendiriyor. Sizinde umutlarınızla oynuyor.

İkmady
Kapalı
11 Aralık 2019 08:58

Bu "uzamasın" ile zarzoratanan ya arkadaş ya da akraba. birlikte şizofrenik hareketler yapıyorlar atanamayınca kayış kopmuş

Lazibore5561, 4 yıl önce
Bak bu zekice bi troll 30 şubat yok

Sedat türkmen
Aday Memur
12 Aralık 2019 10:59

Yarın yalanın çıkınca bakalım ne kadat küfür hakaret yiyeceksin insanlardan merakla bekliyorum

AVİTTASKEPE
Aday Memur
12 Aralık 2019 11:44

Tek yarın açıklansın da kimin haklı çıktığı önemli değil. Artık usandık gerçekten

Sedat türkmen, 4 yıl önce

Yarın yalanın çıkınca bakalım ne kadat küfür hakaret yiyeceksin insanlardan merakla bekliyorum

üyyyye
Aday Memur
12 Aralık 2019 15:37

inşallah açıklanır yarın troll falan umrumda değil ben şahsen domaya geçtim bekliyorum

üyyyye
Aday Memur
12 Aralık 2019 15:42

bu zar zor atanan herifte orda konuşmayı seven biri vardı o olabilir diye umdum birde sırada bekleyen 100 kişiyi video çeken tahminimce tiktok Instagram da falan paylaşacak olan zannımca tabi bir hatun vardı umarım o değildir çünkü çok küfür ettim napıyon lan denyo diyecektimde baktım adliyedeyiz birde komisyonun önünde vazcaydım

İkm4747
Memur
12 Aralık 2019 15:50

Halen bu zarzorlatan karakterize inanan insanlar var. Söylediklerinin tahmin olduğu belli. Adliyeyi aradım. Yakında açıklanır. Ama bu hafta kadar yakın olduğunu düşünüyoruz. Denildi. Cuma olacağını asla inanmıyorum. Belki cumartesi ve sonrası olabilir. Ama ay sonuna doğru büyük ihtimalle olur

İkm4747
Memur
12 Aralık 2019 15:53

Düzeltiyorum. "Bu hafta olacak kadar yakın olacağınıdüşünmüyoruz" denilidi.

12 Aralık 2019 16:00

Kardeş sizin aradığınız adamlar adliyede çalışsan stajerler onlar ne bilsin ha bu ay sonu derler ha en yakın zamanda derler :DD Sen onlara ne bakıyorsun yarın neti aç telefoonu hazırla 13.Aralık is coming...

İkm4747, 4 yıl önce

Düzeltiyorum. "Bu hafta olacak kadar yakın olacağınıdüşünmüyoruz" denilidi.

İkm4747
Memur
12 Aralık 2019 16:21

Senin kadar yüzsüz ve terbiyeden yoksun birini görmedim. Bak insanlar heyecanla bekliyor. Bunu ciddiye alanlar var. Sen nasıl bir müslümansin. Yada nasıl bir insansın. Hakaret de Etsek umrunda olmuyor. Tam terbiyesizsin.

İkm4747
Memur
12 Aralık 2019 16:25

Ayrıca stajyer falan da değiller. Çünkü birkaç yeri aradım. Özel kalemi, yaziisler müdürlüğü ve ayrıca bir yeri daha aradım.Israrla şeytani bir şekilde yalanını sürdürüyorsun. Tek kelimeyle edepsizsin

Cengizhan232323
Aday Memur
12 Aralık 2019 17:31

Hocam o yalancı tamam da ben geçen hafta aradıgımdada bu hafta içinde acıklanır demişlerdi bence sen hergün açıklanacakmış gibi bekle yoksa kimse gün falan vermez
İkm4747, 4 yıl önce

Ayrıca stajyer falan da değiller. Çünkü birkaç yeri aradım. Özel kalemi, yaziisler müdürlüğü ve ayrıca bir yeri daha aradım.Israrla şeytani bir şekilde yalanını sürdürüyorsun. Tek kelimeyle edepsizsin

İkm4747
Memur
12 Aralık 2019 17:40

Ben en azından onların söylediklerini ve kendi tahminimi söyledim.ayrıca ben cumartesi ve sonrası belki olabilir diye yazmıştım. Galiba okumadın selametle

Cengizhan232323
Aday Memur
12 Aralık 2019 17:58

Kardeşim ben senle alakalı negatif birsey demedim demek istedigim artık her an acıklanabilir Bu yarında olabilir o dedi diye cuma ipotek altına alıncak degil ya hakkımızda hayırlısı diyelim
İkm4747, 4 yıl önce

Ben en azından onların söylediklerini ve kendi tahminimi söyledim.ayrıca ben cumartesi ve sonrası belki olabilir diye yazmıştım. Galiba okumadın selametle

İkm4747
Memur
12 Aralık 2019 20:05

Sıkıntı yok kardeş ben de sana bişey demedim. Normal insanlarla sıkıntım yok. Herşeyin hayırlısı

Toplam 105 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi