Editörler :
11 Aralık 2019 11:59

huseyin630
Aday Memur
suan tarim kredi koop.calisyrm ama burda puanla girdk ama memur degiluz yeri geliyr yemek yapyrz bulasikta yikiyr gelene cay veriyrz ustune laf yiyrz cikis saatimiz belli degil hafta sonu bazen cagirma durumu oluyr sorumluluk cok fazla fazla mesai ucreti yok buraya yeni girdim mubasirlik kac qy oldu aciklanmadi tabi en issizlikten iyidr
huseyin630, 2 ay önce - Alıntıya git
ha bide oglen oldu yemege gidelim mesai biti diyemiyrz
11 Aralık 2019 14:57

Bugrahan Beyim
Yasaklı
suan tarim kredi koop.calisyrm ama burda puanla girdk ama memur degiluz yeri geliyr yemek yapyrz bulasikta yikiyr gelene cay veriyrz ustune laf yiyrz cikis saatimiz belli degil hafta sonu bazen cagirma durumu oluyr sorumluluk cok fazla fazla mesai ucreti yok buraya yeni girdim mubasirlik kac qy oldu aciklanmadi tabi en issizlikten iyidr
huseyin630, 2 ay önce - Alıntıya git

adliyeden ağır olamaz bir kere adli iş yapıyorsun bazen önüne trilyonluk dosyalar geliyor öğle çoğu kez hafta sonu ve yemek saatinde çağrıldım yani sen onu geçeceksin eğer tarım kredide bu kadar sızlıyorsan adliyeyi düşünmüyorum

11 Aralık 2019 15:02

Bugrahan Beyim
Yasaklı

Doğru söylüyorsun en fazla 6-7 saat çalışıyor katip ve mübaşirler :) Dün gece 01:00 a kadar süren mahkemede sadece hakim vardı katip ve mübaşirler saat 17:00 olunca eve gittiler.

İşin içine gir 5-6 ay sonra tekrar konu aç arkadaşım...

HayatSuGibi, 2 ay önce - Alıntıya git

hani derler bekara eş boşamak kolay diye bu yeni yetme çömezlere de laf anlatmak çok zor zira zihin kalın olunca laf tesir etmiyor neyse girsinler de görsünler ... :)

11 Aralık 2019 15:33

By Necdet
Aday Memur

adliyeden ağır olamaz bir kere adli iş yapıyorsun bazen önüne trilyonluk dosyalar geliyor öğle çoğu kez hafta sonu ve yemek saatinde çağrıldım yani sen onu geçeceksin eğer tarım kredide bu kadar sızlıyorsan adliyeyi düşünmüyorum

Bugrahan Beyim, 2 ay önce - Alıntıya git

Bu durum adliyede çalışan bilgisayar teknisyenleri için nasıl acaba başvurdum ama kazanırsam çok kararsizim sizce ne yapmalıyım bir ömür bu iş yapılır mı?

11 Aralık 2019 15:36

hataymübasir
Aday Memur

Amacınız ne, kazanan arkadaşların meslekten korkup gitmemesi mi? Bunu yapınca mutlu mu olacaksınız, gitmeyen arkadaşımız bundan dolayı işsiz kalınca mutlu mu olacaksınız.

Sanki adliye de sadece sizin çalışabileceğinize mi inanıyorsunuz?

11 Aralık 2019 16:45

miralaypatton
Şef

Her yıl on binlerce üniversite mezunu işsiz kalıyor. işkurda bazen kuyruk oluyor asgari ücretle bir iş bulabilmek için. türkiye ekonomisi son yılların en kötü durumunda genç işsizlik devlete göre %27 gerçekte kim bilir ne kadar. burada gelmiş bazı yosma ruhlu adamlar mübaşirlik yapılmaz diyor.

herkesin ihtiyacı işten beklentisi farklıdır. kulak asmayın açıkçası özel sektörde 3 kişinin yaptığı işi tek başına yapıp asgari ücret alan adama mübaşirlik zor gelmez. ha bazıları istiyorki bütün gün oturayım maaşım 15 inden 15 ne yatsın halkın verdiği vergileriyle maaşımı alayım ama çok ta halka hizmet etmeyeyim diyen kişiler. zamanında başka amaçlarla devlete sızan fetöcü memur artıklarıda burada dezenfermasyon yapıyordur o yüzden olumsuz yorumları dikkate almayın gidin çalışın kendiniz görün.

11 Aralık 2019 20:24

Bugrahan Beyim
Yasaklı

Her yıl on binlerce üniversite mezunu işsiz kalıyor. işkurda bazen kuyruk oluyor asgari ücretle bir iş bulabilmek için. türkiye ekonomisi son yılların en kötü durumunda genç işsizlik devlete göre %27 gerçekte kim bilir ne kadar. burada gelmiş bazı yosma ruhlu adamlar mübaşirlik yapılmaz diyor.

herkesin ihtiyacı işten beklentisi farklıdır. kulak asmayın açıkçası özel sektörde 3 kişinin yaptığı işi tek başına yapıp asgari ücret alan adama mübaşirlik zor gelmez. ha bazıları istiyorki bütün gün oturayım maaşım 15 inden 15 ne yatsın halkın verdiği vergileriyle maaşımı alayım ama çok ta halka hizmet etmeyeyim diyen kişiler. zamanında başka amaçlarla devlete sızan fetöcü memur artıklarıda burada dezenfermasyon yapıyordur o yüzden olumsuz yorumları dikkate almayın gidin çalışın kendiniz görün.

miralaypatton, 2 ay önce - Alıntıya git

biz yapılmaz demedik senin zihnin kalınsa söyleneni almıyorsa elimizden bir şey gelmez biz klasik o rahat huzurlu memur yaşamı yok diyoruz yoksa yapılmaz edilmez girmeyin demedik hayal kırıklığı yaşamayın diye size iyilik bile yaptık ama anlayan yok

Toplam 27 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?