Editörler :
10 Aralık 2019 17:13   

İzmir adliyesi İKM hariç açıkladı

kazanan arkadaşlara hayırlı olsun

10 Aralık 2019 17:17

robinnohut
Memur

İlk defa İzmir ile ilgili doğru bir başlık görüyorum, şaşırdım. Kazananlara tebrikler.

10 Aralık 2019 17:27

Madsizzle
Kapalı
necip kazandi mi necip
10 Aralık 2019 17:35

bay38kal38
Kapalı
İkm de açıklamış
10 Aralık 2019 17:36

ZarzoratananAdam
Şef

ikm de açıklandı

10 Aralık 2019 17:37

Madsizzle
Kapalı
klavyesor cevo kazanmis kendi isim olmus kadar sevindim walla.darisi nice guzel insanlara
10 Aralık 2019 18:34

KyleWalker
Aday Memur

Hangi cezaevi olduğu belli mi ? Yoksa tercih falan mı yapılacak ?

10 Aralık 2019 18:58

miralaypatton
Şef

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. hiç umudum yoktu mülakata girerken sürekli torpilin olmazsa kazanman zor diyenler vardı forumda bundan sonra mülakat girecekler kendilerine inansınlar olacağı varsa oluyor.

10 Aralık 2019 19:01

cakiroglu90
Aday Memur

İKM de açıklandı arkadaşlar görür görmez yazdım. İkm yarım saat sonra açıklandı

10 Aralık 2019 19:40

farzimahal
Aday Memur
kaç kişi alıyordu İzmir merkez ?
10 Aralık 2019 19:57

Madsizzle
Kapalı

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. hiç umudum yoktu mülakata girerken sürekli torpilin olmazsa kazanman zor diyenler vardı forumda bundan sonra mülakat girecekler kendilerine inansınlar olacağı varsa oluyor.

miralaypatton, 2 ay önce - Alıntıya git
hayirli olsun.bize mulakatindan bahseder misn dostum
10 Aralık 2019 20:01

miralaypatton
Şef
hayirli olsun.bize mulakatindan bahseder misn dostum
Madsizzle, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam mülakat klasik. öncelikle kendimi tanıtmamı istediler çok uzatmadan özetle anlattım. sonra komisyondaki 3 üye ayrı ayrı birer soru sordu. şansıma sorular bildiğim yerdendi hepsini cevapladım doğru olduğundan emindim. sonra çıkabilirsin dediler bende teşekkür ederim deyip çıktım. öyle çok samimi bir ortam yoktu hatta resmiydi diyebilirim.

10 Aralık 2019 20:03

çoksıkıcı
Aday Memur

kazanan arkadaşları tebrik ederim. ben de girdim kpss puanım 79, klavye 138, sözlü 30. sözlü de ise 7 soru soruldu 4ünü bildim 2sini yorumladım 1inide anımsayamadım efendim dedim. yönetmeliğe uygun giyindim ve üslubumda bir sıkıntı yoktu. sizce bir dahaki sefere ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım. 2. girişimdi bu. çok güzel geçmişti ama olmadı niyeyse. tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim..

10 Aralık 2019 20:17

tlazibere
Aday Memur

izmir ikm 115 kişi aldı. kaç yedek girer acaba tahmini olan var mı ?

10 Aralık 2019 20:18

Madsizzle
Kapalı

hocam mülakat klasik. öncelikle kendimi tanıtmamı istediler çok uzatmadan özetle anlattım. sonra komisyondaki 3 üye ayrı ayrı birer soru sordu. şansıma sorular bildiğim yerdendi hepsini cevapladım doğru olduğundan emindim. sonra çıkabilirsin dediler bende teşekkür ederim deyip çıktım. öyle çok samimi bir ortam yoktu hatta resmiydi diyebilirim.

kpss puanin kacti dostum
10 Aralık 2019 20:24

miralaypatton
Şef

hocam kpss puanım 87 civarı 36 kişi alım vardı sadece puana göre alsalar 32ci sıradaydım. yani puanım görece yüksek sayılabilir. mülakatta 90 vermişler kpss sınav puanım 80 nin altında olsaymış yinede olurmuş. bence kpss puanı çok önemli değil. 77 puan kpss puanıyla da kazanan var 90 puanlada.

10 Aralık 2019 23:26

Madsizzle
Kapalı

hocam kpss puanım 87 civarı 36 kişi alım vardı sadece puana göre alsalar 32ci sıradaydım. yani puanım görece yüksek sayılabilir. mülakatta 90 vermişler kpss sınav puanım 80 nin altında olsaymış yinede olurmuş. bence kpss puanı çok önemli değil. 77 puan kpss puanıyla da kazanan var 90 puanlada.

tesekkur ederiz dostum sence sorulara verdign digru cevaplarn bi onemi var miydi mulakatta
10 Aralık 2019 23:28

Madsizzle
Kapalı

biz de kendini tanittirmayip soru cevap yapmislardi.geri kalanlar ayniydi mulakatta.ben seyi merak edyrm yas ogrenm askerlik durumu es durumu sorularina cevabiniz nasldi.bunlarn onemsendigini dusunyrm.bi de sordugm gbi sizce sorulara verilen dogru cevaplarin onemi var miydi?
11 Aralık 2019 07:41

sltn.d
Aday Memur

Çok şükür Allah a bende kazananlar arasindayjmayim Rabbim hepinize hayırlısı ile nasip etsin inşallah arkadaşlar:)

11 Aralık 2019 12:29

Madsizzle
Kapalı
necip diye bi arkadas vardi sakalasmistik burda.kazanamamis cok uzuldum.kardesm mesaji gorursen eger moralini bozma simdilik nasip degilmis.sen nasibini aramaya devam et imkanin varsa bi sonraki alima hazirlan bi taraftan.hakkinda hayrlisi olsun
Toplam 19 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?