Editörler :
12 Aralık 2019 12:17

rmzan
Şef
Tekniker olup sözleşme yenilemeyecek var mı
12 Aralık 2019 13:39

Bugrahan Beyim
Yasaklı

atanabilir sorun olmaz

12 Aralık 2019 13:42

Bugrahan Beyim
Yasaklı

yukarda birileri bir şey eveleyip gevelemiş sen kuruma yenilememe şeklinde dilekçe vereceksin kurum uygun görür onaylarla sorun olmaz oradaki süre prosedürden ibaret

12 Aralık 2019 13:44

BÜŞRA DAŞDELEN
Kapalı

sasa

12 Aralık 2019 14:42

aksoy999
Şef

Arkadaşlar merhaba KPSS atamaları ile ilgili merak edilen sorularla ilgili bir video hazırladım. Sözleşme konusuda dahil birkoç soru hazırladım. Eğer önemli konularda soru-cevap varsa bana özelden atarsanız bu soruları da ekleyerek faydalı olabiliriz. Vİdeoya bu linkten ulaşabilirsiniz. Herkese başarılar ve atanmanız dileğiyle.

https://www.youtube.com/watch?v=Ui07KiZDj9s

12 Aralık 2019 15:43

Bulut1433
Aday Memur
Üniversite hastanesinde
Bulut1433, 1 ay önce - Alıntıya git
Siz devlette çalışıyorsanız bu puanla atandıysanız istifa edip başvuru yapamazsınız çünkü yerleştirmeniz yapılmış ama üniversite de çalışıyorsanız sözleşme yenilemeyip diğer alıma başvuru yapabilirsiniz
13 Aralık 2019 10:10

lDeimosl
Daire Başkanı
Siz devlette çalışıyorsanız bu puanla atandıysanız istifa edip başvuru yapamazsınız çünkü yerleştirmeniz yapılmış ama üniversite de çalışıyorsanız sözleşme yenilemeyip diğer alıma başvuru yapabilirsiniz
Bulut1433, 1 ay önce - Alıntıya git

Öyle bir olay yok, yanlış bilgi vermeyin. Sözleşme yenilemeyen yeniden atanabilir.

14 Aralık 2019 03:24

Ozannnnnn
Aday Memur

arkadaşlar merhaba ben üniversite hastanesinde hemşireyim bizden kasım 20 sinde dilekçeleri topladılar bende fazla düşünmeden uzattım şimdi geri çekebilir miyim fesih sayılır mı lütfen bilen biri yardım etsin çevresinde böyle biri var mı.

18 Aralık 2019 14:25

Adayagmur17
Memur

arkadaşlar merhaba ben üniversite hastanesinde hemşireyim bizden kasım 20 sinde dilekçeleri topladılar bende fazla düşünmeden uzattım şimdi geri çekebilir miyim fesih sayılır mı lütfen bilen biri yardım etsin çevresinde böyle biri var mı.

Ozannnnnn, 1 ay önce - Alıntıya git
Merhaba. 30 Kasima kadar sozlesmeyi fesh edebilmeniz icin dilekcenizi vermeniz gerekiyordu. Bu saatten sonra verirseniz cezali duruma dusuyorsunuz malesef
26 Aralık 2019 13:20

Memuradayı94

Arkadaslar yenimezsek cezasi 1 yil midir? Ve kadrolu alima da basvuramayiz onda da ceza var mi farkli bi bolum atamasinda

Toplam 30 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;