Editörler :
11 Aralık 2019 01:27   

Ohal sonrası ?

Merak ettıgım ohal sonrasında acıga alındık bu surecte ıadeye bakanlık mı karar verıyo ya da ıhrac ederlerse aynı sekılde dıger gruplarda okudugum kadarıyla adlı surec baslamadan bakanlık onayıyla ıhrac olan arkadaslar varmıs neye gore ıdare karar verıyo bole sacmalık olur mu dıycem neyseburası Turkıye?? Herneyse aıhm mı beklycez cıkıs yolu olarak

11 Aralık 2019 08:14

Mekmeke
Şube Müdürü
1.evet bakanlık iade ya da ihraç kararı verir 2. artık memurluktan atmak için adli cezaya gerek yok irtibat iltisak denen zıkkım muhabbeti maalesef idari olarak atılmak için yeterli sebep olmuş 3. Burası Türkiye ama bizde bu ülkedeyiz oyun neyse kuralı da bizi bağlıyor öyle yada böyle
11 Aralık 2019 09:03

Esra96.
Aday Memur

Oyun bozulabılınır

11 Aralık 2019 09:41

Mekmeke
Şube Müdürü

Oyun bozulabılınır

Esra96., 1 ay önce - Alıntıya git
sahne senin :))
11 Aralık 2019 10:09

Esra96.
Aday Memur

Bu memleketın bu hale gelmesınde sızın gıbı pasiflerın erkısı fazla sahne benımmıs konusmaya bak .

11 Aralık 2019 10:10

Esra96.
Aday Memur

Emnıyetın halınede sasırmamak lazım

11 Aralık 2019 10:14

Mekmeke
Şube Müdürü

Bu memleketın bu hale gelmesınde sızın gıbı pasiflerın erkısı fazla sahne benımmıs konusmaya bak .

bende ohalden sonra açığa alındım seninle aynı durumdayım . zihniyet tanımadan etmeden suçlama zihniyeti maşallah doğru yoldasın. Hadi bakalım bir yol göster önderlik et bakalım nasıl bir yol izlememiz lazım . gerçekten merak ediyorum hukuk çerçevesinde de napmamiz lazım sa buyur birlikte yapalım . özelden de bilgi verebilirsin söyle napalım ? ki bir an önce göreve dönelim
11 Aralık 2019 10:15

Mekmeke
Şube Müdürü

Emnıyetın halınede sasırmamak lazım

yahu herkesi herşeyi suçlama yi bırak çözüm ne onu söyle onu yapalım buyur dinliyorum şu yolu izleyelim de
11 Aralık 2019 16:28

kemerci
Aday Memur
ohal den sonra açığa alınanlar İçişleri bakanlığı tarafından oluşturulan komisyon tarafından inceleniyor. süreç yavaş işliyor. en fazla 2 yıl açığa alabiliyorlar. hakkınızda elle tutulur birşey bulunmazsa inşallah iade olursunuz.
11 Aralık 2019 16:29

kemerci
Aday Memur
sıkıntı olan kısmı ise irtibat ve iltisak olmanın kriterleri nedir kimse bunu bilmiyor.
11 Aralık 2019 16:57

Mekmeke
Şube Müdürü
sıkıntı olan kısmı ise irtibat ve iltisak olmanın kriterleri nedir kimse bunu bilmiyor.
kemerci, 1 ay önce - Alıntıya git
devre sen naptın uzatma geldi mi sana da
11 Aralık 2019 16:59

kemerci
Aday Memur
devre sen naptın uzatma geldi mi sana da
Mekmeke, 1 ay önce - Alıntıya git
1 yıl daha dinlen dediler ben de tamam deyip uzatmaya imzami attım.
11 Aralık 2019 17:05

Mekmeke
Şube Müdürü
1 yıl daha dinlen dediler ben de tamam deyip uzatmaya imzami attım.
kemerci, 1 ay önce - Alıntıya git
benim Tam 13 dolunca geldi şimdi 11 ay kaldı sonucu ogrenmeme
11 Aralık 2019 19:57

Esra96.
Aday Memur

2 senem daha var hadı bakalım

11 Aralık 2019 20:15

Mekmeke
Şube Müdürü

2 senem daha var hadı bakalım

e şu konudan bahsetmediniz Hani pasif aktif napmak lazım falan