Editörler : crops35
11 Aralık 2019 11:34

işitme cihaz

işitme engelli olan arkadaşlar,işitme cihazım dijital oction markasında 7 yıldır kullanıyorum.değişim yapmak istiyorum .Hangi markayı önersiniz. ileri derecede kayıp olan.

murat_29
Daire Başkanı
11 Aralık 2019 15:45

geçenlerde pil almak için cihazcıya gittim stiletto diye bir cihaz tanıttı telefona yüklediğin program sayesinde ortama göre cihazın ses giriş özelliklerini ayarlayabiliyorsun fiyatı tanesi 18000tl iki tane alırsan 35000tl idi bi incele istersin.

zirişko
Aday Memur
02 Ocak 2020 09:21

Benim de ileri derecede kayıp phonak var şu an yeni almam lazım 2014 yılında almıştım

LORD_55100
Şef
02 Ocak 2020 16:11

widex kullanıyorum. bluetooth özelliği harika.tavsiye ederim.

furermah
Şef
09 Ocak 2020 13:33

Ne yönden iyi.önceki kullandığınız işitme cihazınız nasıl.en çok neyi beğendiniz.telefon görüşme yapabilmeyi mi daha detaylı anlatabilir misiniz.

LORD_55100, 4 yıl önce

widex kullanıyorum. bluetooth özelliği harika.tavsiye ederim.

furermah
Şef
09 Ocak 2020 13:34

bluetooth için çok mu gerekli bişey.ne olunca kullanıyorsunuz.

LORD_55100
Şef
09 Ocak 2020 16:42

bluetooth ile müzik dinlemeyi, flim izlemeyi ve en önemlisi telefon konuşması özellikle dış ortamı pasifize edip doğrudan sese odaklaması harika... Yine sözkonusu teknoloji sadece telefon değil bilgisayar ve LCD tvlerde bluetooth özelliği varsa onlarlaçok güzel eşleşme sağlıyor ve kaliteli ses alıyorum. bir önceki cihazım strakeydi. (ilk nano teknolojili cihazdı) 7 sene kullandım ve teknolojinin gelişmesiyle widex cihazı aldım ve çok da memnunum.

furermah, 4 yıl önce

Ne yönden iyi.önceki kullandığınız işitme cihazınız nasıl.en çok neyi beğendiniz.telefon görüşme yapabilmeyi mi daha detaylı anlatabilir misiniz.

furermah
Şef
10 Ocak 2020 09:16

Haklısın.oticon işit cihazı kullanıyorum.bunuda var.ama hiç kullanamıyorum.tv için ayri modem gibi telefon için boynuma takılıyordum.ama hiç kullanamadım.

LORD_55100, 4 yıl önce

bluetooth ile müzik dinlemeyi, flim izlemeyi ve en önemlisi telefon konuşması özellikle dış ortamı pasifize edip doğrudan sese odaklaması harika... Yine sözkonusu teknoloji sadece telefon değil bilgisayar ve LCD tvlerde bluetooth özelliği varsa onlarlaçok güzel eşleşme sağlıyor ve kaliteli ses alıyorum. bir önceki cihazım strakeydi. (ilk nano teknolojili cihazdı) 7 sene kullandım ve teknolojinin gelişmesiyle widex cihazı aldım ve çok da memnunum.

furermah
Şef
10 Ocak 2020 09:18

oction chili sp7 kullandığım.sizinki windex in hangi serisi ona bi bakayım özellikleri.

zirişko
Aday Memur
10 Ocak 2020 13:07

Bu widex cihaz yeni mi çıktı kulak içi kalıplı bir cihaz mı tvde de görmüştüm kalıplı olmayan kulak arkasına geçirilen bir bir cihaz ama modelini belirtmemişler

LORD_55100, 4 yıl önce

LORD_55100
Şef
12 Ocak 2020 19:24

hayır yeni sayılmaz. sadece 10 yıl önce strakey liderken; gerekli teknolojiyiyi yakalayamadıklarından araya widex-oticon-siemens girdi ve teknolojlerini geliştirdiler. Ben widex cihazımdan memnunum. kredi çekerek 3 yıl önce aldım. Daha iyi modelleri de var lakin pahallılar...

zirişko, 4 yıl önce

Bu widex cihaz yeni mi çıktı kulak içi kalıplı bir cihaz mı tvde de görmüştüm kalıplı olmayan kulak arkasına geçirilen bir bir cihaz ama modelini belirtmemişler

LORD_55100
Şef
12 Ocak 2020 19:26

bence kullanın göreceksniz saf ses verdiği için bağımlısı olacaksınız. hele flm ve müzik tutkunuysanız tam bir görsel şov... ben reklam yapmam kolay kolay ama bu cihaz mükemmel. ortaokula giderken bunun hayalini kurardım. şimdi teknolojinin gelişmesiyle birlikte güzellişiyor. Allah razı olsun bunu üretenlerden...

furermah, 4 yıl önce

Haklısın.oticon işit cihazı kullanıyorum.bunuda var.ama hiç kullanamıyorum.tv için ayri modem gibi telefon için boynuma takılıyordum.ama hiç kullanamadım.

zirişko
Aday Memur
13 Ocak 2020 11:55

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için ben de araştırayım

LORD_55100, 4 yıl önce

hayır yeni sayılmaz. sadece 10 yıl önce strakey liderken; gerekli teknolojiyiyi yakalayamadıklarından araya widex-oticon-siemens girdi ve teknolojlerini geliştirdiler. Ben widex cihazımdan memnunum. kredi çekerek 3 yıl önce aldım. Daha iyi modelleri de var lakin pahallılar...

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi