Editörler :
25 Aralık 2019 19:48

asuscumemur
Aday Memur
Ben bir şey yazarken atıp tutmuyorum nedenleriyle birlikte yazıyorum mantıklı bir sebebe dayandırarak. Bu hafta açıklanmazsa da hepimiz beklemeye devam ederiz süreç daha da uzar bedelli askerliğe gidecekler mağdur olurlar askere gidecek olanların feragatnameleri hiçbir halta yaramaz daha birçok şey. Selametle
25 Aralık 2019 19:50

Geblo
Aday Memur
Ben bir şey yazarken atıp tutmuyorum nedenleriyle birlikte yazıyorum mantıklı bir sebebe dayandırarak. Bu hafta açıklanmazsa da hepimiz beklemeye devam ederiz süreç daha da uzar bedelli askerliğe gidecekler mağdur olurlar askere gidecek olanların feragatnameleri hiçbir halta yaramaz daha birçok şey. Selametle
asuscumemur, 1 ay önce - Alıntıya git

Hayırlısı usta.

25 Aralık 2019 20:11

Makina.001
Aday Memur
Boşver hocam oturduğu yerden ahkam kesip anlama problemi yaşayanlara bir şey anlatmaya gerek Yok. Ben mantıklı olanı ve başkanlıkta konuşulanları yazdım. En önemlisi de askerlik durumu icin feragatname imzalatılan yüzlerce kişinin olması. Akademi bunu hesap etmiştir. Daha fazla uzamasının bir anlamı Yok bu sürecin
asuscumemur, 1 ay önce - Alıntıya git

kardeşim başkanlıkta konuşulan diyorsunda sen hangi sıfatla orda bulunuyordun veya nasıl duydun bunu da söylesen iyi olurdu bir de her başlığa yazmışsın belli olacak 6 ocak intibak diye eğer bu sadece tahminden ibaretse bu kadar adamı burda heveslendirme yani askerlik olayına gelecek olursak adı üzerinde feregatname imzalanmış yani akademi seni düşünmez kendi şartlarına göre ayarlar sen ona uymak zorunda kalırsın sadece bu konu üzerinden tahmin yürütüyorsan onu o şekilde belirt yani

25 Aralık 2019 21:23

Geblo
Aday Memur

kardeşim başkanlıkta konuşulan diyorsunda sen hangi sıfatla orda bulunuyordun veya nasıl duydun bunu da söylesen iyi olurdu bir de her başlığa yazmışsın belli olacak 6 ocak intibak diye eğer bu sadece tahminden ibaretse bu kadar adamı burda heveslendirme yani askerlik olayına gelecek olursak adı üzerinde feregatname imzalanmış yani akademi seni düşünmez kendi şartlarına göre ayarlar sen ona uymak zorunda kalırsın sadece bu konu üzerinden tahmin yürütüyorsan onu o şekilde belirt yani

Makina.001, 1 ay önce - Alıntıya git

Bende bunu anlatmaya çalışıyorum işte usta. Tahminse tahmin denilsin. Bana burda ahkam kesiyosun deniliyor. İnsanları heveslendiriyolar bana laf kalabalığı yapıyolar sonra.

29 Aralık 2019 06:57

Trpoh55
Aday Memur
sayı dogru. paem 5 30 aralik intibak muhtemelen
Trpoh55, 1 ay önce - Alıntıya git
Arkadaslar baska bir duyum daha soyleyeyim belki faydasi olur. Intibak 15 ocak gibi bitecek egitim mart ayinda baslayacak. Kazananlara hayirli olsun Allah utandirmasin
29 Aralık 2019 08:11

mcan66
Aday Memur
Arkadaslar baska bir duyum daha soyleyeyim belki faydasi olur. Intibak 15 ocak gibi bitecek egitim mart ayinda baslayacak. Kazananlara hayirli olsun Allah utandirmasin
Trpoh55, 4 hafta önce - Alıntıya git

45 gün izin mi verilecek. martta başlarsa mezuniyet ne zaman olur ?

29 Aralık 2019 08:29

Ottoman53
Kapalı
Trpoh55, 4 hafta önce - Alıntıya git
Mart'ta başlaması şahsen kendi adıma iyi olmuş olacak. Kesin böyle mi acaba? Yoksa tahmin mi ?
29 Aralık 2019 08:37

Trpoh55
Aday Memur
Mart'ta başlaması şahsen kendi adıma iyi olmuş olacak. Kesin böyle mi acaba? Yoksa tahmin mi ?
Ottoman53, 4 hafta önce - Alıntıya git
Kesin degil kardesim , dogru olma ihtimali yuksek ama.
Toplam 108 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?