Editörler : swat3410E.Kayı Han
11 Aralık 2019 16:25

Arkadaşlar ailende polis var mı sorusunun mantığı nedir sizce

Merhabalar mülakat sonunda ailende polis var mı sorusunun mantığı nedir sizce arkadaşlar

KutadguBilig1923
Aday Memur
11 Aralık 2019 16:26

Aynısı bana da soruldu sebebini ben de merak ediyorum

kars2015
Genel Müdür
11 Aralık 2019 16:51

Bak bu meslek senin öle arka sokaklarda gördüğün gibi değil ailende varsa bilerek görerek geldin değilmi? eminmisin kararında bayramda cenazede yılbaşında diğer memurların resmi olarak tatil yaptığı günler de çalışmaya yarını düşünerek plan yapmamaya akşam eve misafir çağarmamamaya diye sormuştur

Pikachu44
Aday Memur
11 Aralık 2019 17:00

Bu düşünce ile sorulmuş ise

Sorunun cevabı olarak ailemde polis yok efendim kardeşim askeri okulda diye belirttim olumsuz düşünceye kapılmış olabilirler mi?

kars2015, 4 yıl önce
Bak bu meslek senin öle arka sokaklarda gördüğün gibi değil ailende varsa bilerek görerek geldin değilmi? eminmisin kararında bayramda cenazede yılbaşında diğer memurların resmi olarak tatil yaptığı günler de çalışmaya yarını düşünerek plan yapmamaya akşam eve misafir çağarmamamaya diye sormuştur

HvCt
Şef
11 Aralık 2019 17:02

Aile ve birey olarak mesleğe olan yatkınlık, bilgi ve güvenlik soruşturmasının diğer adaylara göre problemsiz geçme oranının yüksek olmasınından dolayı sorulur.

kars2015
Genel Müdür
11 Aralık 2019 17:03

Çok takma bunlar önemsiz bizim sülalede tek polis benim

heavymode
Aday Memur
11 Aralık 2019 17:42

Ailemde polis var ancak sormadilar . Konu o tarafa dahi gelmedi konusunu acamadim pat diye de soylemek olmaz :D

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi