Editörler :
11 Aralık 2019 18:44   

kültür ve turizm bakanlığı mülakatları
Mülakatlar bugün başladı giren arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi kaç soru çıkıyor zarf mı çekiyoruz nadıl ilerliyor süreç
11 Aralık 2019 20:34

brfkoroglu
Aday Memur

zarf çekmek ne

11 Aralık 2019 21:11

Depresife
Aday Memur

zarf çekmek ne

brfkoroglu, 3 ay önce - Alıntıya git
Çıkacak soruları zarflardan rastgele çekiyorsun yada kendileri kafalarına göre soruyor. İntde bakındım ama net bişey göremedim kaç var neye göre sorıyorlar
14 Aralık 2019 18:12

havkimey
Kapalı

merhaba arkadaşlar bende makine teknikerliği mülakatına girdim. benden önce girenlere ve bana da hep aynı soruları sordular genelde ısıtma ve soğutma ile ilgili (ki mülakattaki görevlilerinden soru soranbeyfendi tesisat için personel alınacak dedi bu yüzden bu mülakatta bunları sormuşlar) soru sordular ayrıca duyduğum kadarıyla tesisat borularının renkleri, klimanın çalışma prensibi, klima nasıl ısıtır soğutur kombi nedir gibi gibi sorular... herkesiçin hayırlı olur inşallah.. benim mülakatım çok iyi geçti çünkü askerden önce yaz tatillerinde ve asker sonrası 3 sene doğlagaz firmasında çalışmıştım. ilk 18 in içinde değildim 25-30. sıralar arsında bir yerde ortalardayım. Sonuç ne çıkar ne olur bilmiyorum hayırlısı diyelim. sonucu mutlaka buradan yazarım. saygılar...herkes için hayırlı olur inşallah...

21 Aralık 2019 23:58

Sehirci75
Aday Memur

Arkadaşlar çevre ve şehircilik yeni ilan açtı biliyorsunuz. Şehir PLANCILARI olarak ve 2019\8 tercih listesinde bulunan diğer kadrolar olarak na sıl bir yol izleyelim ki mülakatlar bir an önce açıklasınlar ona göre mülakatı kazanamayanlar 2019\8 tercihlerini yapsın. Böylelikle kadrolar yakılmasın.yoksa mülakatı kazananlar da atamaya başvuracak haklı olarak ve birini tercih etmek zorunda kalacaklar. Diğer kadrolar boş kalacak maalesef.

26 Ocak 2020 01:47

havkimey
Kapalı

merhaba arkadaşlar bende makine teknikerliği mülakatına girdim. benden önce girenlere ve bana da hep aynı soruları sordular genelde ısıtma ve soğutma ile ilgili (ki mülakattaki görevlilerinden soru soranbeyfendi tesisat için personel alınacak dedi bu yüzden bu mülakatta bunları sormuşlar) soru sordular ayrıca duyduğum kadarıyla tesisat borularının renkleri, klimanın çalışma prensibi, klima nasıl ısıtır soğutur kombi nedir gibi gibi sorular... herkesiçin hayırlı olur inşallah.. benim mülakatım çok iyi geçti çünkü askerden önce yaz tatillerinde ve asker sonrası 3 sene doğlagaz firmasında çalışmıştım. ilk 18 in içinde değildim 25-30. sıralar arsında bir yerde ortalardayım. Sonuç ne çıkar ne olur bilmiyorum hayırlısı diyelim. sonucu mutlaka buradan yazarım. saygılar...herkes için hayırlı olur inşallah...

havkimey, 2 ay önce - Alıntıya git

arkadaşlar kazanmışım yazayım istedim asil 7. sıradayım ama neresi olduğunu bilmiyoruz daha 6 şubattan sonra bir süreç daha bizi bekliyor...

26 Ocak 2020 12:07

Gokhan1453tr
Aday Memur

arkadaşlar kazanmışım yazayım istedim asil 7. sıradayım ama neresi olduğunu bilmiyoruz daha 6 şubattan sonra bir süreç daha bizi bekliyor...

havkimey, 1 ay önce - Alıntıya git
Kardeş grubumuz var makine özelden yaz numaranı ekleyelim seni bizde makine olarak kazandık
27 Ocak 2020 13:22

Gokhan1453tr
Aday Memur
https://chat.whatsapp.com/JVezryYBCBt3ak9LcZ29P2 Makine teknikeri asi kazananlar wp grubu
27 Ocak 2020 18:00

Gokhan1453tr
Aday Memur
++
28 Ocak 2020 16:58

Gokhan1453tr
Aday Memur
Güncel
30 Ocak 2020 11:48

Gokhan1453tr
Aday Memur
++
01 Şubat 2020 19:00

Gokhan1453tr
Aday Memur
Tt
Toplam 11 mesaj

ANKET
2002'den bu yana, en çok beğendiğiniz Milli Eğitim Bakanı kimdir?