Editörler : ayşegül bgm
12 Aralık 2019 17:20

NazarB
Memur

1100 ile ikinci alımda olma ihtimali var arkadaşım hatta aynı sayı alındığı taktirde yüksek ihtimal yerleşirsiniz. Yer ayırt etmeden tercih vermenizi öneririm özellikle çok yanlış bilinen bi şeyi deburda söylemek istiyorum İstanbul kiralar pahalı yaşam derdi deniyor. Önceden bende İstanbula ön yargılıydım fakat İstanbul bir çok imkanı olan bir şehir olumsuz düşünmeyin.

Altısigma, 2 ay önce - Alıntıya git

Çok teşekkur ederim bende istanbula gayet sıcak bakıyorum . Subatta yine 527 civari olursa zaten takribi 45 50 kişilik kayma olyrsa inşallsh değerli arkadaşım

12 Aralık 2019 20:27

orthemsire55
Memur

1100 ile ikinci alımda olma ihtimali var arkadaşım hatta aynı sayı alındığı taktirde yüksek ihtimal yerleşirsiniz. Yer ayırt etmeden tercih vermenizi öneririm özellikle çok yanlış bilinen bi şeyi deburda söylemek istiyorum İstanbul kiralar pahalı yaşam derdi deniyor. Önceden bende İstanbula ön yargılıydım fakat İstanbul bir çok imkanı olan bir şehir olumsuz düşünmeyin.

Altısigma, 2 ay önce - Alıntıya git
1077 ile ilk atama da olmaz değil mi il farketmeksızın
12 Aralık 2019 20:33

yo x ti tu x mi
Kapalı
1077 ile ilk atama da olmaz değil mi il farketmeksızın
orthemsire55, 2 ay önce - Alıntıya git
ilk alımda sıralama 550 kişi kaydı
Toplam 43 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?