Editörler : Mehmet Balci
15 Aralık 2019 14:29

Çevre mehmet
Memur

Kadroya bagli hocam yine boyle 150 alim olursa mesela dhmi degil tabi uni beledeye il ozel idare falan 88 lere dusebilir

castillo, 1 ay önce - Alıntıya git
Yine 88 le umut yok gibi görünüyor :(
15 Aralık 2019 14:41

romayı yakan adam
Daire Başkanı

ankete yoğun katılımınız için ( çok büyük katılım 149 kişi!! ) teşekkür ederiz. anket ve sorularınızı mesaj bölümünden tek tek cevapladım. buraya yazmama nedenim bu. iki anketi isteyen istediği gibi yorumlasın. 2019/2 alımının hayırlar getirmesini temenni ediyorum. kolaylıklar ve başarılar diliyorum , yolunuz açık olsun inşallah..

15 Aralık 2019 14:48

karabahtli
Genel Müdür

bu millete iyilik yaramaz. ama ankete katılanlar adına ben teşekkür ederim. bölüm taban analizini mesaj olarak attığın için de teşekkür ederim, bu zamana kadar her anket sonrası bölümümün kaç puana ineceğini sayende hep erkenden öğrendim, Allah razı olsun. herkes için ben de hayırlısını diliyorum. inşallah herkesin yüzü güler. cumaya kadar umutla beklemeye devam

16 Aralık 2019 01:02

whisper61
Aday Memur
Tamam mesajla gönderirim inşallah . Millete kızmaya da gerek yok. Bu anket de zAten onlar içindi. İstedimki herkese faydalı olsun. Benim için farketmez. Herkes için sonuçlar hayırlı olsun. ZAten bu hafta açıklanacak en geç 19-20 Aralık'ta. Sağlık atamasından ötürü 16-17 Aralık gibi açıklanma ihtimali de olabilir. Hayırlısı....başarılar hepinize...
romayı yakan adam, 1 ay önce - Alıntıya git

Bana da sonuçları gönderebilir misiniz hocam??

16 Aralık 2019 07:10

Mrs.Sapiens
Aday Memur
88,54 ile İstanbul yazma eserleri yazdım. Var mı yazan? Ve pek tabi kaç puanla yazdı?
16 Aralık 2019 20:33

Cahtko
Memur

Açıklamayacak mısınız anket sonucunu ?

16 Aralık 2019 21:11

karabahtli
Genel Müdür

Açıklamayacak mısınız anket sonucunu ?

Cahtko, 1 ay önce - Alıntıya git

buraya açıklamama nedenini yazdı arkadaş sadece mesaj atanlara attı buraya yazmadı sebebini de yukarıya yazdı hakkınızda hayırlısı kardeş. en geç çuma açıklanacak zaten resmi sonuçlar

Toplam 67 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;