Editörler :
20 Aralık 2019 13:01

mhnds-muratt
Aday Memur
Kadro gelir mi gelmez mi bilmem. Ama gelirse ki bence gelir önce belediyeye sonra bakanljklara gelir. Ya da hic birine gelmez.
20 Aralık 2019 14:01

Esrakkkkk
Aday Memur

Şuan itibariyle herkes benim dediğime geldimi gelmedimi ?

muhendis6181, 1 ay önce - Alıntıya git

YANİ BELEDİYE PERSONELİNE KESİN KADRO GELİYO MU DİYOSUNUZ NEYE DAYANARAK?

23 Aralık 2019 12:38

Esrakkkkk
Aday Memur

bu mühendis6181 palavracının teki inanmayın sallayıp duruyor buna itibar etmeyin

deli.divan, 1 ay önce - Alıntıya git

bu kadar kişinin de umut bağlamasına neden oldun girdiğine değmiştir inşallah

23 Aralık 2019 13:57

muhendis6181
Kapalı

bu kadar kişinin de umut bağlamasına neden oldun girdiğine değmiştir inşallah

Esrakkkkk, 1 ay önce - Alıntıya git

arkadaşlar duyum varmı diye dileniyorsunuz konularda sonra duyum söyleyincede kötü mü oluyoruz ?

Eğer kadro gelirse 1 hafta 10 gün içinde. Burada özür dileyecek misin peki ?

Duyumların söylenmesinden hoşlanmıyorsanız okumayın. Burada yazılanlara göremi hayatınızı çiziyorsunuz.

23 Aralık 2019 13:59

muhendis6181
Kapalı

Benim duyduğum hala geçerli. İnancımda tam . Negatif olan inanmayan zaten konuya hiç girmesin.

23 Aralık 2019 14:01

blackkuzm
Aday Memur

Benim duyduğum hala geçerli. İnancımda tam . Negatif olan inanmayan zaten konuya hiç girmesin.

Duyum nerden onu da paylaşsan
23 Aralık 2019 14:06

muhendis6181
Kapalı
blackkuzm, 1 ay önce - Alıntıya git

Özelden soran bir kaç kişiye söyledim söylediğimede pişman oldum ağızları durmadı.

23 Aralık 2019 14:18

blackkuzm
Aday Memur

Özelden soran bir kaç kişiye söyledim söylediğimede pişman oldum ağızları durmadı.

Bana da söylebilirsin paylaşmam kimseyle
23 Aralık 2019 14:55

mhnds-muratt
Aday Memur
blackkuzm, 1 ay önce - Alıntıya git

Sallıyor inanmayın.

23 Aralık 2019 15:10

aydibeya
Aday Memur

duyum nedir biz de bilelim orda burda söylemezik.

23 Aralık 2019 16:09

Esrakkkkk
Aday Memur

arkadaşlar duyum varmı diye dileniyorsunuz konularda sonra duyum söyleyincede kötü mü oluyoruz ?

Eğer kadro gelirse 1 hafta 10 gün içinde. Burada özür dileyecek misin peki ?

Duyumların söylenmesinden hoşlanmıyorsanız okumayın. Burada yazılanlara göremi hayatınızı çiziyorsunuz.

bak arkadaşım öncelikle dilenmek derken onu anlayamadım mühendis olmuşsun ama daha insanlarla nasıl konuşulacağını öğrenememişsin.. Senin şu an yaptığının altı boş tek yaptığın millete boşa umut vermek ama eğer ki öyle olmazda kadro gelirse ben senden defalarca özür dilerim ve bundan asla gocunmam özür dilemek erdemdir.

27 Aralık 2019 16:32

Turca66
Aday Memur

bak arkadaşım öncelikle dilenmek derken onu anlayamadım mühendis olmuşsun ama daha insanlarla nasıl konuşulacağını öğrenememişsin.. Senin şu an yaptığının altı boş tek yaptığın millete boşa umut vermek ama eğer ki öyle olmazda kadro gelirse ben senden defalarca özür dilerim ve bundan asla gocunmam özür dilemek erdemdir.

Esrakkkkk, 1 ay önce - Alıntıya git
herhangi kadro vs yoktur. hala Cumhurbaşkan lığı kararnamelerinde sozlesmeli personelin haklarıyla ilgili bazı kurumlarda düzenleme yapılıyor. hala sözleşmeli alım yapılıyor. bence tüm kamu kurumlarindaki personeli sözleşmeli gibi görecekler
27 Aralık 2019 16:41

muhendis6181
Kapalı

Çok kalmadı göreceğiz.

Toplam 53 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?