Editörler : ayşegül bgm
«34567891011121314»

Aslı 9703
Memur
10 Ocak 2020 22:19

Hala o adamın dediklerine mi güveniyorsunuz ? Sayılar bölünmeyecek dendi bölündü atama 2020e sarkmaz dedi sarktı resmi bir duyuru gelmeden böyle şeylere inanmayalim diyorum

Hemşirebey00, 4 yıl önce

sağlık personelleri platformu kurucusu. aras ali altıntaş. dedi

Aslı 9703
Memur
10 Ocak 2020 22:20

Aralık ayında atama olacak zaman kılavuz 17 bin olarak gitti dedi sonra sözünden döndü inanmayın bence kendisi kocaman bir balon

10 Ocak 2020 22:22

kim bize açıklama yapacak peki. kimden haber beklemeliyiz?

Aslı 9703
Memur
10 Ocak 2020 22:25

Resmi duyuru haricinde kimseye güvenmeyelim diyorum ben Cumhurbaşkanı onaylı 17 binlik alım Aralık ve Şubat olarak yapılacak dendi resmi açıklama bu... Ben buna güveniyorum aksi bir durum olunca zaten Şubat ayında kokusu çıkacaktır o zamana kadar baska aciklamalara güvenmeyelim

Hemşirebey00, 4 yıl önce

kim bize açıklama yapacak peki. kimden haber beklemeliyiz?

10 Ocak 2020 22:32

yarın sağlıkçılar günü umarım bakanlık bi açıklama yapar.

Aslı 9703
Memur
10 Ocak 2020 22:34

İnşallah ama sanmıyorum çünkü hiçbir zaman açıklama yapmadılar alimla ilgili polemiğe girmediler

10 Ocak 2020 23:03

bi önceki sene de umut kesilmiş kpss ye hazırlanılmış ve öncesinde atama olmuş nasip belki bizim içinde olur ama tabiki şimdi yapılması gereken kpss ye hazırlanmaktır.73 puan altı çalışmaya başlasın derim ben

byprestij
Aday Memur
10 Ocak 2020 23:29

72.9 Ankara ihtimalim var mı hemşirelik

(Maaşına zam işine zam ) hocam

Ortogrtmhem
Aday Memur
10 Ocak 2020 23:29

Cumhurbaşkanı da sağlıkçı iftarında 29689 kişilik atamayı 2019 yılı içerisinde yapıcaz dedi 2020ye sarktı sence güvenmeli miyiz hala resmi açıklamalara?
Aslı 9703, 4 yıl önce

Resmi duyuru haricinde kimseye güvenmeyelim diyorum ben Cumhurbaşkanı onaylı 17 binlik alım Aralık ve Şubat olarak yapılacak dendi resmi açıklama bu... Ben buna güveniyorum aksi bir durum olunca zaten Şubat ayında kokusu çıkacaktır o zamana kadar baska aciklamalara güvenmeyelim

Aslı 9703
Memur
10 Ocak 2020 23:40

İftarda yaptığı şeye resmi açıklama gözüyle mi bakıyorsunuz :) 17 binlik alım onaylandı mı onaylandi bakan resmi olarak Aralık ve Şubat dedi mi dedi açıklamasının altına imzasini attı böyle planlandi ben bu şekilde yorumluyorum ve sarkacagini düşünmüyorum inşallah da sarkmaz umutsuz olmayın lütfen

Ortogrtmhem, 4 yıl önce
Cumhurbaşkanı da sağlıkçı iftarında 29689 kişilik atamayı 2019 yılı içerisinde yapıcaz dedi 2020ye sarktı sence güvenmeli miyiz hala resmi açıklamalara?

Aslı 9703
Memur
10 Ocak 2020 23:42

Resmi açıklama başka vaat etmek başka karıştırmayalım

Ortogrtmhem
Aday Memur
10 Ocak 2020 23:42

Cumhurbaşkanının kendi ağzından çıkan bi cümleye de inanmayın diyosunuz yani haklısınız umutsuz olmayalım!..
Aslı 9703, 4 yıl önce

İftarda yaptığı şeye resmi açıklama gözüyle mi bakıyorsunuz :) 17 binlik alım onaylandı mı onaylandi bakan resmi olarak Aralık ve Şubat dedi mi dedi açıklamasının altına imzasini attı böyle planlandi ben bu şekilde yorumluyorum ve sarkacagini düşünmüyorum inşallah da sarkmaz umutsuz olmayın lütfen

Aslı 9703
Memur
10 Ocak 2020 23:44

Arkadaşım sen ne çekiyorsan bende aynısını çekiyorum bende atama bekliyorum tepkini başka yöne çevir derim

Ortogrtmhem, 4 yıl önce
Cumhurbaşkanının kendi ağzından çıkan bi cümleye de inanmayın diyosunuz yani haklısınız umutsuz olmayalım!..

Ortogrtmhem
Aday Memur
10 Ocak 2020 23:48

Ben size tepki göstermiyorum gerçekten yanlış anlamayın ama bu durumda sadece aras aliye inanılmaması gerekmiyor yüksek merciilere de güvenimiz sarsıldı demek istiyorum. Şu piyasada bizim için bişeyler yapmaya çalışan en azından yapamasa da çalışan bi aras ali altıntaş var bi zahmet ona da destek olmayı başarabilelim. İyi forumlar size tepki göstermedim yanlış anlaşılmak istemem
Aslı 9703, 4 yıl önce

Arkadaşım sen ne çekiyorsan bende aynısını çekiyorum bende atama bekliyorum tepkini başka yöne çevir derim

Aslı 9703
Memur
10 Ocak 2020 23:57

Bende sizi anlıyorum fakat şöyle bir gerçek var Aras Ali bizim için uğraşıyor sesimizi duyuruyor diyorsunuz pekala duyursun sesimizi ama bir işe yarıyor mu ? Alım sarkmayacak dedi alım sarktı branş sayılarını bir türlü ogrenemedi Aralık ayında ve her ay sürekli bu ay kılavuz gelecek diye oyaladı alım ikiye bolunmeyecek dedi alım ikiye bölündü demem o ki kaynak gostermeden attığı bir lafa bu kadar bel baglamayin ne uzulun ne de sevinin sadece resmi açıklama kaynağı belli olan haberleri ciddiye alın

Ortogrtmhem, 4 yıl önce
Ben size tepki göstermiyorum gerçekten yanlış anlamayın ama bu durumda sadece aras aliye inanılmaması gerekmiyor yüksek merciilere de güvenimiz sarsıldı demek istiyorum. Şu piyasada bizim için bişeyler yapmaya çalışan en azından yapamasa da çalışan bi aras ali altıntaş var bi zahmet ona da destek olmayı başarabilelim. İyi forumlar size tepki göstermedim yanlış anlaşılmak istemem

Aslı 9703
Memur
10 Ocak 2020 23:59

Ayrıca bu adam dememiş miydi yakında güzel seyler olacak diye açıklamalarınin hiçbir dayanağı yok güzel şeyler olacak dedi bugün attığı iddia ortada

Songülllss
Aday Memur
11 Ocak 2020 00:09

kesinlikle katılıyorum daha geçenlerde 30.000 için teyit edeceğini söylüyordu

Aslı 9703, 4 yıl önce

Ayrıca bu adam dememiş miydi yakında güzel seyler olacak diye açıklamalarınin hiçbir dayanağı yok güzel şeyler olacak dedi bugün attığı iddia ortada

Ryhnshngllar
Kapalı
11 Ocak 2020 23:40

Millet büyük resmi görmüyor musunuz? Bu destek verdigini soyleyen butun adamlarin o yada bu şekilde cikarlari var ,babalarinin hayirlarina yapmiyorlar yani,sen bizim sesimiz oldu diyorsunda adam daha bu hafta icinde size surprizim var ,40 bin alim olucak dedi sonra meclistede millete diyorki bu sene alim olmayacagi icin saglikcilar olarak cok uzgunuz,bu adam zaten her ne biliyorsa onceden ogrenmisti milleti bitlislerden bir iki soru sormalari icin meclise getirdi bolum temsilcileride alim olmayacagini orda ogrendiler ,yani gormuyor musunuz kitleyi kullaniyor ,arkamda su kadar saglikci var diye amacladiklari baska seyler var ,sizfe su sayfalari ve adamlara bel baglamayi birakin artik,buda adamin ilk celiskisi degil ekimden beri ha bugun ha yarin atama olacak diye cikti ,alim ikiye bolundu adamdan ses yok ya bi gidin yer miyiz kardesim anlamadik mi yani ne cevirdikleri milleti oyala prim kas ,surda 2020 ye gireli sadece 11 gun olmus adam meclise atama yok diyor adam kendini bakan falan mi sandida bu aciklamayi bide gruplara atiyor ,inanmayin hicbirine atama olmak zorunda bunlar ya bakanlikla ortak yada vaat edilmis bir cikarlari var milleti olmayacagina kabullendirip sonrada arkadasla mucadele devam diyip prim kasacak yine ,hala suna inanan varsa valla allah kurtarsin büyük oyun donuyor net diyim size

byprestij
Aday Memur
12 Ocak 2020 00:20

İnşallah dediğin gibi dir.ya

Ryhnshngllar
Kapalı
12 Ocak 2020 12:45

Ryhnshngllar Aday Memur #halukleventsağlıkçınınsesiol bugün saat 14 de tüm bolum ve sayfalari habe

Toplam 442 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi