Editörler : supporters.
«438439440441442443444445446447448449450

integral23
Daire Başkanı
19 Şubat 2021 15:49

Hayırlı uğurlu olsun hocam, Allah başarılarını daim etsin

Umut-N2017, 3 yıl önce

Merhaba hocalarım, benim de sonucum başarılı An itibari ile

integral23
Daire Başkanı
19 Şubat 2021 15:50

2020 Mart sonuç bekleyenler

Astronautics- BAŞARILI

Ebrutek80- BAŞARILI

umutluyum0-BAŞARILI

Umut-N2017- BAŞARILI

1-İntegral23- Mühendislik ve Fen Bilimleri-2

2-gualparslan89-Güzel Sanatlar

3-Zurder- Mühendislik ve Fen Bilimleri

4-withamaru- Eğitim Bilimleri

5-muhammedmustafa- Sosyal Bilimler 2

6-MERCAN11111- Sosyal Bil 2

7-Doctoral-Sağlık

8-corlytim-Sol bil3

9-Uzaysal-Güzel Sanatlar

10-Cholesky - Mühendislik ve Fen Bilimleri-2

Kala kala 10 kişi kaldık

Tourniquett
Daire Başkanı
19 Şubat 2021 16:25

Öncelikle çok geçmiş olsun hocam. Asgariden bırakılınca maalesef jüri raporlarını göremiyoruz. Sadece asgari veren jürinin raporu size gönderilecek. Ancak forumda görmüştüm, değerlendirme bittiği için jüri üyelerini tek tek arayıp başarılı mı başarısız mı verdiğini arayıp soran bir arkadaş vardı.

climated, 3 yıl önce
Teşekkür ederim hocam. Sizlerin iyi sonucu ile mutlu olurum artık. 3 yayın var aslında arada çıkan ama, henüz raporları göremiyorum. Sorun nedir görsem iyi olurdu. Nasıl ulaşacağımı da bilmiyorum çünkü Eğitim Bilimleri sorumlusu şikayeti hakedecek ölçüde telefonları asla yanıtlamıyor! Şu seviyede insanlar YÖK'te muhatap bulamayıp burada derman arıyoruz

Astronautics
Aday Memur
19 Şubat 2021 17:39

Hocam insallah en kisa surede cvp alirsin. Maalesef.sistem berbat :/

integral23, 3 yıl önce

Hocam sevincini ve coşkunu çok derinden hissettim. Çok sevindim inanki, benimki hala açıklanmadı. Sanırım Marta kaldım ben

integral23
Daire Başkanı
19 Şubat 2021 19:57

Raporlarını okudun mu, verip veriştirip başarılı mı yazmışlar yoksa moralini şevkini artırmışlar mı hocam

Astronautics, 3 yıl önce

Hocam insallah en kisa surede cvp alirsin. Maalesef.sistem berbat :/

Astronautics
Aday Memur
19 Şubat 2021 21:38

Raporlarim övgü dolu. Sadece yuklemek icin son dakikayi beklemişler :/

Bu sure olayini acilen uak degistirmeli

integral23, 3 yıl önce

Raporlarını okudun mu, verip veriştirip başarılı mı yazmışlar yoksa moralini şevkini artırmışlar mı hocam

integral23
Daire Başkanı
19 Şubat 2021 22:13

Cok şükür hocam keyfini çıkar. Buraları hemen terketme de bizim sonucları biz de senle paylasalim

Astronautics
Aday Memur
19 Şubat 2021 22:15

Hocam senin icin, hergun duzenli burayi takip edecegim. İns mutlu haberini bekliyorum. Motivasyonunu korumani umuyorum

integral23, 3 yıl önce

Umut-N2017
Şef
19 Şubat 2021 22:16

Teşekkür ederim hocam Darısı size. Hepimiz pek sıkıntılar yaşadık. İnşallah hepimiz rahata kavuşuruz. Sizin de güzel haberlerinizi alırız inşallah. Şansınız açık olsun.

integral23, 3 yıl önce

Hayırlı uğurlu olsun hocam, Allah başarılarını daim etsin

Umut-N2017
Şef
19 Şubat 2021 22:23

Ben de . Birlikte güzel sonuçlarınızı bekleyeceğiz...Aklımız sizde inanın. Biz birbirimizi anladık, birbrimize sorduk, destek olduk. Paylaştık. İnşallah artık sizlerde bu süreci tamalarsınız.

İnsan doçent olduğuna sevinemiyor açıkçası. Yaşadığımız bu stresten kurtulduğuma ve bir daha yaşamayacağımıza seviniyorum. Kalan tüm arkadaşların da bir an önce kurtulmasını diliyorum.

Astronautics, 3 yıl önce

Hocam senin icin, hergun duzenli burayi takip edecegim. İns mutlu haberini bekliyorum. Motivasyonunu korumani umuyorum

Astronautics
Aday Memur
19 Şubat 2021 22:26

Hocam simdi gordum tebrik.ederim.

Yazdigin herseye katiliyorum. Docluga sevinemedim, prosedurden kurtulduguma mutluyum.

Umut-N2017, 3 yıl önce

Ben de . Birlikte güzel sonuçlarınızı bekleyeceğiz...Aklımız sizde inanın. Biz birbirimizi anladık, birbrimize sorduk, destek olduk. Paylaştık. İnşallah artık sizlerde bu süreci tamalarsınız.

İnsan doçent olduğuna sevinemiyor açıkçası. Yaşadığımız bu stresten kurtulduğuma ve bir daha yaşamayacağımıza seviniyorum. Kalan tüm arkadaşların da bir an önce kurtulmasını diliyorum.

integral23
Daire Başkanı
19 Şubat 2021 23:45

Ne güzel yazmissiniz sayin hocalarim. Guzel dilekleriniz icin icten tesekkur ederim. Insallah benim de sonuclandi artik sadece sms ve email gelmesini bekliyorum. Su yasa geldik, bu asamaya gelene kadar türlü türlü sınavlar verdik. Ama hiçbiri su surec kadar belirsiz ve yipratici degildi. Bir defa yasayip kurtulmak da sadece sansa bağlı. Dusunsenize Ekim forumunda neredeyse twin deneyi gibi surec yasanmis. Kari koca iki aday, tamamen ayni yayinlarla basvuruyorlar. Biri geciyor, digeri asgariden kaliyor. Unvan almak ta mesele degil, geride bir de kadro sıkıntılarımız olacak. Hele ki benim üniversitem. Ben su halimle Ankara universitesi docentlik atama kriterlerini sağlıyorum, ama bizim unuversitenin kriterlerini saglayamiyorum. Umarim sizler de kadro problemleri yasanmaz.

Umut-N2017
Şef
20 Şubat 2021 01:12

Hocam inşallah o süreçleri de atlatır rahatlarız...

curlytim
Aday Memur
20 Şubat 2021 13:00

Arkadaşlar, ÜAK' ın ilgili birimine dosyalarımın değerlendirme durumunu sorduğum maile cevaben jüri raporlarımın tamamlandığı ve onay beklediğine dair cevap 18 Ocak tarihinde geldi. Buna rağmen hala gelen giden yok. Gerçi burada 1.5 yıldır sonuç bekleyen hocalarımız var ama bu nasıl bir iştir? Güzel sanatlar alanından Şubat ayında açıklanan hocamız olmadı sanırım. Neyse artık, başvuru sürecinde bir yılı dolduracağımız garantilendi gibi, hayırlısı artık...

Hukuk3500
Aday Memur
20 Şubat 2021 13:21

Hocam çok ilginç. 10 şubatta yönetim kuruluna girmiş olmalı. Ben de sizin dediğiniz tarihlerde mail aldım. Perşembe açıklandı. Hocam memurdan ziyade mutlaka birim amirine yazın.

curlytim, 3 yıl önce

Arkadaşlar, ÜAK' ın ilgili birimine dosyalarımın değerlendirme durumunu sorduğum maile cevaben jüri raporlarımın tamamlandığı ve onay beklediğine dair cevap 18 Ocak tarihinde geldi. Buna rağmen hala gelen giden yok. Gerçi burada 1.5 yıldır sonuç bekleyen hocalarımız var ama bu nasıl bir iştir? Güzel sanatlar alanından Şubat ayında açıklanan hocamız olmadı sanırım. Neyse artık, başvuru sürecinde bir yılı dolduracağımız garantilendi gibi, hayırlısı artık...

curlytim
Aday Memur
20 Şubat 2021 13:38

Çok teşekkür ederim hocam. Sanırım mail gönderdiğim hocamız birim amiri, çünkü daha evvelden yazan arkadaşlardan biri de aynı kişiden bilgi aldığını belirtmişti. Ekim forumunda da belirtildiği üzere zaten Mart başvurularının tamamı Mart sonuna kadar açıklanmış olacakmış. Bu kadar bekledik, bir ay daha bekleriz. Sonuç hayırlı olsun yeter ki. (Alanım Güzel Sanatlar.)

Hukuk3500, 3 yıl önce

Hocam çok ilginç. 10 şubatta yönetim kuruluna girmiş olmalı. Ben de sizin dediğiniz tarihlerde mail aldım. Perşembe açıklandı. Hocam memurdan ziyade mutlaka birim amirine yazın.

muhammedmustafa
Aday Memur
20 Şubat 2021 19:19

Benim alanım da sosyal bilimler 2 ve Cuma günü 13.00 civarı 3/2 elhamdulillah başarılı

aki09
Aday Memur
21 Şubat 2021 19:37

Sayın hocalarım, acaba aranızda 2020 Mart ayında başarısız olup, 2021 Ocak ayında başvuracak olan var mı? Malum "3 dönem sonra başvurabilir" maddesi bakımından soruyorum... Saygılar.

integral23
Daire Başkanı
21 Şubat 2021 21:11

Sayin hocam basvuru donemi esas olmak uzere 3. Donem basvurulabilir denmiyor sanirim, 3 dönem sonra diyor. Bu nedenle mart ekim ocak tan sonra en erken mayista basvurulabilir

aki09
Aday Memur
21 Şubat 2021 21:35

Sayın hocam, bu konuda farklı görüşleri olan arkadaşlar mevcuttu o yüzden tekrar sormak istedim. Cevabınız için teşekkür ederim.

integral23, 3 yıl önce

Sayin hocam basvuru donemi esas olmak uzere 3. Donem basvurulabilir denmiyor sanirim, 3 dönem sonra diyor. Bu nedenle mart ekim ocak tan sonra en erken mayista basvurulabilir

Toplam 8992 mesaj
«438439440441442443444445446447448449450

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi