Editörler : ayşegül bgm
14 Aralık 2019 15:32

Reversi
Aday Memur
Şunu demek istedim benim sıralamamdan düşük biri alımı fazla olan bir yeri yazsa ben ilk alımlarıma atanmazsam o mu önce atanır ben mi?
anestezi.hb, 1 ay önce - Alıntıya git

O önce atanır hocam bence bir de senden puanı ne kadar düşük o faktör var. Yanlış bilgi vermek istemiyorum, çünkü ben de pek bilmiyorum, sadece yorum yapabilirim. Netice de bilirkişi değilim.

14 Aralık 2019 15:33

Reversi
Aday Memur

Sormak istedim sadece kusura bakma:(

NazarB, 1 ay önce - Alıntıya git

Estağfirullah hocam ne demek.

14 Aralık 2019 15:34

Tupak
Memur

O önce atanır hocam bence bir de senden puanı ne kadar düşük o faktör var. Yanlış bilgi vermek istemiyorum, çünkü ben de pek bilmiyorum, sadece yorum yapabilirim. Netice de bilirkişi değilim.

Reversi, 1 ay önce - Alıntıya git

Puan öncelikliymiş yani öncelik yüksek puanlı olanın atanması o yüzden çok istediğin yerden az istediğin yere göre yazmak en mantıklısı

14 Aralık 2019 15:37

Reversi
Aday Memur

Puan öncelikliymiş yani öncelik yüksek puanlı olanın atanması o yüzden çok istediğin yerden az istediğin yere göre yazmak en mantıklısı

Tupak, 1 ay önce - Alıntıya git

Tupak hocam bu konu da bilgili gibi arkadaşlar, teşekkürler hocam.

14 Aralık 2019 15:52

Tupak
Memur

Tupak hocam bu konu da bilgili gibi arkadaşlar, teşekkürler hocam.

Reversi, 1 ay önce - Alıntıya git

Yok pek bilgili değilim de arkadaşlara sormuştum böyle bir şey var mı diye yok dediler ben teşekkür ederim

15 Aralık 2019 00:21

3quinox
Aday Memur

İlk sıralara yazdığın tercihlerin gelmedi diyelim.Bir kurumun da 1 kişilik kontenjanı var senden düşük puan alan kişi ve sen o kurumu da tercih listenize eklediniz.Bu kurum sizden düşük puanlı kişinin listesinde birinci sırada olsa bile o değil siz yerleşirsiniz.Yüksek puan öncüldür.İyi forumlar.

15 Aralık 2019 01:33

Ozannnnnn
Aday Memur

Istanbul da her hastanede döner var mi

15 Aralık 2019 01:57

Bonapart335
Aday Memur

Istanbul da her hastanede döner var mi

Ozannnnnn, 1 ay önce - Alıntıya git

Döner yok, kuru fasulye var yer misin?

15 Aralık 2019 14:17

Ozannnnnn