Editörler : crops35
14 Ocak 2022 01:21

sekopa67
Aday Memur
Neden kardeş seni almadılar diye inancın mı gitti?
Ömür Manas, 1 hafta önce - Alıntıya git

Beni almadılar diye değil kardeş göze göre göre yapılan haksızlıktan.Uygulama sınavından 90 üstü alıp komisyon mülakatında sorulan bütün sorulara doğrucevap verip 51 almak hak mı?

14 Ocak 2022 09:03

Fatih Deren
Aday Memur

Buna bende katılıyorum. Bende uygulama sınavından yüksek aldım ama ne hikmetse mülakatta sorduğu 3 soruyada tüm adaylardan daha tecrübeli olduğumdan dolayı detaylıca doğru cevap verdiğim halde 51 verilmiş. Ya insaf mülakkatta elersin adayları ama bu kadarda haksızlık olmaz. Daha ne yapmamız gerekiyorsa mülakkatta anlamadım. Soruları bildik konuşmamız düzgün sorduklarını üslubuyla cevapladık kariyerimizi anlattık. Demekki dayımızın yokluğu. Tabiki hakkıyla kazananda var onlara diyecek bişeyimiz yok. Ama eğer hakk hak yiyen varsa iki dünyadada çoluğundan çocuğundan çıksın.

14 Ocak 2022 10:17

sekopa67
Aday Memur

Buna bende katılıyorum. Bende uygulama sınavından yüksek aldım ama ne hikmetse mülakatta sorduğu 3 soruyada tüm adaylardan daha tecrübeli olduğumdan dolayı detaylıca doğru cevap verdiğim halde 51 verilmiş. Ya insaf mülakkatta elersin adayları ama bu kadarda haksızlık olmaz. Daha ne yapmamız gerekiyorsa mülakkatta anlamadım. Soruları bildik konuşmamız düzgün sorduklarını üslubuyla cevapladık kariyerimizi anlattık. Demekki dayımızın yokluğu. Tabiki hakkıyla kazananda var onlara diyecek bişeyimiz yok. Ama eğer hakk hak yiyen varsa iki dünyadada çoluğundan çocuğundan çıksın.

Fatih Deren, 1 hafta önce - Alıntıya git

Dayıyla alacaklar madem ne diye bunkadar insanı uğraştırıyorlar kardeş doğru mu

14 Ocak 2022 11:35

Fatih Deren
Aday Memur

Sonuna kadar doğru tabi. Bu kadar insan umut bağlıyor emek veriyor. Zamanını ayırıp sınava, mülakata giriyor. Benim çoluğum, çocuğum var. Ben gece gündüz zaman ayırıp onlardan mülakata hazırlandım. Madem dayısı olan giriyor, bizim hakkımızı geçtik artık bari zamanımızı çalmayın. Adam mülakatta açık açık söyledi ya bana benim içerde arkadaşım var, benim içerde akrabam var diye. Ne diyecem ben buna? Kimi kime şikayet edecem?

14 Ocak 2022 16:00

sekopa67
Aday Memur

Sonuna kadar doğru tabi. Bu kadar insan umut bağlıyor emek veriyor. Zamanını ayırıp sınava, mülakata giriyor. Benim çoluğum, çocuğum var. Ben gece gündüz zaman ayırıp onlardan mülakata hazırlandım. Madem dayısı olan giriyor, bizim hakkımızı geçtik artık bari zamanımızı çalmayın. Adam mülakatta açık açık söyledi ya bana benim içerde arkadaşım var, benim içerde akrabam var diye. Ne diyecem ben buna? Kimi kime şikayet edecem?

Fatih Deren, 1 hafta önce - Alıntıya git

Kimi kime şikayet edeceksin kardeşim etsen de dönen cevap pröseduru yazıyorlar başka bş cevap verdikleri yok. Ben hakkımı helal etmiyorum kardeşim Allah sorsun hesabını.

16 Ocak 2022 20:00

korcuman
Aday Memur
Alım yapılacak teknsiyen sayısı gayet iyiydi. Bunun 3-5 torpilli diğerleri olması imkansızdır. Almadılarsa bir bildikleri vardır diye düşünüyorum. Neyse sağlık olsun.
20 Ocak 2022 17:30

nıvıda
Aday Memur

Yedekteyim ama dönüş olmaz bakıyorum da calisma ortamı nasıl calisan arkadAşlar biraz bahsetsinler belki seneye yine deneriz ona göre

Toplam 147 mesaj