Editörler : Mehmet Balci
03 Ocak 2020 12:16

muhammetacar
Aday Memur

hocam matbaa için mülakata çağrılıyorum. uygulama sınavı ve mülakat konusuna bilginiz varmıdır

muhammetacar, 2 hafta önce - Alıntıya git

pardon açıklama yapmışınız zaten teşekkürler :) maaşlar ortalama nedir biliyormusunuz peki teknisyen için

03 Ocak 2020 14:05

büyükdoğu0
Aday Memur

Mulakat konuları belirttiğim gibi detayları hakkında bilgim yok. Ama en muhimi heyecanlanmayın, dürüst cevaplar verin, kendinize güvenin. Hakkınızda hayırlısını isteyin, orada nasibiniz varsa olacaktır zaten.

Maaş tatminkardır onu dert etmeyin.

03 Ocak 2020 23:00

AyaZBeY68
Aday Memur

Mulakat konuları belirttiğim gibi detayları hakkında bilgim yok. Ama en muhimi heyecanlanmayın, dürüst cevaplar verin, kendinize güvenin. Hakkınızda hayırlısını isteyin, orada nasibiniz varsa olacaktır zaten.

Maaş tatminkardır onu dert etmeyin.

büyükdoğu0, 2 hafta önce - Alıntıya git
hocam burasıda sözleşmeli alıyor.İlerde işten çıkarma durumu olur mu sizce.? yada kadroya falan alıyorlar mı
03 Ocak 2020 23:03

AyaZBeY68
Aday Memur

pardon açıklama yapmışınız zaten teşekkürler :) maaşlar ortalama nedir biliyormusunuz peki teknisyen için

muhammetacar, 2 hafta önce - Alıntıya git
bölüm nedir kardeşim sizin
05 Ocak 2020 17:42

Bebeyto
Aday Memur

Sa arkadaşlar merkez ban uygulama sınavına makinacı olarak cagrıldım. 15 kişi uygulama sınavına cagrılmış. Başka cagrılan arkadaslar niye hiç ses cıkarmıyor. Bide taban puan 69,40 denmiş bu taban puan nedir bilgisi olan var mı

05 Ocak 2020 20:30

Rosso Bianco
Şef

Sa arkadaşlar merkez ban uygulama sınavına makinacı olarak cagrıldım. 15 kişi uygulama sınavına cagrılmış. Başka cagrılan arkadaslar niye hiç ses cıkarmıyor. Bide taban puan 69,40 denmiş bu taban puan nedir bilgisi olan var mı

Bebeyto, 2 hafta önce - Alıntıya git
senin bölümden en son listeye girenin puanı hocam
05 Ocak 2020 20:31

Rosso Bianco
Şef

hangi gün çağırdılar sizi salı mı çarşamba mı hocam?
05 Ocak 2020 21:30

Bebeyto
Aday Memur
hangi gün çağırdılar sizi salı mı çarşamba mı hocam?
Rosso Bianco, 2 hafta önce - Alıntıya git

perşembe çağrıldım siz çagrıldınız mı hangi branş sizinki

05 Ocak 2020 21:35

Bebeyto
Aday Memur
senin bölümden en son listeye girenin puanı hocam
Rosso Bianco, 2 hafta önce - Alıntıya git

ozaman çok düşükmüş ustam siz mülakata çagrıldınız mı

05 Ocak 2020 23:05

Rosso Bianco
Şef

perşembe çağrıldım siz çagrıldınız mı hangi branş sizinki

bölüm elektronik salı gününe çağırdılar hocam
06 Ocak 2020 09:34

büyükdoğu0
Aday Memur
hocam burasıda sözleşmeli alıyor.İlerde işten çıkarma durumu olur mu sizce.? yada kadroya falan alıyorlar mı
AyaZBeY68, 2 hafta önce - Alıntıya git

memurluğa yakışmayacak hal,hareket olmadığı ve verilen görevi yaptığınız sürece çıkarma olmaz.

06 Ocak 2020 09:40

Rosso Bianco
Şef

memurluğa yakışmayacak hal,hareket olmadığı ve verilen görevi yaptığınız sürece çıkarma olmaz.

büyükdoğu0, 2 hafta önce - Alıntıya git
hocam siz merkez bankası personelimisiniz
07 Ocak 2020 11:11

muhammetacar
Aday Memur
bölüm nedir kardeşim sizin
AyaZBeY68, 2 hafta önce - Alıntıya git

basım yayın

08 Ocak 2020 00:30

kbulut06
Aday Memur

Makina mülakatına bende çağrıldım. Ne soracaklar en ufak bir fikrim yok ya nasip deyip gideceğiz.

10 Ocak 2020 17:21

rızgari
Aday Memur

merhaba arkadaşlar iklimlendirme için mulakata çağrılan oldu mu acaba ben de iklimlendirmeciyim

Toplam 35 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;