Editörler :
14 Aralık 2019 21:18   

Üniversitede müdürlük, enstitü sekreterliği kadrolarına geçiş.
Arkadaşlar merhaba, konuyla ilgili bilgisi olan ve paylaşmak isteyen var ise yardımlarınızı bekliyorum. Sorum tam olarak şu; g.i.h sınıfında 8/1inde bir kurumda çalışıyorum. Üniversitede bulunan üst düzey kadroya geçiş konusunda neler yapabilirim. Muvafakat vs. bilgim var, kadro derece yükseltilmesi suretiyle enstitü sekreterliğine geçmem mümkün müdür? Üniversite mezuniyetim yükseltilmeye uygun. Teşekkürler. Konuyla ilgili sadece yorumu olan arkadaşlar özel mesaj atarlarsa memnun olurum.
15 Aralık 2019 10:35

gardereli
Memur

Lisans mezunuysanız ve en az 10 yıllık hizmetiniz varsa Rektörün insiyatifiyle Sekreter kadrosuna sınavsız atanabilirsiniz. Ama direk Şube Müdürü kadrosuna atanamazsınız çünkü müdür kadroları sınava tabiidir. Şöyle olabilir; önce sekreter kadrosuna atanmanız yapılır, sonra şube müdürü kadrosuna geçiş yapılabilir, tabi buda rektörün insiyatifiyle olur.

15 Aralık 2019 14:58

Tnzr
Şef

Lisans mezunuysanız ve en az 10 yıllık hizmetiniz varsa Rektörün insiyatifiyle Sekreter kadrosuna sınavsız atanabilirsiniz. Ama direk Şube Müdürü kadrosuna atanamazsınız çünkü müdür kadroları sınava tabiidir. Şöyle olabilir; önce sekreter kadrosuna atanmanız yapılır, sonra şube müdürü kadrosuna geçiş yapılabilir, tabi buda rektörün insiyatifiyle olur.

gardereli, 1 ay önce - Alıntıya git
teşekkür ederim. sağolun
Toplam 2 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?