Editörler : swat3410

vanhelsing3535
Kapalı
21 Aralık 2019 10:24

22 yillik subay albaydir. Ben pek ihtimal veremedim.

Kolluk kuvveti, 4 yıl önce
Bu polis-jandarma mevzusuyla ilgili yazan Anıl_anı nickli biri vardı.Kendisinin 22 yıllık subay olduğunu söylerdi.Bayadır foruma girip yazmaz oldu.En son benle atışmıştı 1.5 sene evvel.Küstü mü nedir?

Gökkushagı
Yasaklı
21 Aralık 2019 11:42

Bıraktım jandarmayı çıtayı yükseltiyorum bizim avrupa polisinden ne eksiğimiz var 8 saat istiyoruz 6000 ek gösterge gece tazminatı çalışılan yerlerin insan haklarına uygun dizayn edilmesini istiyoruz bunllar polisin anasının ak sütü kadar helalidir. Vermeyen günaha girer harami olur iki tarafta da hakkımı helal etmem.

Kolluk kuvveti
Yasaklı
21 Aralık 2019 11:58

Bende pek ihtimal veremedim.Ama yazdıkları vs mantıklı cevapları vardı.Jandarma polis mevzusu oldu mu kibirli bir şekilde jandarmayı överdi.1996 da subay olarak başlamış.Tsk forumu 19 Ağustos 2018 tarihli başlıklar.
vanhelsing3535, 4 yıl önce

22 yillik subay albaydir. Ben pek ihtimal veremedim.

Gökkushagı
Yasaklı
21 Aralık 2019 13:48

Teşekkürler devrem. Tekrar tekrar gündeme getirmeliyiz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Allah bereket versin maaşlarınıza.

ekfo, 4 yıl önce

18 Aralık'ta konuyu ana sayfaya taşımıştım zaten

angarabebesi060606
Daire Başkanı
21 Aralık 2019 16:10

Ne güldüm ya karakolda grup yokmu temci komcu yokmu demiş:)) ahaahah
general05, 4 yıl önce

Benim orada erlere ilgili cevabimi neden verdiğimi fark etmediniz galiba. Arkadaş demiş ki her işi er yapıyor nöbeti vs bilmem neyi. Benim cevabım o arkadasa idi. Yıllık olayı 12 bin olan karakolda kaç personel çalışıyorsunuz peki buna bu sekilde bakalım. Ceraim in fazla peki grupların yok mu. 12 bin olayın 12 binine siz mi bakıyorsunuz. İçinde asayiş olayı yok mu asayisciniz bakıyor degil mi komcunuz yok mu terorcunuz vb. Muhakkik yok mu? Evrakı vereyim idari büro üst yazısını yazsın. Arastirilacaklarak olanı asayiş arastirsin. İfadeyi bilmem kim alsın. Malesef bizde böyle değil bunu anlatmak istiyorum. Keşke bizde sizin gibi profosyonel olabilsek. Köye bakmak kolay değil inan. Kamera yok vb yok yok da yok. Bu konuları burda yazmakta hoş değil konu içine girdik açılıyor. Genişliyor. O yüzden dediğiniz olsun haklı yine siz olun. Ayrıca bu konu ile ilgili Danıştayın kararı da mevcut bilginiz vardır bu konudan. Üstüne basarak diyorum hak ettiğiniz ücret bu değil daha fazla alın yine eşit alalım fazla alın. Benim demek istediğim aynı işi yapmadigim iz. Yada söyle söyleyim aynı işi yapıyoruz fakat çalışma şeklini yapma şeklimiz aynı değil.

Kolluk kuvveti
Yasaklı
21 Aralık 2019 17:55

Emniyet teşkilatında herşey karakola bağlıdır.Tem kom isthbarat hepsi karakola bağlı olarak çalışır.Hatta daire başkanlıklarıda karakola bağlıdır.
angarabebesi060606, 4 yıl önce
Ne güldüm ya karakolda grup yokmu temci komcu yokmu demiş:)) ahaahah

Gökkushagı
Yasaklı
23 Aralık 2019 15:03

Güncel

Kolluk kuvveti
Yasaklı
23 Aralık 2019 16:31

Polisin jandarmayı kısmi olarak yakalayabilmesi için batı maaşına 1000 tl, doğu maaşına da 2000 tl ilave zam yapılaması gerekir.Doğu da il merkezinde çalışan,operasyona çıkmayan astsubay 11.000 tl maaş alıyor.Şimdi diyecekler o adamın işi çok zor mahrumiyet yeri tehlike vs .Evet çok zor il jandarmanın girişindeki nizamiyeden sorumlu.

Kargamen07
Aday Memur
05 Ocak 2020 15:29

Güncel

Gökkushagı
Yasaklı
07 Ocak 2020 11:13

Güncellml

Kargamen07
Aday Memur
17 Ocak 2020 23:52

10 nısan öncesi yan ödeme çalışması olacakmı..

acaba. Jandarma ile polis arasında uçurum kapanacakmı........

Toplam 71 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi