Editörler : crops35
15 Aralık 2019 18:46

Bakanlık Onayi
bu onayı beklerken hangi işlemler oluyor? güvenlik soruşturması hem listeden önce hem de sonra mi yapiliyor? listede değişiklik olabilir mi?

lutta
Aday Memur
15 Aralık 2019 18:54

adliyenin güvenlik soruşturmaları tamamlanmış ve asil yedek olarak kazandıkları şekilde listeyi gönderiyorlar bakanlık ister onaylar ister liste üzerinde değişiklik yapar herşeye açık kardeşim.

elbbep
Aday Memur
15 Aralık 2019 18:55

hayırlısı yani
lutta, 4 yıl önce

adliyenin güvenlik soruşturmaları tamamlanmış ve asil yedek olarak kazandıkları şekilde listeyi gönderiyorlar bakanlık ister onaylar ister liste üzerinde değişiklik yapar herşeye açık kardeşim.

lutta
Aday Memur
15 Aralık 2019 18:58

açık uçlu kardeşim herşeye açık dediğim gibi.

elbbep, 4 yıl önce
hayırlısı yani

elbbep
Aday Memur
15 Aralık 2019 18:59

teşekkür ettim
lutta, 4 yıl önce

açık uçlu kardeşim herşeye açık dediğim gibi.

Escape37
Aday Memur
15 Aralık 2019 19:16

bakanlikta personel mudurlugunde calisan birisi cevaplasa keske .

Crusader92
Aday Memur
15 Aralık 2019 20:04

Adliyeden giden sonuçlardır çok afaki bir şey olmadığı sürece onaylarlar

cevher3459
Kapalı
15 Aralık 2019 20:51

Arkadaşlar ben mi yanlış anladım? Adliye sonuçları açıkladı ikm listesinde asıl olarak kazandım evrak vereceğim.İşe başlamamız halen kesin değil mi? Daha soruşturma veya herhangi bir onay mı var?

katipklavye
Aday Memur
15 Aralık 2019 21:43

Zabıt Katipliğini asıl olarak kazandım. 3 ay sonunda sonuçlar açıklandı. Güvenlik soruşturması formunu mülakattan önce vermiştik. Şimdi istenilen belgeleri de Cuma gününe kadar teslim edeceğim. Sizce bundan sonra bir sorun olur mu ? Kesin zabıt katibiyiz diyebilir miyiz ? Bu soru kafamı kurcalamaya başladı. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

benkatip
Şef
15 Aralık 2019 21:48

+1 bende bu durumu merak edıyorum

kpss1111
Aday Memur
15 Aralık 2019 23:46

bende aynı durumdayım bilen arkadaşlar varmı ? şimdi herşey bittimi işe başlıcazmı yakında ?
katipklavye, 4 yıl önce

Zabıt Katipliğini asıl olarak kazandım. 3 ay sonunda sonuçlar açıklandı. Güvenlik soruşturması formunu mülakattan önce vermiştik. Şimdi istenilen belgeleri de Cuma gününe kadar teslim edeceğim. Sizce bundan sonra bir sorun olur mu ? Kesin zabıt katibiyiz diyebilir miyiz ? Bu soru kafamı kurcalamaya başladı. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

memur0387
Aday Memur
15 Aralık 2019 23:56

hangi durumdan iptal edilebilir ki. bu asamada asilligi iptal olan var mi

haxi
Aday Memur
16 Aralık 2019 00:50

İptal edilmez. Güvenlik soruşturmalarınız bitti. Sadede bakanlık personel sayısını maliye bildirip onay verecek.

erdgnbsra
Aday Memur
17 Aralık 2019 02:51

Bu onay ortalama kaç gün sürer..

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi