Editörler :
06 Nisan 2020 09:19

ltf
Aday Memur

umarım yetkililer sesimizi duyar

07 Nisan 2020 11:16

mardinliler
Aday Memur

sağlıkçı ünvanını haketti. Ne zaman sesimiz duyulacak, ne zaman duygularımız anlaşılacak bilmiyorum ama İnşaAllah en kısa sürede bu konu gündeme gelir. Zaten memuruz ve diğer bakanlıklarda örneği olduğu gibi bizler için de aynı şekilde aynı haklar verilir.

07 Nisan 2020 11:59

blue123blue
Aday Memur

sağlıkçı ünvanını haketti. Ne zaman sesimiz duyulacak, ne zaman duygularımız anlaşılacak bilmiyorum ama İnşaAllah en kısa sürede bu konu gündeme gelir. Zaten memuruz ve diğer bakanlıklarda örneği olduğu gibi bizler için de aynı şekilde aynı haklar verilir.

mardinliler, Bugün - Alıntıya git

keşke olsada ya arkadaşlar nasıl olacak akılla izah ederseniz bende varım ama nasıl olacak

07 Nisan 2020 12:56

Memuratama
Aday Memur

mardinliler, Bugün - Alıntıya git
Ünvan değişikliğininde tercih yaparken şehir seçiyor muyuz kura ile atama gibi bir şey okudum tam anlamadım fikri olan var mı ?
07 Nisan 2020 16:58

Industry Engr
Aday Memur

keşke olsada ya arkadaşlar nasıl olacak akılla izah ederseniz bende varım ama nasıl olacak

blue123blue, 11 saat önce - Alıntıya git

Her şeye muhalefet olma,boş boş mesaj yazıyorsun sürekli

07 Nisan 2020 17:05

Industry Engr
Aday Memur

Arkadaşlar herkes bastirsin haziran ayı sonuna kadar sınavsız unvan geçişi mümkündür zaten sağlık bakanlığının kendi unvanında çalışan personele acil ihtiyacı var, ilerde daha da önemli hale gelecek sağlık bakanlığı personeli o yüzden sesi duyurmaya, devam edelim her şey mümkündür

07 Nisan 2020 17:45

mardinliler
Aday Memur

blue123blue senin gibi çok hasta baktım. Sap olamadığın için insanların emeğini provoke edecek kadar cahilsin. Lütfen git kendin gibi insanlarla otur konuş. Burası seni aşar. Hadi canım. Sen hiç bir cümleden anlamazsın. Hadi lütfen....

07 Nisan 2020 17:50

mardinliler
Aday Memur

Industry Engr, 6 saat önce - Alıntıya git

blue123blue senin gibi çok hasta baktım. Sap olamadığın için insanların emeğini provoke edecek kadar cahilsin. Lütfen git kendin gibi insanlarla otur konuş. Burası seni aşar. Hadi canım. Sen hiç bir cümleden anlamazsın. Hadi lütfen....

07 Nisan 2020 17:53

blue123blue
Aday Memur

mardinliler, 6 saat önce - Alıntıya git

sap olmak niyetinde değilim çok şükür makul seviyede bir insanım yazımdan nasıl böyle bir anlam çıkardın heyecan ile izliyor ve diyorum ki koronanın bulaşma hızı senin algılama sorunun kadar korkutmuyor çünkü o lanet hastalık bu dünyadan gidicek fakat senin algın ve fikirlerin bu dünyada daha 50 yıl daha kalacak eğer söylediklerim seni kırdı ise pek umrumda değil ne den mi eğer kırıldıysan bir şeyler düzeliyordur Bu sayfada bunları yazmak heleki böyle günlerde çok üzücü sadece sayfa yı ziyaret edenler için üzgün olduğumu belirtmek isterim umarım herkesin hayalleri gerçekleşir sadece nasıl olacağı ile ilgili yöntem ve fikirleride beyan ederseniz çok mantıklı olur ve amaca ulaşılabilir

07 Nisan 2020 17:55

blue123blue
Aday Memur

Industry Engr, 6 saat önce - Alıntıya git

aşağıdaki üyeye yazdım sana da diyorum muhalefet yapmıyor mantık arıyorum eğer bodozlama bir akılla ile yola çıkarsan elde etteğin şey kırık bir kalp olur hayaline ulaşman dileyi ile ancak önce şu hastalığı bir def etsek sonra kavga etsek daha iyi olur

07 Nisan 2020 17:57

mardinliler
Aday Memur

blue123blue, 11 saat önce - Alıntıya git

07 Nisan 2020 18:01

mardinliler
Aday Memur

sap olmak niyetinde değilim çok şükür makul seviyede bir insanım yazımdan nasıl böyle bir anlam çıkardın heyecan ile izliyor ve diyorum ki koronanın bulaşma hızı senin algılama sorunun kadar korkutmuyor çünkü o lanet hastalık bu dünyadan gidicek fakat senin algın ve fikirlerin bu dünyada daha 50 yıl daha kalacak eğer söylediklerim seni kırdı ise pek umrumda değil ne den mi eğer kırıldıysan bir şeyler düzeliyordur Bu sayfada bunları yazmak heleki böyle günlerde çok üzücü sadece sayfa yı ziyaret edenler için üzgün olduğumu belirtmek isterim umarım herkesin hayalleri gerçekleşir sadece nasıl olacağı ile ilgili yöntem ve fikirleride beyan ederseniz çok mantıklı olur ve amaca ulaşılabilir

blue123blue, 5 saat önce - Alıntıya git

Sen gerçekten hastasın. Lütfen insanların demokratik taleplerinin ne olduğu ile ilgili tarih oku ve biraz da edebiyat oku ki az edep ve saygı gelsin. Rica ediyorum bak gerçekten alakasız konuşuyorsun ve çok gereksiz yersiz davranıyosun. İzah etmeye gerek yok her şey ortada. Lütfen git tedavi ol ya da seni aşan işlere yorum yapma. Kısıtlama. Bu her dinde de var her ahlakta da. Bu kadar nasihat eminim boşa gidecektir....

07 Nisan 2020 18:11

mardinliler
Aday Memur

aşağıdaki üyeye yazdım sana da diyorum muhalefet yapmıyor mantık arıyorum eğer bodozlama bir akılla ile yola çıkarsan elde etteğin şey kırık bir kalp olur hayaline ulaşman dileyi ile ancak önce şu hastalığı bir def etsek sonra kavga etsek daha iyi olur

blue123blue, 5 saat önce - Alıntıya git

Allah Allah sen de mantık yok ki. Hiç okumamışsın ki.bir sürü örneği varken sen neden birden çıkıp provoke ediyorsun. Bi git işine bee. Aklı sıra muhalefet yapacak. Deli misin nesin

07 Nisan 2020 20:15

blue123blue
Aday Memur

bu kadar hakaret eden insanlara diyeceğim tek şey var ülkemiz özellikle aynı binada ortak çalıştığımız arkadaşlarımız mevcut hastalığa yakalanıyor bu iki utanmazda bu durumdan istifade sınavsız ünvan istiyormuş pek tabi insanoğlu herşeyi ister fakat sahip olacağı tek şey kalbinin ona vereceğidir şu usluplarınıza bakınca 1 değil birkaç defa mulakat gerekli ki sizin gibileri elemek için azıcık edep yukarıdaki yazılarımda hakaret yok fakat yazılarınızda gördüğüm tek şey mevcut durumu çıkarınız için kullanmaya çalıştığınızdır pek tabi isteklerimiz olacak ama önce şu illet hastalığı başımızdan savsak dedim kimseye bir hakaretim olmadı son yazımdır ikinize yazacağım istediğiniz hakareti edebilirsiniz açık çek asla şikayet etmem sizi kalbiniz ve ruhunuzla başabaşa bırakıyorum

07 Nisan 2020 20:23

mardinliler
Aday Memur

bu kadar hakaret eden insanlara diyeceğim tek şey var ülkemiz özellikle aynı binada ortak çalıştığımız arkadaşlarımız mevcut hastalığa yakalanıyor bu iki utanmazda bu durumdan istifade sınavsız ünvan istiyormuş pek tabi insanoğlu herşeyi ister fakat sahip olacağı tek şey kalbinin ona vereceğidir şu usluplarınıza bakınca 1 değil birkaç defa mulakat gerekli ki sizin gibileri elemek için azıcık edep yukarıdaki yazılarımda hakaret yok fakat yazılarınızda gördüğüm tek şey mevcut durumu çıkarınız için kullanmaya çalıştığınızdır pek tabi isteklerimiz olacak ama önce şu illet hastalığı başımızdan savsak dedim kimseye bir hakaretim olmadı son yazımdır ikinize yazacağım istediğiniz hakareti edebilirsiniz açık çek asla şikayet etmem sizi kalbiniz ve ruhunuzla başabaşa bırakıyorum

blue123blue, 3 saat önce - Alıntıya git

Yahu ammada baydın ha. Ülkenin tek meselesi bizim iki kadromuz mu kaldı. Şu anda hasta bakmıyorum ama atandıktan sonra bana yaz güzel kardeşim söz seni terapiye özel olarak alırım.

Toplam 115 mesaj

ANKET
Milli Dayanışma Kampanyasına maddi destek verdiniz mi?