Editörler : hopaliSafak Vaktii
16 Aralık 2019 12:29

Arnava
Şef

Meb danışma hattını arayanlara da bu hafta veya en geç haftaya ilan gelecek denmiş. Hala ya engelli atamasıysa diyen olursa art niyet arayacağım:)

16 Aralık 2019 12:31

Max weber
Şube Müdürü

Meb danışma hattını arayanlara da bu hafta veya en geç haftaya ilan gelecek denmiş. Hala ya engelli atamasıysa diyen olursa art niyet arayacağım:)

Arnava, 1 ay önce - Alıntıya git

haftaya kalmasın hocam ya meraktan olucez :)

16 Aralık 2019 12:31

sefa-24
Daire Başkanı

Yok tamam hocam ben ikna oldum artık :) ama en geç haftaya dendiyse bu hafta gelmeme ihtimaline hazır olmak gerek. Hatta bence bu hafta gelmez

16 Aralık 2019 12:32

Max weber
Şube Müdürü

Yok tamam hocam ben ikna oldum artık :) ama en geç haftaya dendiyse bu hafta gelmeme ihtimaline hazır olmak gerek. Hatta bence bu hafta gelmez

sefa-24, 1 ay önce - Alıntıya git

bence bu hafta gelicek

16 Aralık 2019 12:32

Arnava
Şef

Yok yok kalmasın zaten :D Hatta mümkünse bugün yayımlansın :) Bilginim doğruluğunu teyit için yazdım sadece :))

16 Aralık 2019 12:33

sefa-24
Daire Başkanı

bence bu hafta gelicek

Max weber, 1 ay önce - Alıntıya git

İnşallah hocam yıldık gerçekten

16 Aralık 2019 12:36

Human Rights Watch
Kapalı

Bunlar karamsar kuşkucu garantici tipler hepsi çok itici. Bu tipler genellikle yalnız yaşarlar. ömür boyu da böyle giderler. ve bunlardan ne yazık ki çok var
16 Aralık 2019 12:38

EZY15
Aday Memur

Bizde İnanmak istiyoruz . Atanan atansın kalanlarda çalışabilsin diye süreç sebebiyle hepten

kuşkucu olduk

16 Aralık 2019 12:56

Cenk911
Kapalı

6 ssayfa boyunca bazı insanlara laf anlatmakla geçmiş ama sonunda anlamışlar.

16 Aralık 2019 12:56

sefa-24
Daire Başkanı
Bunlar karamsar kuşkucu garantici tipler hepsi çok itici. Bu tipler genellikle yalnız yaşarlar. ömür boyu da böyle giderler. ve bunlardan ne yazık ki çok var
Human Rights Watch, 1 ay önce - Alıntıya git

Kimse karamsar kuşkucu değildi. İnsanların yaşadıkları ortada. Yeni hayal kırıklıkları yaşamak istemeyen erken sevinmeye temkinli olmak iticilik değildir. Bu insanları MEB bu hale soktu. Size mi düştü insanlar hakkında yargıda bulunmak. İnsanlara saldırmak için bahane aramaya lüzum yok.

16 Aralık 2019 13:32

sefa-24
Daire Başkanı

Yandaş hürriyet de engelli atamasından bahsediyor :D

16 Aralık 2019 14:04

T1903
Şef

Keşke bu hafta değil bugün ge lse ama nedense hiç öyle olacakmış gibi hissetmiyorum valla ne umut bıraktılar ne de bisey

16 Aralık 2019 14:15

22grace
Memur

Yandaş hürriyet de engelli atamasından bahsediyor :D

sefa-24, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam bir an once aciklanir da rahatlarsiniz insallah ya Size mi dustu yargilamak diyorsunuz da acaba engelli atamasi takvimi olacagi inancinizi daha ne kadar okumak zorundayiz ? Tmm belirttiniz fikrinizi, buradakiler de aciklamasini yapti ustune Hamza Bey in meb danisma hattinin haberini de verdiler. Bir sakin olun artik.

16 Aralık 2019 14:23

sefa-24
Daire Başkanı

Hocam bir an once aciklanir da rahatlarsiniz insallah ya Size mi dustu yargilamak diyorsunuz da acaba engelli atamasi takvimi olacagi inancinizi daha ne kadar okumak zorundayiz ? Tmm belirttiniz fikrinizi, buradakiler de aciklamasini yapti ustune Hamza Bey in meb danisma hattinin haberini de verdiler. Bir sakin olun artik.

22grace, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam yanlış anladınız kuşkuyu bıraktım çoktan. Hürriyet örneğini sadece hürriyetle dalga geçmek için verdim. Mesela sabah da aylardır 2020 atama haberi yapıyor ve bakanın bazı cümlelerini kopyala yapıştır yapıp haber diye sunuyor. Onu demek istedim

19 Aralık 2019 14:56

nikneyme
Memur

Ekpss tercih kılavuzu yayınlandı. Bakan beyin önümüzdeki hafta açıklayacağız dediği gerçekten bu muydu acaba? Bizim duyuru başka bahara kalacak herhalde.

19 Aralık 2019 15:02

cansizsin
Aday Memur

Ekpss tercih kılavuzu yayınlandı. Bakan beyin önümüzdeki hafta açıklayacağız dediği gerçekten bu muydu acaba? Bizim duyuru başka bahara kalacak herhalde.

nikneyme, 1 ay önce - Alıntıya git

Açıklanan engelli öğretmenlik bile değil hocam engelli memur. Bunu kasdetmemistir

.Bu başlık tekrar aktif olmuş:)

19 Aralık 2019 22:47

nikneyme
Memur

Açıklanan engelli öğretmenlik bile değil hocam engelli memur. Bunu kasdetmemistir

.Bu başlık tekrar aktif olmuş:)

cansizsin, 1 ay önce - Alıntıya git

Ben farklı anlamışım hocam teşekkür ederim :)

Toplam 137 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?