Editörler : Lanet
16 Aralık 2019 22:02

Chechub.net kullanan var mı?

merhabalar,

ikinci el alışverişe aracılık eden bir site var checkhub.net diye. ben araştırdım site güvenilir görünüyor, sistemleri de anlattıklarına göre gerçekten alıcı ve satıcıyı koruyan bir sistem. ikinci el bir telefona ihtiyacım var ve checkhub ile almak istiyorum, acaba kullanan var mı, nasıl bir süreç işliyor ve güvenilir mi?

şimdiden teşekkürler.

ShadowFight
Aday Memur
28 Aralık 2019 22:48

var kardeş ben kullandım. şunu söyleyeyim daha önce letgo'dan başka bir ürün almak için samsundan biriyle anlaşmıştım, parayı gönder ürünü göndereyim dedi, ben de güvenip gönderdim, yaklaşık bir yıl oldu hala gelecek ürün, telefonu da iptal ettirmiş. savcılığa verdim filan ama bişey çıkmadı. neyse sonra kullanmadığım bir tabletim vardı sahibindene koydum birisi ankaradan yazdı almak istiyorum dedi ben de parayı gönder kargolayım dedim, alıcı ise güvenmiyorum sıkıntı yaşadım dedi, onu da dolandırmışlar :)) ben de dedim ben gönderemem parayı almadan. o da dedi ki checkhub.net diye bir site var onlar aracılık ediyor flan dedi ben o ana kadar bilmiyordum açıkçası. neyse araştırdım internetten siteye baktım kullanıcı yorumları pek bulamadım ama kötü bişey de bulamadım ama site bana güven verdi ve kabul ettim. tamam dedim. ürün ekledim prosedürleri anlatmıyorum şimdi ama kısacası sattım ürünü checkhub yoluyla ve sıkıntı yaşamadım. daha sonra bir de bilgisayar aldım yine ch üzerinden gene sıkıntı yaşamadım. iiyiki de yapmışlar böyle bir sistemi. get sistemi filan fasa fiso satıcıyı dolandırmak çok kolay ve bir yaptırımı yok ama checkhub üzerinden böyle bir ihtimal yok. umarım yardımcı olmuşumdur. kal sağlıcakla..

Toplam 1 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi