Editörler : crops35
19 Aralık 2019 23:35

Mersin Açıkladı...

Arkadaşlar kazananlara hayırlı olsun...

Ozan3534
Aday Memur
20 Aralık 2019 14:20

92 puanla elendim 3 soruya da hemen cevap verdim yabancı dil bilgimden tut da bilgisayar bilgime kadar ulan mübaşir olmak adına kerem yetersiz bulundu ama şunu bilin benden elimden bu işi alan torpil kullanan herkese Allah o parayı yetirmesin i ise vesile olan beni bu hale sokan herkes iki Dünya da da huzur bulmasın siz kendi adaletinizi sağladınız ama Allah 'ın adaletine bırakıyorum sizi zehir etsin

elbbep
Aday Memur
20 Aralık 2019 14:39

öyle de olacak hiç merak etme
Ozan3534, 4 yıl önce

92 puanla elendim 3 soruya da hemen cevap verdim yabancı dil bilgimden tut da bilgisayar bilgime kadar ulan mübaşir olmak adına kerem yetersiz bulundu ama şunu bilin benden elimden bu işi alan torpil kullanan herkese Allah o parayı yetirmesin i ise vesile olan beni bu hale sokan herkes iki Dünya da da huzur bulmasın siz kendi adaletinizi sağladınız ama Allah 'ın adaletine bırakıyorum sizi zehir etsin

Ozan3534
Aday Memur
20 Aralık 2019 14:41

Ben bu işin peşini bırakmam arkadaş kabul etmiyorum o kaza an kimlerse gelecek ve puanlarını yazacak benim bilmediğim neye sahipler açıklayacaklar ben bu işin peşini birakmayacagim

can.anlr
Aday Memur
20 Aralık 2019 15:14

Senin bilmediğin birşeye sahip değiller.. Adliye içerisinden aldığım duyuma göre "komisyon bile şaşkın"... çünkü 40 kişinin tamamı bakanlık tarafından belirlenmiş.. komisyonun talep ettiği kişiler bile alınmamış.!

Ozan3534, 4 yıl önce

Ben bu işin peşini bırakmam arkadaş kabul etmiyorum o kaza an kimlerse gelecek ve puanlarını yazacak benim bilmediğim neye sahipler açıklayacaklar ben bu işin peşini birakmayacagim

can.anlr
Aday Memur
20 Aralık 2019 15:15

40 kişi derken zabıt katipliğinden bahsediyorum.. diğer alımlarla ilgili duyumum bulunmamakta belirtmek isterim... ama tahminim zabıt katipliğinde bu durum olduysa diğerlerinde de aynı şeyin olduğu yönünde..

can.anlr, 4 yıl önce

Senin bilmediğin birşeye sahip değiller.. Adliye içerisinden aldığım duyuma göre "komisyon bile şaşkın"... çünkü 40 kişinin tamamı bakanlık tarafından belirlenmiş.. komisyonun talep ettiği kişiler bile alınmamış.!

Ozan3534
Aday Memur
20 Aralık 2019 15:19

Ulan fetö kendi adamlarını soktu diye kıyamet koparan düzen kendi adamlarını sokmaktan çekinmiyor tepeden tırnağa kim varsa hepsine hakkım zehir zıkkım olsun

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi