Editörler : Lanet
20 Aralık 2019 22:49

çevre ve şehircilik bakanlığı kadrolu mühendisin tayin hakkı yardım lütfen!
çşb de tayinin zor olduğu söyleniyor. 1 sene sonunda asaleti alıp kadrolu olsa bile mi tayin zor. eş durumu vs. bırakmıyorlar mı gidelim. kadronun anlamı kalmaz tayin hakkı olmazsa. çalisan muhendis arkadaşlar yardım lütfen!

halilatik
Aday Memur
27 Aralık 2019 13:10

gelmeden gitmeyi düşünürsen asıl senin işin zor... mesela ben 6 yıllığım ve kadroluyum

Abdurrahman çelliker
Daire Başkanı
27 Aralık 2019 15:08

Kim demiş zor diye? Bakanlığımızda tayin hakkı vardır. Ama hemende gidemezssin öyle, çünki tayininde bi yolu yordamı var, şartları var. Eşdurumundanda gidebilirisin. çokk giden gördüm. Bence bakanlığın atama ve yer değiştirme yönetmeliğini bi oku, kafana takılanlarıda personel dairesini ara sor. kulaktan dolma laflare kulak asma

eq109
Aday Memur
27 Aralık 2019 20:00

kültür bakanlığı mulakati açıklanınca çşb ye başlamadan oraya gitmeyi düşünüyorum. ayrıca ndk uzman yardımcılığı mülakat sonucu bekliyorum ona göre başka biyere gidicem. ben kadrolu kısa zamanda tayin isteyebilir diye çşb yazmıştım.
halilatik, 4 yıl önce

gelmeden gitmeyi düşünürsen asıl senin işin zor... mesela ben 6 yıllığım ve kadroluyum

ysrpzr
Aday Memur
28 Aralık 2019 01:17

kardeş yetmez ya dsi kgm msb oralara da başvur. zaten 94 puan ve üstüne hizmet ediyor sistem, devlet bi dur dese 90 altına düşecek de, henüz o seviyelere ulaşamadık.

eq109, 4 yıl önce
kültür bakanlığı mulakati açıklanınca çşb ye başlamadan oraya gitmeyi düşünüyorum. ayrıca ndk uzman yardımcılığı mülakat sonucu bekliyorum ona göre başka biyere gidicem. ben kadrolu kısa zamanda tayin isteyebilir diye çşb yazmıştım.
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi