Editörler : crops35
22 Aralık 2019 19:12

zabıt katipliği kazandım ama bedelli askerliğe gideceğim

6 ocakta bedelli yapıcam 24 ocağa kadar bu süre içinde çağırırlarsa ne yapmam lazım bilgisi olan varmı?

Evraklarımı teslim ettim.

Adliyeye belgeleri teslim ederken net bi cevap alamadım, onlarda tam bilmiyor dilekçe yazar ailenden biri gelip dediler ama içim rahat değil

ikamet ettiğim ilde başlıcağım için ilk p.tesi de başlamam gerekiyor.

MATYAZ
Genel Müdür
22 Aralık 2019 19:33

Sorun olmaz mazeretle ilgili bir şey kabul ederler.Her türlü asker dönüşü işte çalışırsın

Nasah1994
Memur
22 Aralık 2019 19:49

Kardeşim ben ikm kazandımda merak ettim bende bedelli yapmayı istiyorum tam nasıl oluyor onun işleyişi birde kaç para yatırdın kredimi çektin çektiysen ne kadar geri ödemeli ?

4giyotin
Aday Memur
22 Aralık 2019 20:08

Kardeşim eylül 2018'deki bedelliye başvurdum 15 bin tl olan şansıma bu tarih çıktı , şuanki prosedür hakkında pek bilgim yok

Nasah1994, 4 yıl önce

Kardeşim ben ikm kazandımda merak ettim bende bedelli yapmayı istiyorum tam nasıl oluyor onun işleyişi birde kaç para yatırdın kredimi çektin çektiysen ne kadar geri ödemeli ?

4giyotin
Aday Memur
22 Aralık 2019 20:11

Aslında verdiğim belgeler arasında 2 adet askerlik tecil belgesi var tecil tarihi 4 ocağa kadar ama işte bedelli yapcağım bilgisi yok 6 ay sanmasınlar diye

MATYAZ, 4 yıl önce

Sorun olmaz mazeretle ilgili bir şey kabul ederler.Her türlü asker dönüşü işte çalışırsın

4giyotin
Aday Memur
23 Aralık 2019 16:02

ne yapmam lazım yorum yapabilcek var mı?

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi